Jump to content



Online: Ваня - Калашник


Препоръчани коментари

  • Отговори 28
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Доста малоумна песен... Текстът никакъв го няма. Музиката е абсолютно безинтересна, но в аранжимента има интересни моменти. Не знам защо се мъчи?!

 

Визията й вече ми идва прекалено. Очевидно се опитва да си вкара собствен стил на дърти години, само че тази визия ала рециклирани костюми вече сме я виждали при Андреа и Галена и то преди доста време. Никой вече не е интересен с този стил. Дори Гага се усети, че му мина модата и го дава по-нормално....

 

п.с. Оригинала, който пусна Печения звучи доста по-сериозно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента изобщо не е лоша, мисля че има шансове за хит. Клипът както винаги е супер странен. Нито е интересна, нито оригинална с тия визии. Имат някакви идеи с Дамян, но просто Ваня няма харизмата и осанката на звезда за да ги изнесе подобаващо и да си кажеш уау. Изглежда доста нелепо с тия железа по себе си, представям си какво е Шоу Пандора в клубовете- хората излезли да пият и да се забавляват и изневиделица се появява ..това. Да, представя някакво по-различно шоу, но не е там работата само да се накичеш с метал от главата до петите и да кажеш аз съм различна- ти си различна, но и си нелепа. И каква е тази мания мъже да се правят на жени в нейните клипове не мога да разбера. Явно е арт. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много откачен проект - кефи ме! Ваня си ми е слабост, ама в следващия проект не ми се иска да ги има тези визии. Иначе песента ме радва!

Ооооооооооооооооооо, кой се е сетил за мен, какъв хубав дееееееееееееееен :1000 (6):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста хубава песен!

Клиповете й са доста шантави, но се открояват... не я плюйте токлкова - нека има разнообразие!

 

Новодошлите в Пайнер разбиват - Емануела, Джордан, Ваня....!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко изчезна и почнаха да правят кавъри. :1000 (29):

 

Ваня винаги много се стараее. Не знам защо все не й се получава - комерс музика и текстове, добри клипове. :dontknow: Ще видим как ще се развие тази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във всеки клип ли смята да си прави реклама на Пандората, досадно е. Песен не е лоша, ама чак калашници за бившите :mf_surrender: малко грубо ми идва ... И Ваня ми е супер дървена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая някоя от нашите певици да я вземе тази песен на Nikolija! Дано й се получи на Ваня, песента има потенциала да се превърне в хит. И нека е различна с визиите в клиповете си. Не може всички да се мятат по дивани :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да приема друга версия на Како после мене :mf_surrender:

Не е лоша и на български :mf_surrender:

 

Да, представя някакво по-различно шоу, но не е там работата само да се накичеш с метал от главата до петите и да кажеш аз съм различна- ти си различна, но и си нелепа. И каква е тази мания мъже да се правят на жени в нейните клипове не мога да разбера. Явно е арт. :mf_surrender:

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е доизпипана, особено текста, а той по принцип е по-важен за хитовост от музиката и аранжимента. Чуя ли вече думата "бивши", ми идва да не изслушам докрай песента, в клипа не обърнах внимание дали има кадри от пайнерското мазе, но видях познати кадри с тая кула, та не са се справили на макс, а песента с участието на Джена беше доста добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много откачен проект - кефи ме! Ваня си ми е слабост...Иначе песента ме радва!

Ооооооооооооооооооо, кой се е сетил за мен, какъв хубав дееееееееееееееен :1000 (6):

40.jpg 30.jpg 38.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Откакто е в Пайнер не престана да се прави на клоун. Нито песните са й песни, нито визията - визия. Ужас! Докато беше в Ара, правеше 300 пъти по-хубави песни. А така я харесвах. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откакто е в Пайнер не престана да се прави на клоун. Нито песните са й песни, нито визията - визия. Ужас! Докато беше в Ара, правеше 300 пъти по-хубави песни. А така я харесвах. :mf_surrender:

 

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях казвал преди време, че Поп-фолка е набутан в миша дупка - е сбъркал съм!Поп-фолка е набутан в паркингите!

Песента е много готина, но в оригинал.Според мен би се харесала на хора, които никога не са чували оригинала, но съдя по себе си, че на хората запознати с новата сръбска музика няма да им хареса особено.Иначе съм за това Ваня да е различна - след като хората я коментират за това, значи е постигнала целта си да бъде забелязана!

Според мен трябваше да заложи на песента, която представи в новогодишната програма на Планета - "Болката".Много хубава и стойностна песен, която не получи достатъчно популярност, а след като пуска следваща, значи не разчита на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Ара беше свежа и различна, без да си дава много зор. Последните й проекти са изнасилени. Песента с Джена ме кефеше, Болката също, но всичко останало е слабо и незапомнящо се. Или да се отпусне и да бъде по-естествена, както преди, или да се отказва.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добра песента . Определено има хитов потенциал .

Относно Ваня - въобще не мисля , че изглежда нелепо . Напротив , супер оригинална е и много добре и седят тоалетите .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...