Jump to content



Online: Карлос - Имам само едно сърце


Fast

Препоръчани коментари

Не ми харесва, а проблема на Карлос е, че ПРОСТО НЯМА ГЛАС!!! Не друг.

И спрете с това "развали песента", старата версия, никой не ви я взел, слушайте която ви харесва..Винаги ми е било смешно, като чета за някой "развали песента".. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не ми харесва, а проблема на Карлос е, че ПРОСТО НЯМА ГЛАС!!! Не друг.

И спрете с това "развали песента", старата версия, никой не ви я взел, слушайте която ви харесва..Винаги ми е било смешно, като чета за някой "развали песента".. :mf_surrender:

 

Ахахахаха а тая на аватара ти има ли? Нямал глас, отиди на преглед... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахахаха а тая на аватара ти има ли? Нямал глас, отиди на преглед... :D

 

ХАХАха явно не си чел мой постове...:Д Да тази на аватара е по-бездарна и то него...но, да Карлос е изключително бездарен и нехаризматичен, точно за това няма успех. Съжалявам, сигурно ти е познат..:Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, а проблема на Карлос е, че ПРОСТО НЯМА ГЛАС!!! Не друг.

И спрете с това "развали песента", старата версия, никой не ви я взел, слушайте която ви харесва..Винаги ми е било смешно, като чета за някой "развали песента".. :mf_surrender:

 

Стига бе. Има си глас момчето. Обаче визията му го дърпа надолу. Има нещо дразнещо в него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХАха явно не си чел мой постове...:Д Да тази на аватара е по-бездарна и то него...но, да Карлос е изключително бездарен и нехаризматичен, точно за това няма успех. Съжалявам, сигурно ти е познат..:Д

 

Ами явно не са ми направили впечатление... :) Иначе не знаех, че ти си критерий за успехите в поп-фолка хаахх

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами явно не са ми направили впечатление... :) Иначе не знаех, че ти си критерий за успехите в поп-фолка хаахх

 

+1... Карлос бил бездарен... то на INP по вкуса му е анадолския глас на Фики, така че не му обръщай внимание. Специално Карлос има толкова приятен глас. Аз лично преди мноого време съм му слушал песента "Келнер, чаша бира" и дори не знаех кой е Карлос, нито дори как изглежда, но гласът, който пееше песента страшно много ми харесваше и песента ми беше любима. Идеята ми е, че Карлос е изпълнител, който може да те грабне най-вече с глас...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Карлос е точно абсолютен бездарник, и всички които са "запленени" по "гласа" му, "визията" му и прочее ме карате сериозно да се съмнявам, че сте запленени, ама от някоя друга анатомична част. Изобщо това явление на сцената на кокошарника ме кара да си спомням с умиление за Персиан, а оня беше рядко гнусен.

 

Иначе на тоя проблема му е, че дори след влачене из всички столични гей-бардаци, май продължава да не си е намерил спонсор. Той там няма да намери де, не и докато открито си ходи из тях, ама карай.

 

Дъртия инженер също почва да ме съмнява - закво изобщо е дал тая песен на тоя рандъм педал, при условие че от тоя освен да се ползва по предназначение, друго не става? Ся, не че съм голям фен на Коста Марков, неговия вариант си е класика, а тва тука е няква диария, дето са решил, че мое да направи поредния гей от кокошарника малко по-малко неизвестен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега безличен човек, може да пее добре, но определено няма никакъв потенциал в него. Аман от такива в чалгата - като не стават, се махаш или по-точно отгоре те спират - какви са тия, всеки си прави каквото си иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригинала си остава вечен, но и тази версия не е лоша. Карлос обаче си е безличен и незабележителен като изпълнител. Дори и да решат да го бутнат малко ще стигне най-много до нивото на Ани Хоанг. Просто не е тази работа за него, изглежда свястно момче дано се насочи час по-скоро към нещо друго, което да му се отдава. В крайна сметка не всеки е роден да бъде супер звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...