Jump to content



Online: Фики - Джале, джале


Препоръчани коментари

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Текстът явно го е направил за неговите си слушатели, на които образованието им е начално. Музиката не е лоша, все пак Кости форца, но нищо друго не ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро звучене! Това и "Горе-долу" са най-добрите му самостоятелни песни до този момент. А идеята с фенове, които танцуват ми допада. Не натоварва, приятно е за гледане и слушане. Текста е ужасно слаб обаче. Не го харесвам като изпълнител, но тази песен му е добра и сигурно ще я слушам от време на време. Да продължава със същото звучене, но да разнообрази текстовете си.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът явно го е направил за неговите си слушатели, на които образованието им е начално. Музиката не е лоша, все пак Кости форца, но нищо друго не ме кефи.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно проста и дебилна песен за пореден път, надявам се да последва съдбата на "Железен" и да не стане хит.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитал е да имитира Галин, но не му се получава. Ще е хит, все пак е на Чики, но е дъно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път не уцели. И "Железен" не беше толкова голям хит.

Да пуска следващата другия месец. :1000 (29):

Така или иначе скоро трябва да излезе и дуета с Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът явно го е направил за неговите си слушатели, на които образованието им е начално. Музиката не е лоша, все пак Кости форца, но нищо друго не ме кефи.
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ли ви аз, че ще е провал? Тъпа песен и изпокиран клип от канадския бобър.

Абе може и да стане хит, все пак е Фики .. обаче за него явно е по-важно да го взимат за шут, отколкото на сериозно. Не е нормално след като цяла България те гаври с "Бум" да продължаваш да пускаш не по-малко трагикомични продукти .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе може и да стане хит, все пак е Фики .. обаче за него явно е по-важно да го взимат за шут, отколкото на сериозно. Не е нормално след като цяла България те гаври с "Бум" да продължаваш да пускаш не по-малко трагикомични продукти .. :mf_surrender:

Факт за сметка на дуетната му половинка Праса, виж към клип е избарала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е искал да направи нещо тип "Парата ако хвана", но мен ме кефи. Слушайте песните няколко пъти и тогава си давайте компетентното мнение. Да не стане така, че след 3 часа да ви е любима? И веднага търсят сходни клипове, оплюват. Кажете нещо хубаво в проекта, аман. Хит ще е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е искал да направи нещо тип "Парата ако хвана", но мен ме кефи. Слушайте песните няколко пъти и тогава си давайте компетентното мнение. Да не стане така, че след 3 часа да ви е любима? И веднага търсят сходни клипове, оплюват. Кажете нещо хубаво в проекта, аман. Хит ще е!

И защо непременно трябва да кажем нещо хубаво? Ако на малцинството със завършен 4-ти клас им харесва, на нас е нормално да ни се вижда отвратително :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо непременно трябва да кажем нещо хубаво? Ако на малцинството със завършен 4-ти клас им харесва, на нас е нормално да ни се вижда отвратително :mf_surrender:

 

Хем се знаете с онази другата амеба (fast), колко сте ограничени музикално - едва различавате кое е куплет и кое припев, но пак се бутате да раздавате етикети и

налагате мнението си като масово. :mf_surrender:

 

Много сладка песен и видеото е супер свежо. Очакваме до месец и албумчето. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хем се знаете с онази другата амеба (fast), колко сте ограничени музикално - едва различавате кое е куплет и кое припев, но пак се бутате да раздавате етикети и

налагате мнението си като масово. :mf_surrender:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коста няма равен! Бруталната музика, от текста има какво да се желае .. но определено Фикрет Мюмюн има хит (и то голям хит). Чакам да видя приема му на концерта :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...