Jump to content



Big Brother All Stars 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 443
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И какво толкова е направила Деса. Те са разделени от половин година, тя какво...да стане монахиня и да му чака кефа ли? Нищо нередно не виждам. Това, че е с някой друг, не значи, че е спряла да го обича и не значи, че не ги мисли всички неща, които каза снощи.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо кой знае какво не видях. Деса си има човек, с който поддържа единствено сексуална връзка и нищо задълбочено...

Нея просто я боли защото смотаняка Зарко е човекът, с който тя иска да продължи бъдещето си и я е яд.

Тоя да не би да е стоял в кутия докато са били разделени и не е имал отношения с някоя жена или жени.... Ае моля ти сА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какво излиза сега ..

 

Биг Брадър 2015 - Джена и Богданов

Вип Брадър - Преслава и Гъмов

Биг Брадър Ол Старс - Деси Слава и Зарко

 

Добър сценарий имат, браво ... .


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какво излиза сега ..

 

Биг Брадър 2015 - Джена и Богданов

Вип Брадър - Преслава и Гъмов

Биг Брадър Ол Старс - Деси Слава и Зарко

 

Добър сценарий имат, браво ... .

Не може без двойки... ;ddd Трябва да има цирк и интрига, иначе рейтинга ще им падне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези от Биг Брадър се оляха вече, чудят се как да изкарат Деси в негативна светлина, за да си избият хонорара й и да я лишат отново от победата.

И все пак тя не се дава- казва си нещата такива, каквито са! И заради тази искренност виждам, че доста хора й правят евала. Вече съм напълно убеден, че тук няма никакъв театър (не и от нейна страна), просто режисьорите са много добри и представят цялата история като някоя турска сапунка.

Ето с прости думи това което се случва според мен- Зарко зарязва Десислава, тя в сърцето си не го забравя, но се опитва да продължи с друг, а сега той влиза едновременно заради парите, славата и шансът да се събере с нея, което пък отново събужда чувствата й към него. Но май нещата няма никак да им се получат.

Жалко, че пак са й развалили настроението така след хубавите емоции от концерта...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами донякъде аз очаквах да си има някой, нормално, тя каза милион пъти, че й е трудно да го забрави, ако стои сама, няма как да се получи, постоянно ще го мисли.. не знам, мен ми е жал за нея, щото й личи, че го обича, а се държи тъпо тва момче, няма значение, че е била с друг, според мен е опит да забрави Зарко, но явно не й се е получило ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последнтие 2 дни ме разплакват!!!

Поне вече знам, че сърцето не ми е от камък :mf_surrender:

Дано си изпее мъката в някоя песен, то и Поискай от мен май е записвана в периода около раздялата, затова ще е мн хубава :Vishenka_05:

 

Личи си, че има голямо израстване при Деси Слава, браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано си изпее мъката в някоя песен, то и Поискай от мен май е записвана в периода около раздялата, затова ще е мн хубава :Vishenka_05:

 

Личи си, че има голямо израстване при Деси Слава, браво.

 

Изляла си я е вече.. :confused: :heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Зарко се държи като пълен кретен, въпреки че за възрастта му може би е нормално. Нормално е Деса да се опита да го забрави чрез някой друг, въпреки че не става лесно, а и тя самата каза че е с някой, но не е нищо сериозно. Тея от брадъра се борят за "Еми" за режисура... Както винаги това, което показват е само част от цялата сцена и ние като зрители виждаме това, което те искат само и само да ни набият някакви мечки в главите. Разбира се, всеки кадърен човек, с глава на раменете би трябвало да хване тази тънка игра на брадъра и борбата им за рейтинг.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Зарко се държи като пълен кретен, въпреки че за възрастта му може би е нормално. Нормално е Деса да се опита да го забрави чрез някой друг, въпреки че не става лесно, а и тя самата каза че е с някой, но не е нищо сериозно. Тея от брадъра се борят за "Еми" за режисура... Както винаги това, което показват е само част от цялата сцена и ние като зрители виждаме това, което те искат само и само да ни набият някакви мечки в главите. Разбира се, всеки кадърен човек, с глава на раменете би трябвало да хване тази тънка игра на брадъра и борбата им за рейтинг.

Така е, но като стане дума за Деси и видя, че плаче по този начин, не мога съвсем обективно да възприема материалите.

И все пак някои неща потрисат. Зарко май е посягал последната година. Някак си Деси не трябва да търпи подобно НЕотношение!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От това, което видях последните дни до колкото успях да си изградя някакво мнение за Зарко е, че той от тези обсебващите мъже, които от ревност и собственическо чувство те задушават. От репликите на Десислава към Ваня, че за него всичко друго, с което тя се занимава, означава приоритет и че едва ли не той е маловажен за нея, ми стана ясна картинката. Аз съм чувала същите думи към мен 1 към 1...такива мъже не могат да проумеят, че няма как една жена да зареже всичко, което обича да прави заради тях. Такива мъже те откъсват от приятели, хобита, задължения, забавления. Те искат да бъдат единственото нещо, заради което ставаш сутрин и живееш...това според мен е избиване на комплекс за малоценност. На тези същите колкото и да им обясняваш и набиваш в главите, не могат да проумеят, че няма как светът ти да се върти около тях. Така започват да се поставят условия "Или аз или еди какво си", отначало правиш някакви компромиси, но в един момент чашата на търпението прелива. Подобни връзки според мен са обречени още от самото начало, освен ако нямаш железни нерви и не успееш да промениш ситуацията, което е много трудно и изтощаващо.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От това, което видях последните дни до колкото успях да си изградя някакво мнение за Зарко е, че той от тези обсебващите мъже, които от ревност и собственическо чувство те задушават. От репликите на Десислава към Ваня, че за него всичко друго, с което тя се занимава, означава приоритет и че едва ли не той е маловажен за нея, ми стана ясна картинката. Аз съм чувала същите думи към мен 1 към 1...такива мъже не могат да проумеят, че няма как една жена да зареже всичко, което обича да прави заради тях. Такива мъже те откъсват от приятели, хобита, задължения, забавления. Те искат да бъдат единственото нещо, заради което ставаш сутрин и живееш...това според мен е избиване на комплекс за малоценност. На тези същите колкото и да им обясняваш и набиваш в главите, не могат да проумеят, че няма как светът ти да се върти около тях. Така започват да се поставят условия "Или аз или еди какво си", отначало правиш някакви компромиси, но в един момент чашата на търпението прелива. Подобни връзки според мен са обречени още от самото начало, освен ако нямаш железни нерви и не успееш да промениш ситуацията, което е много трудно и изтощаващо.

Много правилно си го анализирала. Моето мнение е 1:1.

А и друго се сетих, което Деси каза вчера, т.е. не го каза, ами намекна - че й е посягал.. никога не съм разбирала жени, които търпят подобно нещо, каква е тая любов, кво е тва нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но като стане дума за Деси и видя, че плаче по този начин, не мога съвсем обективно да възприема материалите.

И все пак някои неща потрисат. Зарко май е посягал последната година. Някак си Деси не трябва да търпи подобно НЕотношение!

Ами аз се абстрахирам от това, което виждам, просто за PR и рейтинг шибаняците и душата на дявола ще си продадат! От това, което видях като реакция от нейна страна като си вдигна ръката и тя сама каза, че е помислила че и показва юмрук или нещо от сорта и той такъв изненадан нали я пита кога ѝ е посягал и тя ми през последната година. Нещо такова... Но ако ѝ е посягал просто тя работа при него няма!

 

От това, което видях последните дни до колкото успях да си изградя някакво мнение за Зарко е, че той от тези обсебващите мъже, които от ревност и собственическо чувство те задушават. От репликите на Десислава към Ваня, че за него всичко друго, с което тя се занимава, означава приоритет и че едва ли не той е маловажен за нея, ми стана ясна картинката. Аз съм чувала същите думи към мен 1 към 1...такива мъже не могат да проумеят, че няма как една жена да зареже всичко, което обича да прави заради тях. Такива мъже те откъсват от приятели, хобита, задължения, забавления. Те искат да бъдат единственото нещо, заради което ставаш сутрин и живееш...това според мен е избиване на комплекс за малоценност. На тези същите колкото и да им обясняваш и набиваш в главите, не могат да проумеят, че няма как светът ти да се върти около тях. Така започват да се поставят условия "Или аз или еди какво си", отначало правиш някакви компромиси, но в един момент чашата на търпението прелива. Подобни връзки според мен са обречени още от самото начало, освен ако нямаш железни нерви и не успееш да промениш ситуацията, което е много трудно и изтощаващо.

И аз останах с такова впечатление за него, може би защото и аз съм минала по тоя път, както и може би голяма част от жените. Разбираемо е примерно в началото на връзката да оставиш приятелите на една страна, само и само за да опознаеш човека с който си избрал да бъдеш. но след това опитите да те откъсне от приятели, близки, контакти и т.н. е просто немислим и нетърпим и всеки трябва да извоюва своето. Е при мен се стигна до шамар, който вече преля чашата и му намазах ските, но се чудя как има жени, които търпят. Човек е такъв, какъвто е и единствено може да се култивира по някакъв начин. Но Деса е супер толерантна и търпелива, да не забравяме къв го яде с бащата на детето ѝ и пак на такъв се натресе...

И според мен е избиване на комплекс за малоценност - гаджето му е една от най-известните личности в България, хората я обичат, заговарят и т.н., отделно всяка вечер е някъде на участие и всякакви кретени ходят да ѝ се слагат, нормално да има някаква ревност, но тук вече идва въпроса на доверие към човека, с който си решил да споделиш живота си поне на този етап. Ако сме прави за Зарко, по-добре Деса да му маже ските и да не се занимава повече и да си причинява болка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...