Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Леки не бяха, цялата зала се изпразни освирквайки я. Та тя не можеше да говори от "Уууууууу" и се принуди да извика Галена на сцената. Имаме клипче ако искаш.

Я дай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да бяха дали Песен на Преслава, заслужаваше много повече от "Генерал".

 

Абсурд! "Генерал" си заслужава колкото и да не е особено стойностна си беше много дълго време тотален хит и звучеше отвсякъде.

"На тебе не отказвам" се отрази за 2 месеца и то само защото е песен на Преслава и вече като по традиция с нейните песни в последните години точно след 2-3 месеца никой не я отразява. Не случайно и тя самата никъде не я изпя на голям концерт, докато "Генерал" и сега да се пусне, ще вдигне хората моментално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи ден хванах част от церемонията по Планета - отдавна вече се е изгубил тържественият дух, който подобна церемония трябва да притежава. Дори певиците не изразяваха никаква емоция като си чуят имената, просто защото си личеше, че си знаят кой какво ще получи - сякаш ги викаха като ученици един по един, да си получат бележниците след 1-ви срок и да си видят нанесените оценки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я дай.

 

Eто и двете агитки викат, но ... накрая залата се опразни, останаха 500 човека, които Преслава беше довела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд! "Генерал" си заслужава колкото и да не е особено стойностна си беше много дълго време тотален хит и звучеше отвсякъде.

"На тебе не отказвам" се отрази за 2 месеца и то само защото е песен на Преслава и вече като по традиция с нейните песни в последните години точно след 2-3 месеца никой не я отразява. Не случайно и тя самата никъде не я изпя на голям концерт, докато "Генерал" и сега да се пусне, ще вдигне хората моментално.

 

Аз на дискотеки не съм видял голяма реакция на "Генерал", а в Арена Армеец - пълно фиаско.

 

Песента на Преслава гръмна зверски по време на реалитито и като музика и клип е на много високо ниво.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз на дискотеки не съм видял голяма реакция на "Генерал", а в Арена Армеец - пълно фиаско.

 

Не си познал! Хората знаят текста на "Генерал" и как се кефят само - това снощи се доказа на Калоянова Крепост в Арбанаси. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си познал! Хората знаят текста на "Генерал" и как се кефят само - това снощи се доказа на Калоянова Крепост в Арбанаси. :happyppl:

 

Възможно е да греша ... аз знам текста и на "Грешната" (или поне на припева) и ако ми я пуснат в заведение, сигурно ще танцувам, но това не значи, че ми харесва.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на годината беше "БУМ", ако трябва да гледаме коя е била най-голям хит...а ако сава въпрос за най-стойностна на Деса и Галена...въпреки, че взе дует..

 

 

"Генерал" беше хит, но някак за песен на годината, не ми идва, но Анелия винаги е абонирана с награда, въпреки, че последните няколко години хич я няма..От как стана Певица на годината, най-накрая се успокои и се поскри..

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Генерал" е много голям хит, поне по мои наблюдения. "Аз съм дявола" също! Анелия тази година си е с отлични позиции, никак не по - лоши от на Галена и Преслава. Единствено и само във форума я изкарваме залязла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз на дискотеки не съм видял голяма реакция на "Генерал", а в Арена Армеец - пълно фиаско.

 

Песента на Преслава гръмна зверски по време на реалитито и като музика и клип е на много високо ниво.

 

Генерал и до днес я чувам, аз покрай дискотеките я залюбих. Навсякъде се размазваха хората, още като излезе, с пик през лятото, но и до днес върви и се пее. Песента на Преса съм я чул 1-2 пъти в дискотека и никой не я знае, купонът рЕзко умира и бързат да пуснат нещо живо после... Аматьорка много повече съм я чувал.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Генерал" е много голям хит, поне по мои наблюдения. "Аз съм дявола" също! Анелия тази година си е с отлични позиции, никак не по - лоши от на Галена и Преслава. Единствено и само във форума я изкарваме залязла.

 

Твърде комерциална е Ана, преди какви хубави песни правеше, имаше си стил... :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърде комерциална е Ана, преди какви хубави песни правеше, имаше си стил... :dontknow:

 

Анелия беше постигнала най-трудното нещо-да имаш стил... После разби всичко на пух и прах. И начин на пеене и музика и визия..Не остана нищо. А като се сетя, че я харесваха хора и извън чалгата..сега ми е странно да си го представя.

 

 

"На тебе не отказвам" има почти 10 млн гледания? Какво ревете? В днешно време най-голямото мерило за една песен и певци са ГЛЕДАНИЯТА! НА ПЪРВО МЯСТО! Защо Глория и Гергана имат по 2-300 000 гледания, например, ако пайнерките имаха всички много гледания..Радвам се, че дойдоха времена, когато всичко се вижда черно на бяло.

А най-яркия пример са Андреа и Кама...и двете при равни условия, Андреа направи милиони гледания сама, Кама 100 000...после някой да е казал, нещо за гледанията!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИЗБРАХТЕ! Преслава е „Най-харесвана попфолк певица 2016“

01. Преслава - 14 996 точки (над 1000 гласа в първия етап)

02. Деси Слава - 14 466 точки (над 1000 гласа в първия етап)

03. Галена - 14 236 точки (над 1000 гласа в първия етап)

04. Андреа - 748 гласа

05. Алисия - 714 гласа

06. Анелия - 701 гласа

07. Джена - 698 гласа

08. Емилия - 686 гласа

09. Яница - 659 гласа

10. Глория - 657 гласа

:cheers:

 

Нека видят това завистливите и колежки ,които и завиждат за всичко , ако искат да се самоубият Преслава пак ще продължава да е Певица на годината!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

200-300 души на кръст в заличка за сватби и банкети.

Скука, скука, скука и гробна тишина през цялото време.

Липса на всякаква форма на концерт

Червен килим, покрит с подвижен тунел, за да бъдат спасени звездите от "любовта" на публиката

Бутафорни водещи

Смешни получатели на награди

Простота в изказа и в маниерите

Дори журналистите ги е срам да кажат, че са били там...

 

... и накрая след 2 дни в окопите, илиза мръсната, долна и гнусна платена подлога на Пайнер, за да ни крещи:

 

- ДОКАЖИ, ДОКАЖИ, ДОКАЖИ! :roll1:

 

Абе, аланкоолу, хората вече гледаха записа бре! Кьорав ли си, че всичко видяха? Б`аси смешника, ей..... :roll1:

Гениално! :roll1: Не се бях сетил, че след тази церемония, реално Планета ТВ си стана Преслава ТВ по същия принцип като Алисия ТВ. :1000 (30):

 

Ако до довечера, Христина не ми каже, къде в този пост има обида към някой и причина за наказание от 3-4 дни, ще и поискам модераторските права. :bo:

 

Искам да знам, кого конкретно съм обидил в този пост? Как е разбрала това? И как има нахалството, да ми налага наказание за същото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако до довечера, Христина не ми каже, къде в този пост има обида към някой и причина за наказание от 3-4 дни, ще и поискам модераторските права. :bo:

 

Искам да знам, кого конкретно съм обидил в този пост? Как е разбрала това? И как има нахалството, да ми налага наказание за същото?

Айде, айде всички знаем, че това за подлогата на Пайнер се отнася за INP, така че се радвай, че бана ти е минал и внимавай повече следващия път. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде всички знаем, че това за подлогата на Пайнер се отнася за INP, така че се радвай, че бана ти е минал и внимавай повече следващия път. :girl_witch:

 

Къде в този пост е визиран който и да е? И откога Христина има пророчески възможности, за които не знаем? Защо когато мен ме псуват няма наказания, а сега когато дори не е визиран никой аз получавам такова? Искам минимум извинение, до довечера.... защото този път ще бъда краен и ще хвърчат модераторски глави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

“На червения килим” с премиера тази вечер

Една дългоочаквана премиера ще зарадва зрителите на телевизия “Планета” и “Планета HD” в петъчната вечер. Точно в 19:00 звездите на музикалната медия ще минат по червения килим, за да споделят своите вълнения и очаквания за 14-те Годишни музикални награди-2015. Водещата на “Звездно” – Петя Костуркова и мениджърът на трите канала с марката “Планета” – д-р Хари Янакиев бяха първите, които посрещнаха гостите на церемонията в Зала EFE на хотел “Маринела” – София.

Те се постараха да разчупят сериозния тон и да внесат шеговито настроение, което доминираше по време на целия спектакъл. Кой първи се появи на червения килим, кой бе в най-забавен и кой бе в най-голяма компания – ще научите само след часове. Звездите няма да пропуснат да се похвалят с тоалетите си в тази празнична за тях вечер, както и да благодарят на всеки един, допринесъл за успехите им през 2015.

Тези от Вас, които пропуснат премиерата от 19:00 часа по “Планета” могат да гледат “На червения килим” и от 21:00 часа по “Планета HD”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадата за всички зрители този уикенд е концертната част на спектакъла, в който се включиха всички наградени и някои от награждаващите.

http://planeta.tv/news/view/Tridneven-mara...Planeta-TV-2015

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека видят това завистливите и колежки ,които и завиждат за всичко , ако искат да се самоубият Преслава пак ще продължава да е Певица на годината!!!

ами ултиматума или Преслава или без изпълнители на Пайнер в "Открит микрофон" :1000 (29):

Сигурно е случайно, че след повече от половин година без гост в "Открит микрофон" в деня в който обявиха Преслава за "Най-харесваната певица", пуснаха и новината, че Емилия ще е гост в предаването :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ами ултиматума или Преслава или без изпълнители на Пайнер в "Открит микрофон" :1000 (29):

Сигурно е случайно, че след повече от половин година без гост в "Открит микрофон" в деня в който обявиха Преслава за "Най-харесваната певица", пуснаха и новината, че Емилия ще е гост в предаването :dontknow:

 

Утайката май не може да падне по-ниско. Дъното! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако до довечера, Христина не ми каже, къде в този пост има обида към някой и причина за наказание от 3-4 дни, ще и поискам модераторските права. :bo:

 

Искам да знам, кого конкретно съм обидил в този пост? Как е разбрала това? И как има нахалството, да ми налага наказание за същото?

 

Напълно си го заслужаваш, не 3-4 дни а месец поне! Радвам се, че 2-та камелски знаеш какво, най-накрая ги разкараха поне за малко..Нали видя като те няма да правиш цирк, """"интервюто"""" на Кама мина за 1 ден дори тука...Вземи си малко поука вече, оспамил си цял сигнал.бг от яд, че не можеш да драскаш тука...То пък вече мина всякакви граница!!!

 

 

 

 

И да Класацията на Сигнал в който Преслава е избрана от всички за най-харесвана певица, мисля, че доказва всичко. С това се приключва спора по тая тема. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяко чудо за 3(5 дни). Освен 500 фена и няколко електронни медии, никой не се вълнува нито от наградите, нито от това, че са нагласени. Нито Пайнера ги отрази в писма, нито Преслава в статуси.

 

Всеки добре знае, че не съм фен на Тулбухинския кокаин, но нима е виновна, че феновете и връчват всчики отличия дори когато ен заслужава. И ако наградите на Планета са фирмени, то отличията на Сигнал отново бяха за Преслава, а нито Емилия ми изглжда подкупна, нито пък сайта и предаването са се развили , както би следвало от една подобна финансова инжекция. Ми Преслава сега трябва да реже вените, че публиката няма добри наблюдения и връчва ензаслужени призове.

 

 

Много добра възможност за всички колеги и фенове, които от години я мразят, защото е номер 1 в сърцата на хората, да плюят, изливат злоба и подигварки.

 

 

Само аз ли усетих злобата на Кама??? Не е хубаво вкъщи без участия и хитове, а???

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...