Jump to content



Online: Зоя Мутишева - Твоите сини очи


Препоръчани коментари

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Рускиня ли е тази? Интересна е, но дано има и талант. Звучи ми малко като Даяна, отделно и песента й е точно тип "Просто жестока" като нейната. Харесва ми, ще я слушам.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един очевиден талант, съсипан от гениалността на такива като Оцко... Продуцент ли е, композитор ли е... Когато и да го удариш с чук по главата няма да е късно. Заради обработката на гласа и безумния текст се е загубил целият чар на момичето. Представете си Софи Маринова да пееше такива песни и да я обработваха така - никога нямаше да стане звезда.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Един очевиден талант, съсипан от гениалността на такива като Оцко... Продуцент ли е, композитор ли е... Когато и да го удариш с чук по главата няма да е късно. Заради обработката на гласа и безумния текст се е загубил целият чар на момичето. Представете си Софи Маринова да пееше такива песни и да я обработваха така - никога нямаше да стане звезда.

 

Съгласен...

 

Оцко има един подход, както тея от ФЕН. Неща като индивидуалност, особености на гласа, визията не се взимат под внимание. Всичко минава под един знак: курвенска визия, някаква песничка и айде да я правим звезда-ама ето не става...

Още 20 имена да пусне, ефекта ще е нулев, ако не им направи различна песен и клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен...

 

Оцко има един подход, както тея от ФЕН. Неща като индивидуалност, особености на гласа, визията не се взимат под внимание. Всичко минава под един знак: курвенска визия, някаква песничка и айде да я правим звезда-ама ето не става...

Още 20 имена да пусне, ефекта ще е нулев, ако не им направи различна песен и клип.

 

Е, то сякаш не е така цялата чалга, най-вече наложено от Пайнер преди години. Самите певици си търсят еднаквостта вече, така ги научиха...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ми харесва, въпреки че текста е посредствен.Подкрепям напълно предишните мнения, че Оцко не трябва да обработва толкова гласовете, особено на изпълнители, които наистина имат глас.Не всяка е бездарна като Кристиана все пак!

За пръв път чувам за това момиче, понеже не се интересувам от музикални реалити формати, но видях няколко нейни клипа от някакво предаване по бТВ и ми хареса как пее.

Направи ми впечатление, че е успяла да избяга от типичната постановка на пеене на всички циганки в жанра - а именно да пеят като Софи Маринова!Дано продължава да се развива, защото си мисля, че има какво да покаже, но при всички положения не трябва да копира от Софка, защото виждаме една Роксана, която и до ден днешен не успява да избяга от стила на Софи, а това е много жалко, защото е страшно талантлива и би могла да има свой собствен стил!

Успех на Зоя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, това да не са ти готвачките студеня кухня, които ги сменят всеки ден !?

 

Студена кухня никой не ги сменя. И точно тая пък изобщо с нищо не впечатлява.

 

Каква циганка е била, каква са я направили, и пак не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един очевиден талант, съсипан от гениалността на такива като Оцко... Продуцент ли е, композитор ли е... Когато и да го удариш с чук по главата няма да е късно. Заради обработката на гласа и безумния текст се е загубил целият чар на момичето. Представете си Софи Маринова да пееше такива песни и да я обработваха така - никога нямаше да стане звезда.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път я чувам и виждам, личи си че е талантлива, но гласът е много ужасно обработен, текста е тъп (дори не мога да кажа закачлив), музиката и вокалите са мега познати и изтъркани, цялото звучене на Оцко вече е демоде и големите имена избяхага от тези бози (Слава Богу), така че не знам как нови имена ще продължават да налагат познати ритми. Цялата Оцкова система за мен е загуба на време,пари...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Студена кухня никой не ги сменя. И точно тая пък изобщо с нищо не впечатлява.

 

Каква циганка е била, каква са я направили, и пак не става.

Ти и да те правят и да не те правят , пак ше мечтаеш да изглеждаш , като тази . Бива, бива да нямаш усещане , ама чак пък толкоз ? Поне се поглеждай в огледалото , като тръгваш да коментираш други жени .

 

Песента е бруталана, със сигурност ако беше изпята от някоя актуална щеше да е хит . Но не е изключено и така да се забележи . Иначе да сменя псевдонима - ужасен е !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те избират в Гласът на България ( Понеже са българи там и слушат само ЧУЖДА музика ) - отиваш при Оцко и показваш че мноого са се объркали ! Браво !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...