Jump to content



Андреа,Даяна,Кристиана и Крум-аут от Пайнер!


Препоръчани коментари

  • Отговори 282
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Супер много се радвам, че няма да ни натрисат бездарния Оцков гущер повече. :a040: Страхотна изненада. За Крум малко се учудих, понеже песента с Емануела стана хит, но не бих казал, че ще ми липсва. Даяна е талантлив изпълнител, но от много време нещата не й се получаваха, жалко за което. Андреа въпреки слабия си глас имаше много добра продукция и внасяше разнообразие в концертите с шоутата си - да видим как ще се развие без фирмата.

 

Обаче и аз мисля, че нещо е станало, за да се разделят с толкова изпълнители наведнъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина новина. Особено за Кристияна! Дано се вземат в ръце и да хвърчат и останалите бездарници като им изтекат договорите. Даяна наистина е пееща певица, но явно е преценила, че Пайнер не правят достатъчно за нея. Коя е последната песен, излязла от Оцко? Май няма скоро такава или се бъркам? След скандалите с крадените песни може би са му били шута.

Я я я от 4-те Кристията е най-хитовата,дори да е бездарна а правеше хит след хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но и аз мисля, че нещо е станало, за да се разделят с толкова изпълнители наведнъж.

 

Какво да е станало? Нищо особено няма. Просто Пайнер не могат да им намерят работа и нямат файда от тях, с изключение на Андра. За нея нещата бяха ясни още при гостуването и във "Всяка неделя" на Кеворк Кеворкян, когато Кубрат Пулев каза, че условията и в Пайнер не и изнасят и просто усилията не си струват, защото печалбата и е мижава. Говорил с Митака няколко пъти, но оня не искал да предоговарят в нейна полза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Гущерът се радвам супер много. Време беше. Пожелавам й да се осъзнае и да се насочи към по-подходяща професия за нея, но не и музикална кариера. Крум също ми е толкова безразличен, нека отиде си се върти по Фен телевизия.

За Даяна и Андреа обаче ми стана тъпо. Първата пее прекрасно и направи доста хубави песни, втората също има много успехи и хитове, доста песни и клипове които харесвам. За тях наистина жалко. Успех все пак и нека продължат да правят все по-хубави проекти.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гадно ако се провали Андреа след като е сама, но аз съм сигурен че ще направи много хитове и така. Кости винаги е до нея, Оцко явно не е ок със Пайнер и също ще и бъде опора, а Пашев си прави за всички. Супер! Очаквам новата и поп фолк песен с нетърпение, защото тя ще е най-важна.

 

За Кристиана и Даяна е тъпо, защото бяха донякъде готини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напуснали са заради черни участия. Така разбрах поне.

 

Едва ли, те бели участия нямат, камо ли черни. :1000 (20):

 

Интересен е казуса с Гущерица - слузестото влечуго преди броени месеци направи супер споделяна и коментирана песен. Може би това за Оцко мюзик е вярно и тя просто отива да работи за гаджето си. Радвам се, че повече няма да я виждам по концерти. :notworthy:

 

Крум катастрофира жестоко в чалга план, единствената му песен, която харесвам е "Стоп", а той дори не я издаде. :1000 (19):

 

Даяна е страхотна певица и глас, но като една съща Невена Цонева в чалгата не можа да си намери мястото.

 

Доволен съм, че и Андроник литна. Това нейното беше агония ... три песни за две години. :1000 (1):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнерци май-май не знаят какво правят, изтриха новината от планета...

И от payner.bg е изтрита вече. :1000 (29):

 

Между другото, освен Крум, и Даяна уж щеше да пуска албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак съм сигурен, че Андреа е напуснала сама заради огромния процент, който Пайнера й прибира. Явно вече не й стига да бъде звезда, а иска и по-солидни приходи. Враждата с Цветелина също е изиграла роля.

 

 

За Оцковица ми е най-интересно, нея така я бутаха ... дано е вярно това за Оцко мюзик и веднъж завинаги да прекратят работата си с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има шанс за Пайнер ако почне да гони треторазрядни бездарнички.

 

Ти не виждаш ли какво пишат хората? Никой не е изгонил, те напускат, на Андра вече не ѝ изнася като не е сред приоритетите, а Крум и Кристиана очевидно се присъединяват към музикалната компания, която основава Оцко. За Даяна само не е сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо се случва според мен и всичко ще реши концертът. Никога тази инсудтрия не е била толкова нестабилна както сега. Както казах съжалявам единствено за Даяна, защото е пееща и можеща, но улучи само няколко пъти с песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа и Пеевска защо са скарани?

Едната завижда, че на другата гаджето е фрашкано с пари, а другата завижда, че гаджето на другата има по-голяма патка от нейния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее най-накрая новина от Пайнер,която да се хареса на всички!!Браво три бездарници да аут!Време беше за чистка,особено Кристиана!!Тая беше срама на фирмата!

 

Андреа ще работи с Пайнер на други условия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа изобщо няма конфликт с Цветелина.

Май има, нали се бяха скарали преди 2-3 години за един концерт, че Цура са я сложили да пее след Андра.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 1 година на боклука отидоха 4 бездарници:Кама,Андра,Крум,Кристиана,всички от едно тесто!!Колко години чакахме тоя момент?!Най-накрая действия по игнор на бездарни!Надявам се да е само началото!Определено се задава нова ера за чалгата..

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 1 година на боклука отидоха 4 бездарници:Кама,Андра,Крум,Кристиана,всички от едно тесто!!Колко години чакахме тоя момент?!Най-накрая действия по игнор на бездарни!Надявам се да е само началото!Определено се задава нова ера за чалгата..

A има още бездарници в Пайнер.Скоро ще дойде и техния ред.

Ани Хоанг,Биляна,Милица и тн...Аут бездарни курви!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едната завижда, че на другата гаджето е фрашкано с пари, а другата завижда, че гаджето на другата има по-голяма патка от нейния.

Благодаря,за инфото! :3fdb8960598fa63e:

Това за Андреа и Галена за първи път го чувам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...