Jump to content



Online: Ивана - Ще ти взема всичките пари


Препоръчани коментари

  • Отговори 87
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не слагай думи в устите на хората. Никой никъде не е казвал подобно нещо.

А дали песента ще е хит - времето ще покаже. Текстът е изключително надъхващ, запомнящ се и запеваем, видеото е много яко и ще допринесе за успеха.

Думата "кучка" драги, Ивана я имаше още в текста на "Кръв ми капе от сърцето", и не сме имали нищо против нито тогава, нито сега да се използва.

ПП: Текстът е на Мариета. :)

 

Явно не следиш коментарите на някои хора и какво искат да чуват от нея, но други щом запеят подобни тематики биват обиждани.

 

Тая песен е прекалена, Много си готин имаше много повече потенциал, а хит не стана, само песен посветена на мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно не следиш коментарите на някои хора и какво искат да чуват от нея, но други щом запеят подобни тематики биват обиждани.

 

Тая песен е прекалена, Много си готин имаше много повече потенциал, а хит не стана, само песен посветена на мен.

 

Напротив, следя коментарите за Ивана на всеки един, защото ми е интересно какво искат хората да чуят и видят от нея. Някои искаха пак балади, пак тежки песни, други вече им беше време за бързо, динамично и намахано парче. Е, тя го представи вчера. Винаги ще има две групи, едните искащи едно, другите друго. "Ще ти взема всичките пари" е за едните, песните в албума ще са за другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я не ми се правете на много чувствителни, глупаци такива. Хванали за зе за кучка и ми сравняват с Бум. То вярно, че феновете на чалгата са прости, ама не бъдете и нагло двулични.. Аман.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушайте бозите на Роксана, Андреа и другите к***и.

Песента си е перфектна. Тръгнали да плюят, а не се виждат от страни какво слушат ( Теди Курвесандроша, Роксана и другите ).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо нечувано от Ивана, но поне е по-хубава от последната ѝ (имам пред вид "Всичко е наред"). Действително, преди десет години такава песен сигурно щеше да бъде хит, но сега дечурлигата си искат "модерните" тъпотийки, които са в пъти по-долни от това парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде по-полека с назидателния тон, защото ако това подобие на песен беше на споменатите Александрова или Роксана щяхте да го сравните със земята, но щом е на лелинка трябва да се възхвалява от всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде по-полека с назидателния тон, защото ако това подобие на песен беше на споменатите Александрова или Роксана щяхте да го сравните със земята, но щом е на лелинка трябва да се възхвалява от всички.

Техните са по-зле и от това. Слушай си бозите на херпесовия телетъбис и спри да спамиш. Не ти хареса песента.. OK! Точка.

Никой не възхвалява, но не си толкова умен да прочетеш коментарите, че половината са отрицателни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Техните са по-зле и от това. Слушай си бозите на херпесовия телетъбис и спри да спамиш. Не ти хареса песента.. OK! Точка.

Никой не възхвалява, но не си толкова умен да прочетеш коментарите, че половината са отрицателни.

 

Лапето не може да се защити по друг начин и намесва изпълнителя на графиките ми, колко банално. :mf_surrender: Ще пиша където и колкото искам, а няколкото лизачи на лелинка може да отидете да подготвяте плакатите за концерта, вместо да оспорвате всеки негативен коментар за тази чекия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре малко наистина да се спрете, знам, че е гадно Ивана да отнася този хейт, но песента й е като 100 други нейни. Това си е Ивана на 200% и обиждайки всички които не харесваме точно този й тип песни, няма да промените нищо. На мен не ми допада нито тя, нито "Кръв ми капе", нито дори "Всичко е наред". Ако беше песен тип "Ти и той" или "Стара история" щеше да е друго. И не е заради "кучка", просто е монотонна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я не ми се правете на много чувствителни, глупаци такива. Хванали за зе за кучка и ми сравняват с Бум. То вярно, че феновете на чалгата са прости, ама не бъдете и нагло двулични.. Аман.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Безумно постно и никакво...ясно е, че в аранжиментите й участват само Румен и Стояна, които втръснаха преди повече 5 години, но явно Ивана още не го е осъзнала.

 

Интересно, ако това нещо покрива критерия на Пайнера за качество, на какво ли приличат спрените проекти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не се сещам за една песен на Роксана и Андреа която да е толкова брутална? Едната пее като цяло за дискотеки, селфита, купони...А другата си пее за секс, ама на нея и ходи защото има такъв имидж, пък и е на 28, не на 48.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да кажа - напълно излишна песен. Отдавна Ивана трябваше да спре да дълбае на това ниво. Отдавна казах, че нисшата на Стил "Веселин Маринов" може да поеме женско име, което тя трябваше да направи - един-два албума с песни с шлагерни тематики в средно и бавно темпо, Балкански стил, песни, като първите на Тони Димитрова + още 1 иновативен фолклорен албум, както Без граници - авторска фолклорна песен. Тази комбинация, ако беше наложена през последните 5-7 години ( след тоталната детронация, която Преси й направи), сега Ивана щеше да има турнета по концертни зали, летни театри и в чужбина. Ивана имаше време да се усети и да се преориентира, но уви. Певица на народа й беше даден, защото в силните години вълнуваше масите от малки до големи, но изпускайки младите, трябваше да се концентрира, но сега - дори и 30-40 годишните не я помнят с яки песни. ...Тя продължава да пуска тематики за младите, да прави бързи темпа, които си мисли, че ще влезнат в дискотеката, да пее за секс, разводи и пари. Евала, че е в добра физическа форма. Чак сега забелязвам липсващите силиконови цици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да кажа - напълно излишна песен. Отдавна Ивана трябваше да спре да дълбае на това ниво. Отдавна казах, че нисшата на Стил "Веселин Маринов" може да поеме женско име, което тя трябваше да направи - един-два албума с песни с шлагерни тематики в средно и бавно темпо, Балкански стил, песни, като първите на Тони Димитрова + още 1 иновативен фолклорен албум, както Без граници - авторска фолклорна песен. Тази комбинация, ако беше наложена през последните 5-7 години ( след тоталната детронация, която Преси й направи), сега Ивана щеше да има турнета по концертни зали, летни театри и в чужбина. Ивана имаше време да се усети и да се преориентира, но уви. Певица на народа й беше даден, защото в силните години вълнуваше масите от малки до големи, но изпускайки младите, трябваше да се концентрира, но сега - дори и 30-40 годишните не я помнят с яки песни. ...Тя продължава да пуска тематики за младите, да прави бързи темпа, които си мисли, че ще влезнат в дискотеката, да пее за секс, разводи и пари. Евала, че е в добра физическа форма. Чак сега забелязвам липсващите силиконови цици.

 

Албумът ще е пълен с такива песни, каквито посочваш. Определено имаше нужда и от тази, за по-младите, които я харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът ще е пълен с такива песни, каквито посочваш. Определено имаше нужда и от тази, за по-младите, които я харесват.

Кои млади? Ние бяхме млади, когато я харесвахме. Тя няма 1 фен под 25.

Говоря точно за цялостна концепция, а не за мешавици и албуми с за всеки - по нещо.

Ясно е от клубните й участия колко я търсят - нула.

Тя можеше да използва инерцията от топ попфолк звезда да премине в едно по-шлагерно звучене, да инвестира парите си в превъзпитание на публиката и рекултивиране на репертоара си и сега да не се чуди как да се излага.

Както и да е. Минало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои млади? Ние бяхме млади, когато я харесвахме. Тя няма 1 фен под 25.

Говоря точно за цялостна концепция, а не за мешавици и албуми с за всеки - по нещо.

Ясно е от клубните й участия колко я търсят - нула.

Тя можеше да използва инерцията от топ попфолк звезда да премине в едно по-шлагерно звучене, да инвестира парите си в превъзпитание на публиката и рекултивиране на репертоара си и сега да не се чуди как да се излага.

Както и да е. Минало.

 

Крайни заключения. Хвърли един поглед в официалната и страница и ще видиш колко млади са я поздравили за песента. Явно не си прав, че няма нито един фен под 25. Та аз съм под 25... :3fdb8960598fa63e:

Ивана винаги е имала в продукцията си "за всеки по нещо", точно тази тактика я направи това, което е - а именно харесвана от всякаква аудитория. Според мен ще се обезличи, ако спре да работи по този начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невиждано лицемерие, просто невиждано...

1. Текстът бил пошъл - какво ви разбират на вас главичките от пошли текстове.. Тръгнали да ми коментират хора, които харесват "на морето искам с теб много спешно sex on the beach" и "бум леле ето я, бум леле вижте я".. Как не ви е срам!? И то защо, защото имало кучка. Някой ви е написал текста на първата страница, прочетето го и ако са ви останали още мозъчни клетки, за да разбирате смисъла на това, което четете си направете едно тълкуване на текста. Току виж осъзнаете, че текстът е всичко друго, но не и глупав. Напротив - пореден удар на Ивана откъм текст с мисъл и идея написан.

2. Музиката била постна - и това ми се казва след като целият форум припадаше по Хабиби???????? Вие уши имате ли въобще? Едно е музиката да не ти харесва, и на мен не ми харесва тая сръбска цигания в отсвира, но да се каже, че е постно, а същевременно дву-тонната боза в един ритъм на Азис да се възхвалява до небесата? Отново, на кой свят живеете вие бе??

 

 

Няма нищо по-отвратително от лицемерието на някакви лайнарчета, които само когато става дума за Ивана се държат като австралопитеци.. Как не ви писна 15 години и не се спряхте. Кавъри имала, дебела била, лицемерна била, простачка била, изтъркала се била, не знам си каква била... Алооо, ако с такава злоба и ярост третирахте вашите любимки, досега да са ги приели в психиатрии, изпаднали в кризи от нещата, които четата за тях в интернет.

Ако искайте харесвайте Ивана, ако искайте харесвайте песните ѝ, но ако не го правите, поне не ми излизайте с такива смешни и тъпанарски аргументи. Напишете, че това не е вашия стил музика и толкова. Напишете ако искате, че е грозна, че видеото не струва, че аранжимента не ви харесва. Но нещата, които чета тук са толкова лицемерни, че ми се гади. :mf_surrender: :mf_surrender:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Невиждано лицемерие, просто невиждано...

1. Текстът бил пошъл - какво ви разбират на вас главичките от пошли текстове.. Тръгнали да ми коментират хора, които харесват "на морето искам с теб много спешно sex on the beach" и "бум леле ето я, бум леле вижте я".. Как не ви е срам!? И то защо, защото имало кучка. Някой ви е написал текста на първата страница, прочетето го и ако са ви останали още мозъчни клетки, за да разбирате смисъла на това, което четете си направете едно тълкуване на текста. Току виж осъзнаете, че текстът е всичко друго, но не и глупав. Напротив - пореден удар на Ивана откъм текст с мисъл и идея написан.

2. Музиката била постна - и това ми се казва след като целият форум припадаше по Хабиби???????? Вие уши имате ли въобще? Едно е музиката да не ти харесва, и на мен не ми харесва тая сръбска цигания в отсвира, но да се каже, че е постно, а същевременно дву-тонната боза в един ритъм на Азис да се възхвалява до небесата? Отново, на кой свят живеете вие бе??

Няма нищо по-отвратително от лицемерието на някакви лайнарчета, които само когато става дума за Ивана се държат като австралопитеци.. Как не ви писна 15 години и не се спряхте. Кавъри имала, дебела била, лицемерна била, простачка била, изтъркала се била, не знам си каква била... Алооо, ако с такава злоба и ярост третирахте вашите любимки, досега да са ги приели в психиатрии, изпаднали в кризи от нещата, които четата за тях в интернет.

Ако искайте харесвайте Ивана, ако искайте харесвайте песните ѝ, но ако не го правите, поне не ми излизайте с такива смешни и тъпанарски аргументи. Напишете, че това не е вашия стил музика и толкова. Напишете ако искате, че е грозна, че видеото не струва, че аранжимента не ви харесва. Но нещата, които чета тук са толкова лицемерни, че ми се гади. :mf_surrender: :mf_surrender:

Аз например изобщо не съм коментирал това "кучка". Самата дума не е лоша и опасна, нито толкова цинична по принцип - зависи много от контекста. Има много по-пошли текстове. Мисълта на повечето тук е не да плюят Ивана по default. Защо за "Ало, мамо" нямаше кофти коментари? Браниш я много радикално. Другите песни, които си споменал, по които останалите припадат, аз например не ги харесвам, така че не мисля мнението си за лицемерно - то ако ще е такова, по-добре изобщо да не го давам. Въпросните песни изобщо не съм ги коментирал, но Ивана мисля, че може да предложи нещо различно и интересно дори и за самата себе си, особено сега в това хаотично време. Ако не се изисква повече от тези изпълнители, които го могат, те ще си стоят в зоната на комфорта и няма да си дават зор. По-добре да не пуска нищо, ако ще е посредствено. Това ако го беше изпял друг, същото ли щеше да ти е мнението?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз например изобщо не съм коментирал това "кучка". Самата дума не е лоша и опасна, нито толкова цинична по принцип - зависи много от контекста. Има много по-пошли текстове. Мисълта на повечето тук е не да плюят Ивана по default. Защо за "Ало, мамо" нямаше кофти коментари? Браниш я много радикално. Другите песни, които си споменал, по които останалите припадат, аз например не ги харесвам, така че не мисля мнението си за лицемерно - то ако ще е такова, по-добре изобщо да не го давам. Въпросните песни изобщо не съм ги коментирал, но Ивана мисля, че може да предложи нещо различно и интересно дори и за самата себе си, особено сега в това хаотично време. Ако не се изисква повече от тези изпълнители, които го могат, те ще си стоят в зоната на комфорта и няма да си дават зор. По-добре да не пуска нищо, ако ще е посредствено. Това ако го беше изпял друг, същото ли щеше да ти е мнението?

Песента е много по-добра от една "Златен" например, "Душ или направо муш" и там още какви тъпотии имаше - Дерби и Адрес Любов...напомня на песни от времето на Не е ваша работа, Полужива, че даже и на песни от Мирише на любов, които по принцип аз не харесвам много като стил. Въпросът е, че Ивана може да си позволи да пее други неща - По дяволите Рая, Падни на колене се харесаха много. Да не говорим за Безумна цена. Ето такъв тип песни й отиват, особено в днешно време когато не гони участия по дискотеките.

Тя сама си заеба и толкова хубави песни като Не искам да знаеш и Не ме боли.

Ако иска да е по-комерсиална и да пусне бърза песен, то тогава да предложи нещо като Стара история - истински попфолк :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои млади? Ние бяхме млади, когато я харесвахме. Тя няма 1 фен под 25.

Говоря точно за цялостна концепция, а не за мешавици и албуми с за всеки - по нещо.

Ясно е от клубните й участия колко я търсят - нула.

Тя можеше да използва инерцията от топ попфолк звезда да премине в едно по-шлагерно звучене, да инвестира парите си в превъзпитание на публиката и рекултивиране на репертоара си и сега да не се чуди как да се излага.

Както и да е. Минало.

Аз съм на 24.

 

Не виждам какъв ви е проблемът. Песента е 1:1 с "Не е ваша работа", т.е. нищо ново за Ивана. На мен ми е приятна, след "Всичко е наред" и "Ало, мамо" точно такава лека песен трябваше да пусне.

 

Пс: Ако обичате не на намесвайте други певици и внимавайте с изказа. Благодаря.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...