Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

И какво излиза: Андреа не е напуснала, най-вероятно ще е там, Малина също, сега и Гергана..Няма да има кой знае какви липси..

 

Глория само губи от това, че не е там, не печели нито 1 дивидент..Може би просто я е страх по такива концерт, че публиката не е от верните й фенове и се приема слабо..

 

Надявам се "първа част с нови хитове" да не означава, "плейбек част"!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gloria: Мили приятели, поради ред причини няма да участвам в концерта на ТV Planeta , но по празниците ще се насладим на "20 години на сцена "- концертът ми в ЗАЛА 1 на НДК ,очаквайте скоро подробности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gloria: Мили приятели, поради ред причини няма да участвам в концерта на ТV Planeta , но по празниците ще се насладим на "20 години на сцена "- концертът ми в ЗАЛА 1 на НДК ,очаквайте скоро подробности.

 

Поради ред причини или защото ме е страх, че там не са моите фенчета и няма да пеем "за добро или зло" с букетите!! Айде ма"ната й! Постоянно разочарова хората! :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gloria: Мили приятели, поради ред причини няма да участвам в концерта на ТV Planeta , но по празниците ще се насладим на "20 години на сцена "- концертът ми в ЗАЛА 1 на НДК ,очаквайте скоро подробности.

За втори пореден концерт го слушаме това...... но тя си знае.......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поради ред причини или защото ме е страх, че там не са моите фенчета и няма да пеем "за добро или зло" с букетите!! Айде ма"ната й! Постоянно разочарова хората! :1000 (27):

Едва ли я е "Страх", има достатъчно песни които да изпее и да я приемат добре. Освен това фенчетата й са се набили с пари за този бардак. Но явно има нещо, а тя е човек с достойнствео. Знам, че не е приятно, но когато си имаш принципи, понасяш и негативи. В България е по - лесно да нямаш. А Камелия ако беше там, щеше да ги разбие, защото щеше да включи поне 5 песни в ретро блока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Камелия, Глория и Андреа че не играят по схемите на Митко и си отстояват своето! Такива подмолни плюнки като половината лизачки, наричани от вас "лидери" и "кралици" които в момента се водят за най-добрите ще бъдат сменени веднага, щом писнат на хората. На Глория не и изнася нещо за тоя концерт - разбира се че няма да присъства. Като се научат как да се държат със изпълнителите си, тогава ще очакват по различно държание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория само губи от това, че не е там, не печели нито 1 дивидент..Може би просто я е страх по такива концерт, че публиката не е от верните й фенове и се приема слабо..

Няма как да я е страх, защото с Циганите и Крепост например ще размаже...но тя си знае, жалко ще е обаче ако е на инат на Пайнер...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом и страницата на Коче Вишис - Official, са качили снимка, свързано с концерта, значи наистина е станал популярен. :D

 

https://www.facebook.com/1134951113197385/p...e=3&theater

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Камелия, Глория и Андреа че не играят по схемите на Митко и си отстояват своето! Такива подмолни плюнки като половината лизачки, наричани от вас "лидери" и "кралици" които в момента се водят за най-добрите ще бъдат сменени веднага, щом писнат на хората. На Глория не и изнася нещо за тоя концерт - разбира се че няма да присъства. Като се научат как да се държат със изпълнителите си, тогава ще очакват по различно държание.

Айде да не слагаме Андреа до Камелия и Глория, защото едва ли има друг изпълнител, който да е правил толкова схеми и мръсни номера по пътя към успеха, колкото тя е правила. Освен това, нека видим как тя ще се представи без "Пайнер" и дали няма да бъде забравена за 2 месеца, каквато всъщност е в момента. Само във форума се говори за нея и то за напускането й на "Пайнер". Докато Камелия, Глория, Преслава, Галена, Емилия, Анелия, та дори и Мария са започнали с евтини кръчми и са израстнали в последствие заради СПОСОБНОСТТА си да забавляват хората, то Андреа сама признава, че е мислила с какъв занаят да се захване и е решила това да е поп-фолка защото бил най-доходоносен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андрешка според мен пак се е отказала да "пее" заради някаква глупост, или са й отказали да се изяви след Цура, или не са й дали време за Universal Love....

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тоя бранш има няколко шанса да успееш: Да си много талантлив или да имаш яката харизма, Андреа няма нито едното от двете, за това това което получи като кариера е мноооого голямо постижение. Тя постигна всичко с нахалство, по много изкуствен начин, така, че не е никаква жертва. И спрете с това, че напускала Пайнер!! Ще си говорим пак!!

 

Мислите ли, че ако Камелия беше в Пайнер, някой щеше да отиде заради нея на тоя концерт?? Може би щеше пак да изпее двете си ретро песнички както на всички друго сборни концерти, никаква липсва.

 

Глория-Както вече казах, всичко е страх от нейна страна, но и да беше там, не вярвам да покаже кой знае различно от това което вече сме виждали. Понеже щеше да има желязно пеене, но публиката не цени много това, за съжаление.

 

Галена-Е тук вече може би ще загуби публиката, защото жената си има хитовв, колкото и да не е сред моите любимки!

 

 

За това пък имаме Деси Слава, която надявам се е поумняла и ще извади тавата със стари хитове и зверско живо пеене! Тя може да компенсира липсата на всички, които няма да са там!

 

Една Гвргана ако излезе с "Губя те бавно" и Както преди/Гасна по теб с бенд също може да разбие, но за съжаление е доооста глупава и никога няма да се сети как да го направи.

 

Надявам се микса с безличните да е по-кратък, Татянки, Сопранки, Юнонки и т.н със сигурност пак ще име за съжаление..

 

Колкото до бабушка-Малина ако щя смята пак да ни пробутва евтините "танци", които по никакъв начин не смени от 2005 до сега и плейбека, по-добре да си стои в къщи и без това няма хит от 100 години..

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тоя бранш има няколко шанса да успееш: Да си много талантлив или да имаш яката харизма, Андреа няма нито едното от двете, за това това което получи като кариера е мноооого голямо постижение. Тя постигна всичко с нахалство, по много изкуствен начин, така, че не е никаква жертва. И спрете с това, че напускала Пайнер!! Ще си говорим пак!!

 

Мислите ли, че ако Камелия беше в Пайнер, някой щеше да отиде заради нея на тоя концерт?? Може би щеше пак да изпее двете си ретро песнички както на всички друго сборни концерти, никаква липсва.

 

Глория-Както вече казах, всичко е страх от нейна страна, но и да беше там, не вярвам да покаже кой знае различно от това което вече сме виждали. Понеже щеше да има желязно пеене, но публиката не цени много това, за съжаление.

 

Галена-Е тук вече може би ще загуби публиката, защото жената си има хитовв, колкото и да не е сред моите любимки!

За това пък имаме Деси Слава, която надявам се е поумняла и ще извади тавата със стари хитове и зверско живо пеене! Тя може да компенсира липсата на всички, които няма да са там!

 

Една Гвргана ако излезе с "Губя те бавно" и Както преди/Гасна по теб с бенд също може да разбие, но за съжаление е доооста глупава и никога няма да се сети как да го направи.

 

Надявам се микса с безличните да е по-кратък, Татянки, Сопранки, Юнонки и т.н със сигурност пак ще име за съжаление..

 

Колкото до бабушка-Малина ако щя смята пак да ни пробутва евтините "танци", които по никакъв начин не смени от 2005 до сега и плейбека, по-добре да си стои в къщи и без това няма хит от 100 години..

Точно пък Андреа нямала харизма. Ако някой не го харесват хората и да "нахалства" няма да стане. Аман от злобата ти :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ще е яко, ако се сети за нея и я включи в ретро блока .. надявам се, че хората още я помнят :Vishenka_05:

 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се "първа част с нови хитове" да не означава, "плейбек част"!!!

 

Точно това означава, не го ли схвана. Най-малко заради звученето на Оцковите бози, но и повечето певици с негови песни няма как да си ги пеят на живо. Дано Крисия Д закове с "КАжи ми да"

 

Gloria: Мили приятели, поради ред причини няма да участвам в концерта на ТV Planeta , но по празниците ще се насладим на "20 години на сцена "- концертът ми в ЗАЛА 1 на НДК ,очаквайте скоро подробности.

Тъжно,ако е напук и на инат, но явно не е просто инат, защото от втората част на извечението дори мисля, че концерта й няма да се излъчи по Планета. Сигурно го е продала на някоя от националните медии за излъчване.

Концерта губи от липсата на Глория. Дори само за ретро частта можеше да убие с 8,9 минутен микс от 2 - 3 златни песни.

 

Така - Пайнера, знам че четете тук. Вземете се вслушайте в съветите ми - нашето поколение (*86-90) ви направи всичко това и ви издигна в култ, повечето ви кифли сме гледали от самото начало на кариерите им и за нас кадри от клип на Милко в Комбина не са изненада - знаем си ги много преди големите награди, големите дизайнерски линии и прочие. Това, че осрахте всичко с новата вълна певици си е Ваш проблем. Но е добре с концерта да не се излагате. Виждам, че има няколко рекламни клипчета. Това е добре. Всяка една ще нашляпа Фейсбука си с нейното клипче и така масово ще се залее социалната мрежа с тематични клипчета.

Освен това вземете ги пуснете за 2,3 уикенда в Софийските молове да попеят, да пораздават автографи, да зарибят малко тийн-публика,защото тя ви е най-важна за подобен вид концерти. Има време за такава атака, стегнете се и организирайте в идващите уикенди по 2,3 изпълнителя от ранга на Ема, Фики, Галин, Анелия, Цура и т.н. да се появят за среща с феновете - не става само с Фейсбук и интервюта по Планета - забравихте, че хората са основата на всичко и затова Сити и Дъ воис пръскат с посещаемост - публиката не е само в чалготеките. Наред с тези фен-срещи вземете раздайте и по 100-200 безплатни билета с томбола, без това залата го позволява.

 

И да - масовата публика може да не усети пряко липсата на Глория,защото както стана ясно на 30.09 тя си има кой да й пълни залите, но липса на ГАЛЕНА ще се усети. Не ми е топ любимка, но пазарния принцип при правенето на този мега концерт го изисква.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам да изпее акустичната версия. Смятам, че с бенда ще й се получи много добре. Може да покани и Гъмзата.

 

 

Защо Гъмзата? Ако става дума за инструмента, на който се свири, мисля, че е саксофон, а Гъмзата свири на тромпет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

...

Много хубаво мнение! Според мен ще се усети еднакво липсата и на Галена и на Глория. И двете можеха да доведат хора на този концерт. Всеки фен им е нужен. Галена щеше да доведе младите, да направи шоуто и да изпее трите най - големи хита тази година. Глория щеше да доведе 30+ хора, които да придадът сериозност на концерт. Можеше да изпее "Не сме безгрешни", "Откраднат миг", "Златна клетка" и "Крепост" в което да покаже една цяла ера от поп - фолка.

 

Всеки изпълнител е важен. Дори Андреа, може да е бездарница, боклук като човек и т.н., но тя щеше да изпее "Мой докрай", "Неблагодарен" и "Употребена", началото на една цяла ера на Кости в България. Този концерт има нужда от всеки. А това, че някои не искали, други били заети, трети били в клозети. Както каза Тенчо, това е работата на продуцента като висш мениджмънт, да говори и да убеждава. Където е лесно, всеки може. Идеята е да се показваш където е истински трудно. А и той си познава хората, или поне така трябва, знае с всяка как да се договори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка, кои ще пеят и кои няма да пеят на концерта? Ще бъде ли някой така добър да пообощи горе долу какво се очертава, че толкова много разностранна информация :)

Галена сигруно ли е, че няма да я има?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Андреа нямала харизма. Ако някой не го харесват хората и да "нахалства" няма да стане. Аман от злобата ти :mf_surrender:

 

Каква злоба? Не ме вълнува Андреа, съвсем обективно представям фактите!! Андреа е едно дърво на сцена, в клуб, в клип! Безизразна, никаква емоция, никакво интересно пеене, никакви танци...Точно това е проблема липсата на харизма, който запълваше с пари и нахалство, но това минава. Преди и на външен вид беше уникално яко, сега изглежда доста по-зле, не знам на какво се дължи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория имаше супер успешен концерт в НДК съвсем скоро, а вероятно ще направи самостоятелен такъв и в Арената някой ден, така че... няма да жалим. Който и да беше на нейно място, нямаше да отиде. Защо да го прави - за да й кажат пак, че има право само на една песен и да спорят дали да й въртят визитката, а Ивана да ми изнася резитали... Айде много им здраве, догодина да ги напуска! С бенд, без бенд - все ще е цирк. Ще липсват някои имена. Да не говорим, че е крайно време Пайнер да се усетят за историята си - един ретро канал или поне един общ концерт с всички имена били някога във фирмата с най-големите хитове. Ето това ще разбие. В старите песни има емоция дори и за най-малките фенове, те ги знаят. Но димитровградският каун никога няма да го осъзнае. Може би когато настъпи окончателният залез на фирмата и на този жанр, което не е далеч, ако се продължава по този начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква злоба? Не ме вълнува Андреа, съвсем обективно представям фактите!! Андреа е едно дърво на сцена, в клуб, в клип! Безизразна, никаква емоция, никакво интересно пеене, никакви танци...Точно това е проблема липсата на харизма, който запълваше с пари и нахалство, но това минава. Преди и на външен вид беше уникално яко, сега изглежда доста по-зле, не знам на какво се дължи..
Никакво дърво не е, поне се опитва да прави нещо, а и ме съмнява изобщо някога да си бил на нейно участие, че да изтъкваш, че и там е дърво. За клиповете пък е безумно - направила е едни от най-добрите клипове в България.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакво дърво не е, поне се опитва да прави нещо, а и ме съмнява изобщо някога да си бил на нейно участие, че да изтъкваш, че и там е дърво. За клиповете пък е безумно - направила е едни от най-добрите клипове в България.

 

Вярно е, че се опитва да е интересна, ама за дървото.. да не забравяме, че я изгониха на първата ѝ седмица в "Dancing stars".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една Гвргана ако излезе с "Губя те бавно" и Както преди/Гасна по теб с бенд също може да разбие, но за съжаление е доооста глупава и никога няма да се сети как да го направи.

Не е съвсем така, през 2013 беше една от тези с най-добри представяния. Надявам се да се постарае и сега. "Както преди" вече я възроди, така че предпочитам да избере друга песен този път. И аз си мисля, че "Сини очи" би се приела добре, както и "Последна вечер", но не са песни за оркестър, а май цялата ретро част ще е изсвирена на живо. Не съм съгласен за ремикса на "Сини очи", хората биха заспали - ако пее нещо по-бавно, може примерно да избере "Боли" - не е изпълнявана на голяма сцена от доста време, а и имаше клипче как я изпълнява с Галин, така че пеенето на живо не би трябвало да е проблем. Или пък "Гасна по теб", която ти спомена, може и "Без теб не мога".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...