Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Оцковите песни са изолирани, явно, а те са най-големите хитове тази година.

 

"Ето ме"

"Бум"

"Спри да ми досаждаш"

 

Отделно "Питбул" да няма номинация за "Дует" - смешно е ..

 

Абе къде ви е номинацията на Яница за "Певица на годината" ? :roll1:

 

 

Глория с "Албум на годината" :1000 (19):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе като цяло не са зле номинациите - само отсъствието на Деса от Клип на годината е безумно, за сметка на това са я наблъскали в 10 други категории - къде заслужено, къде не.

 

И ми е странна номинацията на "Живей" за Дует - можеха "Блокиран" или "Нокаут" да сложат на нейно място - те поне имат клипове, а и са с повече гледания.

 

Ще има ли клипчета с номинациите?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, верно няма "Ето ме" никъде...А "Бум" дето е най-големия Пайнерски хит я няма в "Песен". Като цяло пак показват колко нагла фирма са. И като не работят вече с Оцко, кво? Трябва проектите да не се оценят заради това ли? Егати комплексираните хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без "Не го прави" на Деси Слава в номинациите за клип, "Блокиран" в тези за дует, "Пантера" и "Дай ми свобода" също не присъстват.

 

И явно не се предвижда външна публика, не знам, преди след гласуването, пишеше "Заповядайте на церемонията", а сега "Благодарим за вашата активност".

 

Не успяха да си намерят зала, това е истината.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно за по-важните награди не са искали да слагат хора извън фирмата, без песни на Оцко, песни със Силвър, Азис или Тони Стораро, изключение прави май само Цветелина Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса обаче ще излезе по-голям лисик и от Преслава! Набута се в дует с Галена и във всяка номинация Деса е там. Русо и умно... рядко срещано!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да игнорираш брутален хит като Дай ми свобода, за сметка на новата Чалга пеперудки, само защото Силвър не е във фирмата. Или да не номинираш най-големите си хитове, само защото авторът им е решил да си тръгне от фирмата :mf_surrender: Професионализъм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да игнорираш брутален хит като Дай ми свобода, за сметка на новата Чалга пеперудки, само защото Силвър не е във фирмата. Или да не номинираш най-големите си хитове, само защото авторът им е решил да си тръгне от фирмата :mf_surrender: Професионализъм.

Пайнера винаги е бил супер комлексар. Нима сте учудени?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това беше фирма на място даже Андреа щяха да номинират във категориите които заслужава...Все пак 2015 е работила за тях и е правила проекти с тях. Не казвам че заслужава нещо, но махнаха се изпълнителите и Оцко и вече ги изтриха от историята на фирмата. Все едно до сега не беше Оцко тоя който им размърда замрялата фирма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че не са сложили някоя песен, защото била на Оцко..Това няма никакво значение, защото Пайнер държат правата на песента и Оцко е просто име. Като цяло номинациите са добре...Има тук-таме някоя издънка, но не е фатално. Пак ще има за всеки по нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Кали и Емануела са номинирани за дует след като е ft. ?

По тази логика трябваше и Галин с Яница

Емануела пее повече в песента отколкото Яница. Стига я бутахте тая! Певица щеше да е, Идол, Кралица, Императрица и нищо не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела пее повече в песента отколкото Яница. Стига я бутахте тая!

 

Ще я бутам където трябва щом го заслужава. Не съм като вас да бутам незаслужено утайката Преслава.

 

И как ще е дует вие в ред ли сте?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще я бутам където трябва щом го заслужава. Не съм като вас да бутам незаслужено утайката Преслава.

 

И как ще е дует вие в ред ли сте?

Ами Емануела си има собствени куплети, участва в припева, където доста ѝ се чува гласа. Така че за мен си е дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

VIP церемонията по връчването на Годишните музикални награди на телевизия “Планета” за 2015 г., която ще се проведе на 2 март в зала EFE - Hotel Marinela в София.

 

info: Planeta.tv

Link to comment
Сподели в други сайтове

А забелязахте ли, че Най-гледан клип са го разделили на две- "... за най-гледан видеоклип и видеосензация на годината в официалния канал на телевизия “Планета” в YouTube – PlanetaOfficial." Тоест кой има най-много гледания и кой е направил гледания за най-кратко време :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А забелязахте ли, че Най-гледан клип са го разделили на две- "... за най-гледан видеоклип и видеосензация на годината в официалния канал на телевизия “Планета” в YouTube – PlanetaOfficial." Тоест кой има най-много гледания и кой е направил гледания за най-кратко време :1000 (29): :1000 (29):

"Пантера" и "Блокиран".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...