Jump to content



Online: Джена - Ти къде беше


Препоръчани коментари

Едва ли. Джена не е от изпълнителите, които каквото и да изпеят става хит. И по-добре.

По принцип да, но пак ще се пуска, щото примерно ако беше изпята от някой друг, не от нея, изобщо нямаше и да се забележи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Елементарен текст, който предполагам, че за нея е много стойностен и истински, но истината е, че е прекалено дъвкана тази тема. Като цяло, много слаба година за Джена, която претендира за Нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпичък проект, а припева си е баш за Джино, той нали каза, че не е бил до нея, когато е имала нужда и тогава са се разделили, тъй че то и само заглавието издава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е Джена, която обичам да слушам и гледам. Влюбен съм в песента по всеки параграф - текст, аранжимент, изпяване. Клипът е по-слаб от предните тази година, но Джена изглежда страхотно, с къдравата коса особено. Въпреки ужасно лошите мнения се надявам да стане огромен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът не е лош - типичен за Джена е.

Като цялостен проект обаче - "Аматьорка" и "Започваме на чисто" си имат конкуренция за тъпня на годината.

Явно певица на годината няма да стане... отново. Жалко, че когато наистина заслужава, не я получава, а след това се дъни.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми прилича страшно много на "Да те бях ранила"? Като ритъм е едно към едно, само дето тази е по-мазна, по-незапомняща си и след 4 години пускане на такива песни от Джена - и по-изтъркана. Като цяло НЕ СТАВА - слаба година за Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отрицателните коментари са само тук. Във фейс страницата й са само положителни, както и в още една фейс страница. Тъй че форумът тук не определяте песента дали е лоша или не. Хората мислят съвсем друго, въпреки, че и за мен е много слаба.

Изобщо много слаби песни се пускат в последно време. Какво да слушаш вече, не знам.

 

Попфолкът се изчерпа. Щом на Фики и на Галин не ми харесват, какво да говорим. Няма песни за слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвах, че Джена която традиционно по това време на годината вади едни от най-големите хитове и претенденти за Песен на годината, ще пусне това подобие на песен. Нямаше да се разочаровам, ако не беше с претенциите за Певица на годината.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път наистина песента не става за нищо, много зле. Клипът също не ми хареса. Огромен минус за Джена. Предпочитам да пуска песни тип "Градът работи за мен", че тази е пълна цигания.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък ме кефи, но определено Джена може много повече :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Претенциите на Джена за награди, са били в години, в които ги е заслужавала.Аз за 2015 не съм чул такава .Ясно е ,че целта на тези коментари са "Да очерним тази, че моята да изглежда по-добре". И все пак да не забравяме, че същите такива лоши коментари има и в темата на "Да те бях ранила" и "Моето слабо място".

Аз все още не мога да преценя дали ми харесва, но няма да се изненадам да стане сериозен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е страхотна. Не разбирам тея отрицателни коментари. Различно от Оцко и Пашев. Какво ревете? Текста е банален, но песента и изпяването са страхотни! Много ми харесва. Доволен съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път и на мен не ми харесва изобщо. Текстът не пасва в мелодията, която пък хем е типична за Джена, хем не се е получило никак добре. :(
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори път не бих си я пуснал. Точно както казах, изоставя модерната Джена и се завръща към синтезатора.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето заради такива песни Махараджата никога няма да е Певица на годината! :mf_surrender: Опита се да разчупи малко с 2 песни и да избяга от кръчкарският си стил и извивотините като на вълк по време на Пълнолуние, но уви ..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглеждаше, че Джена е тръгнала по нова линия в професионалното си развитие, наред с редица подобрения по визията си, но - уви - само изглеждаше...

Тотално слаба песен от име като нея с толкова силни песни, печелили Песен на годината!

Абсолютно предъвкан текст - от първата до последната дума. Мазна и кръчмарска мелодия и аранжимент.

Клипът не е на ниско ниво, не е тотално зле, но за мен лично - този вид поведение на Джена пред камера (по сутиени, по стени и подове) въобще не ми харесва.

Прическите й са ужасни, просто все едно от в-к Фолк Ревю преди 15 години.

Слаб проект, давам Среден 3, но като прокт от име с претенции, талант, хитове - слаба ракия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаб текст. Музиката напомня на ретро но и на ...да те бях ранила. Не виждал хит. Видето е прилично. Посл проекти са на ншво в това отношение

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама това е много далече от песните й миналата година, които са брутални и до ден днешен си ги слушам редовно. Това е някаква дивотия, с този синтезатор е като изкарано от първите касетки на Кристали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна песен и клип. Наблъскан текст, мазна мелодия и странна Джена. Изобщо не и отива да изглежда така, според мен. Най-слабото на Джена от 2010 насам. :bangin:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...