Jump to content



Online: Цветелина Янева и Ищар - Музика в мен


Препоръчани коментари

 

Stela: Научете се да слагате в описанието какво е видеото!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Слаба е песента.Слабо е и изпълнението.Аранжимента е много глух.

Дори видеото този път не очарова.Хубави кадри тук-таме, останалото цъ..

 

Очаквах много повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо кой знае какво - самата Цура е имала много по-въздействащи песни в лицето на "Всичко", "Още ли", "Без думи", "Давай, разплачи ме" и т.н. Специално за песента можеха да се постараят повече. Явно са разчитали повече на това, че е дует с Ищар, отколкото на самата песен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много красив клип, радва окото, но песента не ми харесва. :confused: Скучна ми е някак, безлична. Няма го онова, което да те накара да настръхнеш или пък да те зариби. Иначе си личи, че е вложено много старание.

Предпочитам Цветелина да следва поп линията, защото там нещата определено и се получават много добре. :walkman:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е имиджова, ясно е, че не е правена за масов хит. На мен ми въздейства. Песен на Янева скоро не ми беше харесвала, поп-идиотизмите не ме кефят, но тук е добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много харесвам Цветелина Янева, много интересни проекти предлага. Харесва ми песента, както и клипа :) Браво!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, но и не очаквах много след като разбрах заглавието. Просто "Музика в мен" не го виждам като хитово заглавие, песента не е нещо кой знае какво, можеха повече. Клипа ми хареса много :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си е добро парчето, може би още малко по-денс ако го бяха направили или да вкарат някакви хаус нотки, а тематиката на текста наистина леко напомня на "Ако счупят всяка нота". За клипчето пак са се постарали, много хубави кадри - на езерото, на фара, книгите - много изпипано.

 

Парадоксът тук е следният - логиката беше Ищар да направи дует с Глория, тъй като тя беше първата фолкаджийка пяла с нея в дует. Жалко, че толкова качествена певица като Глория не може да си купи една Ищар за дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си е добро парчето, може би още малко по-денс ако го бяха направили или да вкарат някакви хаус нотки, а тематиката на текста наистина леко напомня на "Ако счупят всяка нота". За клипчето пак са се постарали, много хубави кадри - на езерото, на фара, книгите - много изпипано.

 

Парадоксът тук е следният - логиката беше Ищар да направи дует с Глория, тъй като тя беше първата фолкаджийка пяла с нея в дует. Жалко, че толкова качествена певица като Глория не може да си купи една Ищар за дует.

 

Всъщност жалкото тук е в случая,.че Ищар се е навила за дует с Цура, вместо с Глория или Емилия. Предполагам че Ищар си има достатъчно пари, за да гъчи още. Предполагам че се е и поинтересувала с кого влиза в колаборация и надали акцент е било музикантското й семейство, а не мастития медиен магнат, с който дели креват.

 

Жалко е, защото Ищар в моите очи, а предполагам и в на много други, е музикант, символ на качествената музика и истинско изкуство. По този начин плюе на кариерата си и на българските си почитатели, които никак не са малко.

 

Песента е много слаба, клипът накъсан на парчера. Ако я нямаше Ищар проектът щеше да е пълен, ама пълен провал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...