Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нормално, Преслава - най-оплюваният образ в този сезон + турчин + чалга = мега хейт. :D

 

То си личи, че Преслава е черната овца на колектива. Всички странят от нея. И като дават отблизо участниците между изпълненията всички си говорят, тя стои някак си аутсайдер отстрани. А и как ще я оцени това жури, като всеки в него от дън душа мрази жанра, в който Преслава твори.

Поли и Калин ги ритат нагоре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че най-добри за вечерта бяха Джулия, Геро и Поли, в този ред. Преслава и Прея също, а и не само те. Този път всичките се справиха доста добре, на журито ще му е трудно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорете си каквото искате, но според мен точно тук Преслава ще се види в зор! :1000 (29): Тина Търнър, Фреди, Рейхана, Лилита и други са просто нищо пред енергията, танците и самият образ на Гага. Да не говорим, че няма да може да си поеме въздух.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава може и да се справи с Гага, но трябва да подходи доста сериозно. А от гримьорите очаквам нещо на високо ниво- мисля че могат да я докарат идеално, Гага в Born This Way си е клечка като нея. :D

Още отсега като най-интересни за следващия път ми се очертават тя и Орлин като Силвия Кацарова. :D Също и Поли като Ед Шийрън. А Прея има шанса да е фаворитка, мисля че добре ще й пасне образа на Тони Бракстън.

Това, от което съм изумен най-много от днешния лайф е ниската оценка за Преслава от зрителите. Не мога да повярвам, че пореден лайф не я подкрепят като за първото място, че сега дори и в ТОП 3 не им влезе... Явно този формат и заобикалящите го негативни неща при нея наистина й се отразяват доста зле. Други бяха представите ми за участието й в Капките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тези 5 точки за Преслава съм напълно сигурен, че не са реални... Не може Джулия, която хората те първа разбират и се сещат коя беше тази 4 поредни седмици да получава по 3-4 точки и изведнъж 9 точки, над Поли, Калин, Орлин, Преслава, Прея и т.н. Някак си не ми се струва много реално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От сега е ясно, че Преслава ще е последна :-D

Геро този епизод беше наистина страхотен, браво! Калин и той много ми хареса. Джулия мен нещо не ме изкефи, малко я прехвалиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тези 5 точки за Преслава съм напълно сигурен, че не са реални... Не може Джулия, която хората те първа разбират и се сещат коя беше тази 4 поредни седмици да получава по 3-4 точки и изведнъж 9 точки, над Поли, Калин, Орлин, Преслава, Прея и т.н. Някак си не ми се струва много реално.

Зависи кой как се представи. Джулия несъмнено беше най-добра тази вечер, заедно с Геро. Зрителите явно гласуват за тези, които най-много са ги докоснали или развеселили, затова и предните лайфове на първо място бяха комичните образи на Геро и Калин. Но очаквах Преслава пак да получи най-малко 8 точки, както винаги досега, пък тя 5... :helpsmilie: А като се сетя как по фейса и другите форуми винаги нон-стоп я хранят... Абе голям резил става, не й беше нужен покрай и без това кофти ситуацията с нея напоследък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...