Jump to content



Кой се представи най-добре на концерта?


Кой се представи най-добре?  

117 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 27
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Гласувах за Преслава и Емилия. Най-добрите на този концерт. Имаше и други, които ми харесаха, но просто само за двама може да се гласува. Гласувах за тях, защото адски ми харесаха изпълненията им. Без никакво шоу, само здраво, яко пеене на живо, браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова и Галена.

Първата, защото вдигна публиката от раз и я задържа до край. Без никакво допълнително шоу. Пя добре и имаше много добър контакт с публиката.

Втората, защото традиционно се беше постарала да уважи публиката с представяне и допълнително шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и Преслава - заради приема на първия, а втората е без коментар - желязно пеене и три биса. Велика!

 

 

 

Иначе трябваше да направиш повече от една възможност за гласуване, искаше ми се да подкрепя още Ивана, Деси Слава, Джена, Емилия.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова.

 

Желязно пеене. Владее публиката, както никоя друга. Новата кралица.

 

 

Всичко друго е скука и сме го виждали стотици пъти. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна - цялостно много добре направен микс, раздвижена и разчупена Татяна, добро пеене. Това беше нейният голям момент в кариерата и надявам се не последен.

 

Десислава - желязно пеене. Основно затова я подкрепям. Харесаха ми още в тази част Ивана и Преслава и Милко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна - цялостно много добре направен микс, раздвижена и разчупена Татяна, добро пеене. Това беше нейният голям момент в кариерата и надявам се не последен.

 

Десислава - желязно пеене. Основно затова я подкрепям. Харесаха ми още в тази част Ивана и Преслава и Милко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първа част - Татяна! Раздвижена, уникално добро представяне, най-доброто нейно. От нея започна концерта по мое мнение.Песните се приеха страшно добре.

Втора част - Преслава! Добро пеене, много адекватен избор на песни, но не беше достатъчно, защото ми липсваше актуалната "На тебе не отказвам".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, забелязах името на Татяна, след като вече бях гласувал за Емилия, за която всъщност исках да дам глас във втората част. Иначе първата определено направи много добро представяне и показа, че всъщност не е някоя бездарница. Оттук нататък, ако държи ниво и пуска различни и готини песни и клипове (в които да не е толкова разголена) и се държи по-естествено, би пожънала още успехи! :)

 

Ясно е, че гласувах и за Десислава, за която нямах толкова добри очаквания, но за радост успя да ме изненада. :Vishenka_05: Всичко беше добре - визия, напомняща на старата Деси, две от най-добрите й песни, добро пеене на живо - макар че лично аз от нея изисквам повече. Дори некоординирането й размятане по сцената като шматка ме изкефи. Даже язък, че на "Дотук" (Мисля че в случая се пише слято. Ако се бъркам нещо, моля, някой да разясни! :) ), където казва "И сега", не я показват нея, ами бенда, хах. 1000%20(29).gif

 

И научете се като правите подобни анкети да я има опцията за повече от един избор, за да бъде малко по-обективно гласуването!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих гласувал за повече от един, но все пак...

Галин- той си е голяма сензация и ми харесва повече от другите мъже, затова гласувам за него.

Десислава- сред жените тя и Ивана бяха най-добри, но гласът ми е за Деси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за Преслава и Емилия. Най-добрите на този концерт. Имаше и други, които ми харесаха, но просто само за двама може да се гласува. Гласувах за тях, защото адски ми харесаха изпълненията им. Без никакво шоу, само здраво, яко пеене на живо, браво!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова - категорично.

Колебах се между няколко, но реших да подкрепя Анелия - най-добро сработване с оркестъра! Хареса ми хъсът й!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Глупаво е, че повечето са гласували за Емилия в първата анкета, където дефакто се изложи с "Питбул".

Във втората част определено бе сред най-добрите, но в първата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупаво е, че повечето са гласували за Емилия в първата анкета, където дефакто се изложи с "Питбул".

Във втората част определено бе сред най-добрите, но в първата....

 

Защо мислиш така? Добре си беше на "Питбул", на живо и с много добър прием, недей гледа, че са лепнали плейбек от "Планета".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...