Jump to content



Online: Камелия - Добре дошла


Препоръчани коментари

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Малеее страшна е !!! От песента съм много доволен , на кой е ?

Клипа не е кой знае какво , но картинката е перфектна , визиите- също . А Камелия с шапката цепи . 44 годишна жена !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много евтин клип. За 2.50 както самата камелия казва. Песента е блудкава и целия проект идва някак ретро. Изостава наистина. Да вземе да направи някоя мазнотия от Оцко.

 

Има спешна нужда от стилист. Не може с тия потури от Илиянци да снима клипове. Кама изгуби усет за песни и обличане.

 

Дай го двойно беше много по-ударна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много евтин клип. За 2.50 както самата камелия казва. Песента е блудкава и целия проект идва някак ретро. Изостава наистина. Да вземе да направи някоя мазнотия от Оцко.

 

Има спешна нужда от стилист. Не може с тия потури от Илиянци да снима клипове. Кама изгуби усет за песни и обличане.

 

Дай го двойно беше много по-ударна.

Тези потури са Версаче , поне като не разбираш не се обаждай неподготвен . В последните си 4 клипа работи с един и същ стилист .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина доста смъкна качеството на проектите. Песента е готина, клипът също не е зле, но тя може много повече. Кадрите с очилата и тия шалвари ми стоят много евтино, по добре щеше да е без тях според мен.

 

п.п. Само аз ли не разбрах какво беше това в началото на клипа :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както стана ясно, клипът бил сниман юни месец. Смятам че ако беше пуснат проектът лятото може би щеше да пожъне повече успех. Тези визии към момента не са особено актуални. Иначе Камелия е адски секси и провокативна, което, разбира се, за нея е съвсем нормално. По-палава ми е, можеше да се поразтанцува повече, да не се прави, че не й се отдава.

Българската Мадона отвсякъде.

 

Надявам се, че през новата година ще работи по-активно и с поглед към бъдещето, защото Камелия носи иновацията в себе си, така че... да действа.

 

ПС. И да спре да го снима тоз Виктор, всички разбрахме, че е супер голям мъжкар, най-красивия българин и т.н., и т.н., но започва да ме дразни това излишно пропагандиране. Още повече, че грам артистичност няма. Ай сиктир :D Толкова хубави млади момичета и момчета има, да им се дава възможност и на тях (нас) да се показват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама наистина носи иновацията. Всички видяхме след Неповторим какво станв. Скъсаха се да копират и коя ли не снима Виктор след нея.... ама тоя проект е много зле ... язък за потурите "Версаче" аххаах

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип харесвам Камелия и то много!

Но последните й песни никакви ги няма.

За клипа няма да коментирам, защото всички знаем, че ако си даде зор ще направи много добър такъв. Песента обаче няма ниииикаква кулминация. Изпята е много монотонно и без никаква емоция.

Визиите ми харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибява, но не е песента, която ще я изкара от дупката.

 

Коя дупка, ако мога да попитам? Че нещо си говорите постоянно наизуст, а Кама на никой нищо не отчита и прави най-много пачка в чалгата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Камелия Пайнера и беше виновен, че не можела да се развива и т.н. Какво стана сега трети пореден провал и извън Пайнер! Явно фирмата не и е виновна, просто няма усета за хубави песни!
zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента бива. Клипът е отбиване на номер, а тази тема може да стане безкрайна, само заради доста смехотворни постове, като на Влад и Христина.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Кама, като Ивана си прави песни, които на нея и харесват и на почитателите й. Личи си, че не и пука, че няма да станат тоталните хитове и няма масовия слушател да ги хареса. Прави си песните за кеф.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам да гледам клиповете на Камелия. Всеки поглед и жест са преценени и те карат да зяпаш докрай с интерес!

Най-много ми хареса с дънковото и шапката! Уникална мацка!

Клипът ми харесва, песента ми е монотонна. Предните две ми харесаха много повече и още ги слушам. Тук може би текстът играе кофти роля, понеже не харесвам такива послания...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя дупка, ако мога да попитам? Че нещо си говорите постоянно наизуст, а Кама на никой нищо не отчита и прави най-много пачка в чалгата....

Дупка от към нови хитове. Като слушател на тази музика, искам добри песни и пачките, които правят певиците не ме интересуват. Що се отнася до участия - там Кама е цар, но последните й 4-5 песни нямат принос към това.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам добри песни и затова "Дай го двойно" не ми хареса. Тази песен обаче е добра, само песента. Не е претоплена манджа като последните на Галена и Преслава, на Азис, "императрица" Яница и еднаквите песновки на Константин, Илиян, Галин и Фики. Няблягам на това, защото стана норма всичко, което не е с марка Пайнер да се оплюва по презумция, а не виждате, че в Пайнер нищо не правят в последните месеци, ама съвсем нищо. Говорех ви след концерта за това, но никой не вдява. Вчера като гледахте записа от "феноменалният" Ви концерт, баш хейтърите се изпариха, щото не е добре да се вясвят с нови простотии. Само да припомня, че от най-новите "пайнерски" неща, само до някъде на Цура Янева става. Другото е пълен шит, а тук ми се изкарва едва ли не турбо хитове за хилядолетия. Нещо в тези форуми масово започнаха да се губят критериите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, клипът ми харесва. Не е като предната боза.

Мелодията пак е един път, както предната, обаче...дотук със суперлативите.

 

Текстът!!! Кой й пише тея боклучиви текстове, не знам.

 

Ами не е запеваемо това нещо. Аз бях готов да я спра още на петдесетата секунда след като чух тази "лирика". Еми, може би щеше да има успех тоя текст през 2000 година. Ще й трябва цял арсенал от малки... ротацийки, за да се забележи песента.

 

Като текст "Неповторим" беше най-запеваем, затова и песента до момента й беше най-успешна.

 

А също така се разочаровах. Къде е Енрике Иглесиас? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

И ми се струва тъпа идея да промотира клип на Коледа. Всички са се събрали семейно. Едва ли някой следи ВБОКС.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...