Jump to content



Като две капки вода 4


Препоръчани коментари

  • Отговори 780
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сега вече и бутона стана нагласен хахаха :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калин Врачански като Hugh Laurie

Прея като Seal

Джулия Бочева като Beyonce

Георги Низамов и Светльо като Freddie Mercury

Геро като Spice Girls

Орлин Павлов като Elena Paparizou

Поли Генова като Рафи

Преслава като Лили Иванова

Рафи WTF ?!?!?!? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора бяха убедени, че с участието си в това предаване, Преслава ще си бие окончателно шута, а тя пак започна да извлича позитиви - Богиня! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора бяха убедени, че с участието си в това предаване, Преслава ще си бие окончателно шута, а тя пак започна да извлича позитиви - Богиня! :3fdb8960598fa63e:

 

Знаеш, че много харесвам Преслава и се радвам на успехите й, но специално за тази вечер според мен има нещо нагласено. Не може изведнъж такива коментари за нея и да я метнат на първо място, а Калин на последно, освен това и на бутона да й се падне Лили Иванова... някак си, не става. Според мен са уредили нещо да й се поизглади имиджа, такива неща се случват в шоубизнеса.

Аз лично не видях кой знае каква прилика с Тина Търнър, това си беше Преслава с перука

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш, че много харесвам Преслава и се радвам на успехите й, но специално за тази вечер според мен има нещо нагласено. Не може изведнъж такива коментари за нея и да я метнат на първо място, а Калин на последно, освен това и на бутона да й се падне Лили Иванова... някак си, не става. Според мен са уредили нещо да й се поизглади имиджа, такива неща се случват в шоубизнеса.

Аз лично не видях кой знае каква прилика с Тина Търнър, това си беше Преслава с перука

Другите не бяха нищо особено с 1-2 изключения, може би това ѝ помогна.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш, че много харесвам Преслава и се радвам на успехите й, но специално за тази вечер според мен има нещо нагласено. Не може изведнъж такива коментари за нея и да я метнат на първо място, а Калин на последно, освен това и на бутона да й се падне Лили Иванова... някак си, не става. Според мен са уредили нещо да й се поизглади имиджа, такива неща се случват в шоубизнеса.

Аз лично не видях кой знае каква прилика с Тина Търнър, това си беше Преслава с перука

 

Прекали с подвикванията, но със стъпките беше добре и също с физиономиите, пя хубаво. А и хората като цяло този път са по-доволни от нея, във фб предните два пъти Калин се справи супер и имаше най-много харесвания, сега тя има повече от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е станало с Преславааа???!!!! Явно бая стимулиращо е подействало не толкова обедителното представяне в миналите предавания! Все едно е друга Преславаа! Очаквах да е добре, но ми скри шапката! :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше по-добре, но в никакъв случай победа, какви позитиви извлича, да не би да си мислите, че винаги ще е последна, нормално е да и по-напред, но никога няма да мине това, което направи Азис.

 

Най-харесваните коментари:

 

Пак се прави на интересна чалга простакесата - нямала подготвена кауза...ами да я беше подготвила, бре, патко елементарна.

 

Май в жълтите сайтове и вестници има и малко истина...та дори и понякога...така значи ще й се падат парчета,които ''може да изпълнява''...защо е тази чалгаризация....страхотно предаване,но тази не е за него!!!!!!

 

Ужас!!!Много ме дразни това,че е ужасно лигава и се прави на интересна по доста просташки начин!

 

Да, щом и Фънки, а в него ми беше надеждата, меко казано, се "продаде", пардон, без кавички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...