Jump to content



Online: Карлос - Имам само едно сърце


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много ми харесва и този вариант на песента. Видеото също е яко, но Карлос не ми се нрави с това облекло в лодката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карлос като не ставаш земи се откажи това е на Коста Марков - Имам само едно сърце

 

 

Ъ...да,знаем... Не правиш голямо откритие - момчето подготвя този римейк от година и повече, и дори Коста Марков е дал идеи за аранжимента.

 

Прекрасно направена версия. Дано още млади певци възродят истински и стойностни попфолк песни, които са бисери на фона на днешните бози.

 

Това ще е първата песен на Карлито, която ще слушам на телефона си. Изключително добре смесена - модерни бийтове + етно вокал - приказка. Дано и мега великите DJ я завъртят - мисля, че публиката по клубовете би избухвала.

 

Видеото е страхотно - локации, снимане и монтаж - високо ниво за млад изпълнител. Забележка само е избора на момиче - трябваше някоя по-естествена девойка от Светланчето, че тя с тази жабешка мутра и празен овчи поглед ... Но пък сега нали е ВИП-аджийка - може да му е от малка полза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ъ...да,знаем... Не правиш голямо откритие - момчето подготвя този римейк от година и повече, и дори Коста Марков е дал идеи за аранжимента.

 

Прекрасно направена версия. Дано още млади певци възродят истински и стойностни попфолк песни, които са бисери на фона на днешните бози.

 

Това ще е първата песен на Карлито, която ще слушам на телефона си. Изключително добре смесена - модерни бийтове + етно вокал - приказка. Дано и мега великите DJ я завъртят - мисля, че публиката по клубовете би избухвала.

 

Видеото е страхотно - локации, снимане и монтаж - високо ниво за млад изпълнител. Забележка само е избора на момиче - трябваше някоя по-естествена девойка от Светланчето, че тя с тази жабешка мутра и празен овчи поглед ... Но пък сега нали е ВИП-аджийка - може да му е от малка полза.

 

Не знаех че права откритие :gun_bandana:

 

П.п на мен не ми харесва

logo.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Карлос като не ставаш земи се откажи това е на Коста Марков - Имам само едно сърце

 

:laughing:

 

Наистина не очаквах да се получи толкова добре.

 

За пръв път и изпяването му да е ОК.

 

Вярно, Карлос винаги ще ме дразни и това малко отнема за мен от песента, но аранжимента е СТРАХОТЕН. Дори този аранжимент и ритъм ме връщат в по-ранните години на фолка. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялата магия на песента се е изгубила с това забързано кючекчийско темпо. Грам не ми хареса на първо слушане. Светлана Василева изглежда в пъти по-зле от Боряна Шехтова в клипа на Коста, който е сниман преди 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че никога оригинала не ми е харесвал, но тази версия ме накара да го изслушам пак. Карлос доста добре се е справил и вокалите много ми харесват, но версията на Коста за мен си остава по-добрата. Не знам дали повече трябва да се пипат старите песни, по-добре да залагат на такива от своя репертоар, това, което преди е било хит и се е харесвало и също е останало във времето, не знам дали трябва повече да се повтаря. Версията на Коста все пак ми звучи по-добре и по-съвременно. Клипът му не е лош изобщо.

И според мен това кючекчийско темпо е най-големия проблем в неговата версия.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва как се е получило, честно казано. Много добре са променили аранжимента и не смятам, че е кючекчийски. И видеото е чудесно, особено първата част с лодката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не се откаже? Участия няма, хората не го харесват, песните му не стават хитове, само ръси пари за гледания. Аман от меркантилни педерасти!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че Коста е голям мъж ..но Бога ми тука вече е комично :1000 (29):

А идеята аранжимента да се доближи до клубния бийт е страшно неуместна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че Коста е голям мъж ..но Бога ми тука вече е комично :1000 (29):

А идеята аранжимента да се доближи до клубния бийт е страшно неуместна.

Абсолютно, аранжиментът е много зле, много постно звучи тая песен, инструментите са някак си заглушени, а отгоре се набива вокалът му... звучи кофти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...