Jump to content



Online: Глория - Изсвирете нещо ударно


Препоръчани коментари

  • Отговори 46
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

песента е страхотна, но видеоклипа WTF ?! Този клип трябва да спечели награда.. за най-ужасен видеоклип на годината !! :dontgetit: :dontgetit: :1000 (27):

 

 

Леко скучен клип, но пък Глория изглежда страхотно, браво.

 

И песента ми е любимата от трите. Доволен съм.

 

Леко скучен ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТВ версията е 1000 пъти по-яка. Изобщо това място не е подходящо за снимки на такава мощна песен... Освен, че Глория е страшно красива, друго нищо не впечатлява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е добър. Не е нещо кой знае какво, но пък не е казано, че трябва да снимат в Америка, че клипа да е готин. А и песента си е типично нашенска, клипа си пасва с ритмите. Хареса ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък клипа доста ми напомня на "Пясъчни кули" - като цветове имам предвид, а и визията на Глория е подобна. Иначе нищо особено, за съжаление. За такава песен трябваше по-раздвижен клип.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално тази песен и на мен ми харесва най-много от трите нови в албума. Изборът е възможно най-добрия и със сигурност ще се наложи най-много.

Истина е, че клипът прилича на старите нейни такива, но и за тази песен аз лично не очаквах някакъв неземен клип. Не знам как си представяте клип на такава песен със сюжет или специални ефекти. Направила е клип, колкото песента да се върти повече по телевизията и да постигне по-голям успех. Добре е, но дано за напред се старае повече в това отношение. Тук е разбираемо защо е така.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая луда ли е? Глориоо никакво развитие, вечно едно и също, няма никакъв смисъл от тоя "клип". Тъпа си като гъз!

 

 

И как реши, че тия кръстове са подходящи ? УЖАС

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че можеше да има сюжетен клип. Примерно, Глория първо е във връзка с някакъв мъж, той ѝ изневерява, тя обаче вместо да се разбеснее, отива в дискотеката с 2-3 приятелки и поръчва на циганския оркестър там да изсвири нещо ударно. :3fdb8960598fa63e:

Още по-добре щеше да стане, ако се покаже горе-долу същата история за нейните 2-3 приятелки как техните мъже им изневеряват, после се събират всичките и отиват в дискотеката, вместо да реват вкъщи. :1000 (29):

Щеше да се получи много по-добре, поне така мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че можеше да има сюжетен клип. Примерно, Глория първо е във връзка с някакъв мъж, той ѝ изневерява, тя обаче вместо да се разбеснее, отива в дискотеката с 2-3 приятелки и поръчва на циганския оркестър там да изсвири нещо ударно. :3fdb8960598fa63e:

Още по-добре щеше да стане, ако се покаже горе-долу същата история за нейните 2-3 приятелки как техните мъже им изневеряват, после се събират всичките и отиват в дискотеката, вместо да реват вкъщи. :1000 (29):

Щеше да се получи много по-добре, поне така мисля.

 

Това сме го гледали вече... :Vishenka_05:

Трябваше да снима клип в циганската махала, как тя и нейният любим си имат 5-6 деца и той изневерява с нейната сестра(1000%20(29).gif), тогава тя от ярост срутва къщата им и дивее цяла нощ. Това щеше да бъде и клип с актуално социално послание, специално за хората в Гърмен.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо си бях помислил, че покрай концерта ще направи нещо стойностно....тцтц да ми се кълче около християнските символи...нелепо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не съм впечатлен от видеото. Набързо е скалъпено, но със сигурност ще допринесе за популяризирането на песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път ТВ версията да е в пъти по-добра от официален видеоклип. Поздравления за труда и усилията, но за мен лично ТВ версията носи много повече заряд и динамика каквато притежава самата песен. B)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плюсовете са, че Глория е красива и че сега вероятно ще излъчват песента повече. Но наистина видеото е слабо, очаквах поне да викнат Гъмзата да се снима в него. Освен това съм съгласен, че кръстовете не са на място. Определено отчитам като пропуск, че не написаха "feat. Гъмзата" нито на ТВ версията, нито на клипа, за да привлече повече интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същото това нещо, ако беше снимано вечерта на плажа със запален огън, щеше да е 10 пъти по-ефектно. Това са елементарни неща, за които режисьорът и певицата би трябвало да се сетят. Но все пак повече хора ще чуят песента с този клип, така че - каквото-такова.

И не съм съгласен, че трябвало да се снима сюжетен клип как на Глория й изневерявали. :mf_surrender: 90% от сюжетните й клипове са такива. Ужасно чалгаджийско е. Хубавият клип много често е въпрос на монтаж и символика, а не на някакъв велик сценарий.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеоклипът няма нищо общо с песента, природата и останалият фон просто не се връзват. Глория е красива, но и на мен в тв версията много повече ми харесва. Трябваше просто да си ги въртят тях по телевизията както с новите видеоклипове и толкова. Песента естествено е жестока!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, но наистина трябваше да снимат на място без кръстове, не са много на място в такава песен. И все пак, с това парче Глория има потенциала най-накрая да направи голям хит, ако хората не я водеха 'ретро' сигурно дискотеките вече щяха да гърмят с тази песен още отпреди клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа си е трепач! Мястото си е много подходящо, напомнящо на свободата и религиозността на циганската душа.

 

А Глория... ще я тракна с тая бяла рокличка! :naked:

 

Така да се кърши а не да се е олембила по някой си диван кога сте я виждали? Ето такъв клип чаках от Гло. Семпъл, ненатоварен с излишни кадри, локации, тоалети и балети. Ето това вече си струва! Не искам много, не искам скъпи продукти от нея, това е тамън, това е право в целта! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...