Jump to content



Online: Преслава и Фики - С теб или с никой


Препоръчани коментари

За първи път да видя куче и човек на едно, от които кучето да гледна по-умно от индивида, изправил се преди милиони години на крака.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Посредствен и излишен проект и за двамата.

Фики има актуална песен от Кости на много по високо ниво като песен и клип.

Преслава можеше да удължи живота на На тебе не отказвам ако я беше представила и на концрта.

 

Песента е обсъждана - напълно клонирана версия на Кой и още няколко познати до болка песни. Нищо не грабва, не носи никаква индивидуалност,а е изпята от топ имената на Фирмата. Жалко.

Видеото - още по-посредствено - 3 сета, монтирани един след друг. Фики на последния декор има повече грим от нея. Никаква връзка между сетовете, освен вероятно кучетата. Абсолютна липса на идейност, на някаква мисъл или талант.

 

Среден 3 само защото имената им ще я направят популярна.

 

Това така поднесено ако беше дует на Ванеса и Ерик въобще нямаше да бъде отразено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото нещо, което ми харесва в целия "проект" са кучетата.Само Джена и Тони Стораро(в дует) могат да бият по неприятност този тандем.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрия дует за тази година! Много добра музика и брутален текст.

Клипа няма смисъл да го коментирам. Нито Фики нито Преслава имат силни клипове. И все пак сме виждали много по-слаби такива.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам,ама много ме зариби песента текста просто е брутален! Видеото няма да го коментирам знаем,че Преса не си пада по "мащабните" клипове.Да има прилика с "Кой",но това не ми пречи да слуашам тази песен и да ми стане любима.Мисля,че ще стане ХИТ! Да се надяваме,че Пепе и Фики няма да пускат деуети,фючеринги и тем подобни до 2017. :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса тая година с копията на успешни песни - първо на "Моето слабо място", сега на "Кой" - казано на бургаски еик, шани по тънката лайсна :derisive: Сега обаче ми се струва, че няма да ѝ мине номера, тук дори припева не е особено "избухващ".

И колко са тъпи двамата, вместо да си представят песента на концерта, че да набере скорост до 8-ми и да има шанс да се получи нещо подобно на феномена с "Горе-долу" от миналата година, те ми я пускат сега. Студентите, пръснати по Банско, Боровец и разните там вили, в последната вечер от престоя си ще стоят с часове да дебнат по Планета или в интернет кога ще излезе песньовката, че да я свалят... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам абсолютно нищо уникално нито в клипа, нито в песента, нито в каквото и да било, добре ли сте?! Още преди да си пуснеш песента, от заглавието е ясно за каква баналност става въпрос. И двамата нямаха нужда от този дует, напълно излишен и сякаш е правен колкото да има там нещо, не е вложена грам емоция. Направо потрес!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да нямат нужда от този дует? Разбира се, че им беше необходим и то неслучайно точно сега решиха да го пуснат.Галин и Галена ги попиляват, трябва да реагират.Поне са решили да заложат на сигурно."Кой" е мегахит, съответно с копие могат да имат успех.Клипа е поразително смотан.Въпреки предпоставките за успешен проект от две актуални имена не мисля, че ще има успех за повече от няколко месеца + бума от тази вечер :1000 (30):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изложиха се. Уж две от най-големите имена, претенции, а в клипа на този така чакан дует не е вложено нищо - ни мисъл, ни чувство, ни някой лев.

Песента е готина доста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами много е яка, какво да кажа. Припевът е максимално зарибяващ, ще разбие дискотеките по празниците. Евала! Преслава е някаква машина, няма свършване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изложиха се. Уж две от най-големите имена, претенции, а в клипа на този така чакан дует не е вложено нищо - ни мисъл, ни чувство, ни някой лев.

Песента е готина доста.

Клипът не е важен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер посредствена работа. Но толкова си могат, не вярвам някой да е очаквал повече.
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен точно идеята с кучетата ми се стори най-интересна в клипа. Песента зарибява, но си е краткотрайно копие. Напълно излишен проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хуахуахуаухаху къ'в е тоя клип, на пародия прилича?!?!? Фики на дивана е толкова смешен,какви са тези мимики,мятания на ръце,крака....потрес

Песен е тъпа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

173,873 за 24 часа

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече са, просто не са ги актуализирали. Над 6 000 палеца нагоре за 1 ден.

 

Тя песента от странични клипове има поне 500,000 гледания още :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото не е толкова зле, колкото го изкарахте тук, да, липсва сюжетна линия, малко са дървени и двамата, но мен лично не ме дразни, дори ми хареса.

 

Песента е с много приятен текст, по-скоро ми прилича на нереализирания дует "Към финала" с Константин от колкото на "Кой".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително тъп клип, просто прекалено. Никва хармония просто, тотално различни кадри, неподходящи да са един след друг, айде Преслава в бялото + бялото куче е готино некво, отиват си, но Фики с неговото изобщо не е ок, нямам думи да опиша несъответствието в кадрите, срам за режисьора.

 

И да, аз се учудвам, защото дори и по-елементарни, клиповете на Преслава досега все са били приятни за гледане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да ми позират с Dsquared , Plein , Balmain и не знам си какви марки , а клипа им да сттрува 5 лв ?

Толкова евтин клип само Преса може да пусне . Но някак си от Фики се очакваше да качи нивото на клиповете си , предвид че и той е много зле с клиповете , но явно си мисли че така е по-лесно . За това и Галин тая година го мачка - авторски песни , брутАлни клипове и хит , какъвто Фики няма . Дори и с тая песен няма да им се получи, много е слаба !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...