Jump to content



Кой е хита на последните 10 години в поп-фолка?


..  

85 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Моля, бъдете обективни, не бъдете пристрастни! Включих песните, които мисля, че най-много са се отличили в последното десетилетие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преслава - Дяволско желание

Ивана - Ние сме № 1

Преслава - И когато съмне

Преслава - Лъжа е

Андреа и Азис - Пробвай се

 

Мисля, че и "Имаме ли връзка" заслужава да е в анкетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсват песни като "Още", "Водка с утеха", "Ако те няма", "Аз съм с теб" и т.н. - ако някой иска да направи друга анкета с тях :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

да, липсват доста хитове но няма как 10 години са се ще се изпусне нещо.

на 1-во място е Лъжа е, хора не слушащи поп-фолк са я чували и я знаят!

на 2-ро Пробвай се, последния реален хит, който се пееше от всички

на 3-то Дяволско желание, Знам диагнозата.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, знам че има песни, които не са в класацията, а трябва, но разберете, че за 10 години са излезли най-малко 300 песни. Не може всичко да се събере в 20 предложения. Да, изпуснал съм песни, но е нормално. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, "Моето слабо място", "Най-добрата" и "Да бях от гадните" не мисля, че имат място тук.

 

Иначе липсват песни, ама те са толкова много, "Знам диагнозата", "Кажи ми като мъж"..

 

"Дяволско желание", "Ние сме номер едно", "Лъжа е", , "Честит рожден ден", "Завинаги", "Водка с утеха", "За да те забравя" мисля, че са най-големите. От тях ми е трудно да преценя коя е най-известната, ама може и на Илиян да е. :1000 (29): Тя както е за повод е много устойчива. Иначе освен известност трябва и да се реагира на тях години след излизането им, "Дяволско желание" и "Ние сме номер едно", особено при втората май не е същото вече, макар че за първата други наблюдения имам, ама от форума такива мнения съм чел, така че може би "Лъжа е" или "Водка с утеха".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувам така!

1.Лъжа е

2.Дяволско желание

3.И когато съмне

4.Всичко води към теб

 

За мен това са песните! Песните от "Палатка" насам са прекалено нови за да се сравнят с тези хитове, според мен. От 2010 бих добавил "Тихо ми пази", също липсват песни като "Водка с утеха", "Не те обичам" на Мария, "Късам ти нервите", "Някой ден" Деси Слава. Има какво да се добави. Иначе най-големи пристрастия от изброените също така имам към "Лъжа е" и "Всичко води към теб".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

тази анкета е невалидна, щом няма нито една песен на ИМПЕРАТРИЦА Яни, нищо на фитнес терминаторката от Съединение, както и вселенския хит, очакван да бъде качен в космоса в най-кратки срокове, на Пресила. Изпобщо, както пее новаторката на столетието, Смешно е ...

 

ПС - След консулатция с Клуба ми на анонимните алкохолици, стигнахме до извода, че най- подходящ са хит на въпросния времеви период е "На Две големи" на Ваната, или както му казваме, "сипи по едно малко за отскок".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички на Преслава + Кой

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Лъжа е"

"Празник всеки ден"

"Водка с утеха"

"ЧРД"

+ "Дяволско желание"

 

и за последните години - "Сен Тропе", "Да те бях ранила", "Йо-йо", "Пробвай се", "Кой" и "Бум". Тва са по-масовите хитове, които се знаят и от НЕчалгари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена - "Да те бях ранила"

Галена и Фики - "Кой"

Азис - "Сен Тропе"

 

за последните 5 години.. .

 

Останалите ми се припокриват с по-горните изброени. :1000 (30):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да те забравя, Лъжа е, Дяволско желание, Сен Тропе, Отличен 6, всичко на Ивана и другото е забравено вече.

 

Бих добавила Да те бях ранила.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Лъжа е", следвана от "Сен Тропе". За съжаление, "Палатката" отдавна отшумя, а беше едно от последните читави неща в тая чалга.

Липсва "Знам диагнозата". "Две неща" също, но може би може и без нея.

P.S. "Отличен 6" също беше зверски хит навремето.

Редактирано от Room_101
Link to comment
Сподели в други сайтове

За огромно мое съжаление хитовете са "Сен Тропе", "Йо-Йо" и "Влез". :1000 (19):

Бяха .. към днешна дата обаче изобщо не са съхранени, особено втората и третата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяха .. към днешна дата обаче изобщо не са съхранени, особено втората и третата.

 

Как па точно ти се включи с реплика? :whistling: То и на Преслава нищо не е съхранено, но я броите с 15 песни, нали? :1000 (6): Помниш я как излизаше на изявата на Илиян на сцена накрая на едни награди, за да се свърже "Йо-Йо" с нея и да не е пълно унижението "Певицата на годината", да танцува на сцената на чужда песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...