Jump to content



Андреа,Даяна,Кристиана и Крум-аут от Пайнер!


Препоръчани коментари

+ Карлос, Юнона, Милица, Биляна, Валентина, Валентина Кристи и компания ..

Част от тях не са бездарни, но не са пускали песни от 3 години, нито участия имат.

Биляна категорично не. На Кристи отдавна и е изтекъл договора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 282
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Готина новина. Особено за Кристияна! Дано се вземат в ръце и да хвърчат и останалите бездарници като им изтекат договорите. Даяна наистина е пееща певица, но явно е преценила, че Пайнер не правят достатъчно за нея. Коя е последната песен, излязла от Оцко? Май няма скоро такава или се бъркам? След скандалите с крадените песни може би са му били шута.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че защо сте толкова убедени, че "Пайнер" са инициирали тръгването на тези изпълнители? Андреа и Кристиана си бяха точно типажа, който получаваше супер силна подкрепа от фирмата в последните години. Е, Андреа престана да бъде приоритет, но едва ли не им се е искало да продължава да е в каталога им.

 

Андреа стана чалга име, но така и не заложи на живо пеене за самостоятелните си изяви, копираше 1:1 чужди клипове, а и много се е говорило за мръсни номера от нейна страна, така че може и без нея.

 

Даяна е много талантлива и имаше успешни песни, според мен не трябваше да се отказва да работи с фирмата. Тъпотията ѝ от Оцко не се получи, ама защото песента просто не е добра.

 

Кристиана е супер неадекватен изпълнител и се радвам, че вече няма да има същото голямо поле за изява.

 

Крум ме кефеше по време на "Заповядвам ти" и "Нищо не знаеш", днес с тия песни от Оцко и мазни клипове не е кой знае какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свикваш с едни изпълнители и изведнъж ги няма, това е тъпо.

На Андреа съм й купила първия албум и й харесвам песните и не мога да повярвам, че вече не е в Пайнер.

На брат ми като му кажа ще е шокиран.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свикваш с едни изпълнители и изведнъж ги няма, това е тъпо.

На Андреа съм й купила първия албум и й харесвам песните и не мога да повярвам, че вече не е в Пайнер.

На брат ми като му кажа ще е шокиран.

 

Голяма загуба... един парцал по-малко :mf_surrender:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Свикваш с едни изпълнители и изведнъж ги няма, това е тъпо.

На Андреа съм й купила първия албум и й харесвам песните и не мога да повярвам, че вече не е в Пайнер.

На брат ми като му кажа ще е шокиран.

Това, че е един изпълнител е напуснал дадена музикална компания, не означава, че е загинал.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Свикваш с едни изпълнители и изведнъж ги няма, това е тъпо.

На Андреа съм й купила първия албум и й харесвам песните и не мога да повярвам, че вече не е в Пайнер.

На брат ми като му кажа ще е шокиран.

 

Никой не е умрял, Танче! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, малко е изненадващо. Само за Кристиана се радвам, че се е разкарала. Крум и Дайзи пускаха понякога хубави песни и макар да не бяха най - големите звезди имаше хляб в тях. Андреа пък каквото и да си говорим беше от най - големите им звезди и сега ще загине след Пайнер, както стана с кака й Камз. Ужас! Според мен ще има още напуснали, явно става нещо в тази фирма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, малко е изненадващо. Само за Кристиана се радвам, че се е разкарала. Крум и Дайзи пускаха понякога хубави песни и макар да не бяха най - големите звезди имаше хляб в тях. Андреа пък каквото и да си говорим беше от най - големите им звезди и сега ще загине след Пайнер, както стана с кака й Камз. Ужас! Според мен ще има още напуснали, явно става нещо в тази фирма.

Е, не е само в Пайнер, видяхме и в Ара какво стана по-рано тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, малко е изненадващо. Само за Кристиана се радвам, че се е разкарала. Крум и Дайзи пускаха понякога хубави песни и макар да не бяха най - големите звезди имаше хляб в тях. Андреа пък каквото и да си говорим беше от най - големите им звезди и сега ще загине след Пайнер, както стана с кака й Камз. Ужас! Според мен ще има още напуснали, явно става нещо в тази фирма.

Време беше някой да се вземе в ръце и да разчисти всичката тази какофония. Надявам се скоро нещата да се разредят още, има нужда от голямо почистване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи вече е официално. Адски много се радвам, че Гущера вече не е във фирмата. За Даяна ми е безразлично, Крум също правеше добри песни и се учудвам, че така се случи. Андреа... За нея съм си казал мнението. След "Пайнер" според мен просто кариерата й загива.

 

За Оцко също би било добре ако се е махнал и си вдигне цената за песните, така само големите имена ще могат да си го позволят и няма да се получава пренасищане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Андреа си беше ясно, но за другите съм изненадан. Жалко за Даяна- толкова години се премята между различни фирми и телевизии, а не получава никаква по-голяма реализация...

Има обаче нещо съмнително в това изведнъж няколко изпълнителя да напускат на една и същата дата. За Кристиана, Даяна и Крум не бих се изненадал да са ги изгонили, но Андреа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристиана правеше най-хубави проекти през последните години от тези четиримата. За другите няма да ме е толкова яд, но тя наистина вдигна нивото с тези танци. Песните са й тотални хитове с изключение на първата. Даяна се очакваше да ги напусне, не и обръщаха никакво внимание през последните години. Тъпо е, ако наистина ще ходи в компанията на Оцко, защото неговия стил не й отива изобщо. За Крум и Андреа ми е все тая. В последно време нищо стойностно и хубаво не са ни поднесли.

 

Засега в Оцко Мюзик : Кристиана, Крум, Даяна, Джордан, Ивена, Джина Стоева... и може би Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа май ще си е в Кости мюзик. :D

Андреа и тя не знае накъде сега .. накрая да не стане от два стола на земята :mf_surrender: :1000 (29): :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

АНДРЕА НЯМА ДА НАПУСНЕ!!!!! Как да ви го кажа, за да го разберете! :whistling:

 

Да си го сложа ли като подпис това..... изявление...... да не го слагам ли? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...