Jump to content



Андреа,Даяна,Кристиана и Крум-аут от Пайнер!


Препоръчани коментари

Четирима изпълнители от "Пайнер" вече не са част от компанията. Договорите са прекратени по взаимно съгласие от 1 ноември, съобщиха от фирмата.

 

Може би най-любопитното име е това на Андреа, която бе един от водещите изпълнители през последните години. От няколко седмици вървеше слуха за раздялата на Андреа с продуцентите си, като и тя загатна, че ще заложи на собствена фирма за бъдещето си.

 

Аут от "Пайнер" са още Даяна, Кристиана и Крум. 

 

"Всеки един от четиримата бе приет радушно в компанията, работи според силите и способностите си, разви таланта си като изпълнител и постигна своя възможен резултат. "Пайнер" благодари на четиримата за съвместната работа и им пожелава успех", гласи краткото изявление на фирмата.

 

 

Инфо-www.dnes.bg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 282
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Жалко единствено за Даяна, другите трима без капка гласови данни да хвърчат с пълна сила към караоке баровете. Изключително много се радвам, че Андреа и Кристиана няма да ни товарят вече в ефира на Планета. Нека чистката продължи!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все ми е тая за тях. Важното е изпълнители като Глория, които са емблема на компанията да не напускат и да са коректни едни с други, тъй като никъде за момента няма къде да получат силна реклама и ротация сред качествени продукти.

 

А Пайнер както са тръгнали с чистката, може да махнат и Ани Хоанг, Пресила, Денис и др. подобни. :)

 

п.с. Оцко май се готви за собствена музикална компания...

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер ще се превърне във фирма за некадърници и хора с връзки.

Може би и Оцко няма да им прави повече песните.

Пайнер си е такава фирма.

Сега са махнали 3ма некадърни изпълнители. Аз ще съм доволна да понамалеят песните от Оцко. Т.е. с изключение на напускането на Даяна, тази новина е позитивна за мен.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само за Даяна ме е яд - направи уникални песни в Пайнер - "Случаят бивша", "Смяна на местата", "Върни ми любовта", "Счупи се" ..

 

Много се учудвам за Оцковица обаче, тя уж с протекции се ползваше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко просто ще взима повече пари и ще пише за всички без разрешение от Пайнер. Емануела да не се прецака. Тя по него ходеше,а сега...

Тъпо за Крум защото Скорпион му се получи, спор няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа все пак има много хубави песни, които мога да си слушам и до днес. Има и много хубави чужди песни. За мен е загуба, че няма да е вече в Пайнер. Освен това тя влагаше всичко от себе си за клипове, песни- стараеше се. Това не може да й се отрече и представянията й по концерти, турнета също беше на ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, а Хоанг, Пресила, Денис кога наистина??

+ Карлос, Юнона, Милица, Биляна, Валентина, Валентина Кристи и компания ..

Част от тях не са бездарни, но не са пускали песни от 3 години, нито участия имат.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава чистка са направили. Изненадан съм за Даяна, но и без това нещата бяха зле при нея. За Крум съм още по-изненадан, защото беше толкова нахъсан, че чак и албум щеше да пуска. Много се радвам за Оцкова - страхотна новина. :D Има как още едно есенно почистване да направят, ако не - пролетно. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

+ Карлос, Юнона, Милица, Биляна, Валентина, Валентина Кристи и компания ..

Част от тях не са бездарни, но не са пускали песни от 3 години, нито участия имат.

Валентина и Валентина Кристи са напуснали отдавна сигурно, без да е обявено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валентина и Валентина Кристи са напуснали отдавна сигурно, без да е обявено.

Не мисля .. скоро засичах "Къде си" на Валентина Кристи по Планета в Ретро блока.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...