Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Не зная, така е казала след участието в Котън. УЖ.

Не се учудвам на това й решение. Тя си знае, де.

Много тъпо, само тя губи като се дели така, но тя си знае. Сигурно си има причини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати концерта без Андреа, Галена, Глория и Малина нямало да е там...Като гледам докато дойде 1-ви ще отпаднат половината заради които щеше да идат хората. Да се кланят на Ани Хоанг, Рокса, Теди А. и т.н Пълна деградация, а си мислех че по надолу от това няма накъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не зная, така е казала след участието в Котън. УЖ.

Не се учудвам на това й решение. Тя си знае, де.

 

Еее все едно бяга от тях :feminist_en:

А тъкмо почна да ги разбива по сборни концерти ... :Vishenka_05:

Кво щеше да е яко да забие нещо старо и "Нещо ударно". :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми много тъпо, аз си купих билет заради нея! Не съм за тъпите 20 лева, но можех да ги изхарча за скъпо вино. Да не говорим, че си взех самолетния билет на 1 ви на обяд за да имам време за концерта, отново заради нея. Ми здраве да е! Сега на участие ще я видя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпо, само тя губи като се дели така, но тя си знае. Сигурно си има причини.

Не знам ква трябва да е причината ...

Да си направим група :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз те разкоствам вече цяла година... :lol: Много ти трябва за да ме стигнеш! А ти от сега почни да мислиш, както ще ни предлагаш..Дали ще е теория, че Пайнер са сложили статисти вместо публика, дали че са дали билети на техни хора, дали, че всичко е монтаж на концерта и т.н! Давай започвай от сега!!! :lol: Всички помним бисери като, че Преслава е записала "ОЩЕ" на колоните, че сложила подложки и какво ли още не.. :lol: Ох!! :1000: :lol:

 

Ти умря от яд, на миналия рожден ден на Планета, който бе най-добрия в последните години, а сега кой знае какво ще е !!

 

Ти цяла година вървиш като кученце след мен и искаш да ти обърна внимание. Ако спра да го правя, ти просто не съществуваш в Рамания. И ако обочаш не ми говори за сбирки в НДК пред 3350 души, че съм бил на турнета с по 30 000 - 40 000, а ти никога не можеш и да си представиш какво е това, понеже не си стъпвал на такива места. Живееш единствено, за да плюеш, а това те прави направо зависим. И не ми пиши патриотарни постове, че ти се пече яйце на гъза дари ще съм в "Арена армеец". Миналия рожден ден на Планета бе просто един концерт, на който не бяха приети добре стандартните 5 изпълнителя, а малко повече. Това ти е за цяла година лаене тук. Нищо на наградите. Без концерт за юбилея. Тотален провал в Пловдив. Мижава история в Стара Загора. Много на нищо за мен досега, дерзай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Пайнера е простак! Да преглътне шибаното си его, да покани Камелия, да направи така, че Глория и Ивана да са там, да уреди Галена да може да е на концерта, Андреа също. Всичко може да е на много по-високо ниво. Поне тази година да дадат всичко от себе си, без компромиси.

Айде, Камелия не е в "Пайнер", разбираемо донякъде, но другите трябва да са на концерта! Такъв концерт не се прави с 3 големи имена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти цяла година вървиш като кученце след мен и искаш да ти обърна внимание. Ако спра да го правя, ти просто не съществуваш в Рамания. И ако обочаш не ми говори за сбирки в НДК пред 3350 души, че съм бил на турнета с по 30 000 - 40 000, а ти никога не можеш и да си представиш какво е това, понеже не си стъпвал на такива места. Живееш единствено, за да плюеш, а това те прави направо зависим. И не ми пиши патриотарни постове, че ти се пече яйце на гъза дари ще съм в "Арена армеец". Миналия рожден ден на Планета бе просто един концерт, на който не бяха приети добре стандартните 5 изпълнителя, а малко повече. Това ти е за цяла година лаене тук. Нищо на наградите. Без концерт за юбилея. Тотален провал в Пловдив. Мижава история в Стара Загора. Много на нищо за мен досега, дерзай!

"Живееш единствено, за да плюеш, а това те прави направо зависим" БРАВО!! ОПИСА СЕБЕ СИ Е ЕДНО ИЗРЕЧЕНИЕ!! Нали се сещаш, че е допустимо да не харесваш някой (аз-Камелия), но цял Пайнер, всички ГОЛЕМИ, е НЕНОРМАЛНО! :whistling:

 

А тия турнета по 30-40000 души на кой бяха, БЕ???!!!! :lol: ПАК НА ПАЙНЕР!! ПАК заради имена като Глория, АНелия, Преслава, че дори Гергана, да не са отишли заради твоята господарка???!!! НАли тия успехи пак са били на Пайнер. Не ни вълнува фолклорния концерт, казах ти 100 пъти! Ще гледаме през декември, нали ревеше как всички не знаели какво е бенд, Арена-Марена и сега като ти сервираха тея неща остана с пръст в г..!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално Глория да е отказала да е на концерта. Все пак имаше свой собствен, който някои хора не уважиха. Сега тя няма да уважи техния :whistling:

 

Според мен ще е + за нея да се изяви и там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какви са тези реклами? То са звездички, то е чудо. Да бяха направили нещо изчистено като рекламата преди 5 години, която впрочем е на много високо ниво. Това абсурд да се рекламира по национални телевизии. Кретени! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия прилича на селска даскалица.

 

Толкова секси даскалица виждал ли си? Дори облечена в костюм излъчва повече сексапил от снимките на Андреа за Плейбой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория прави голяма грешка като отсъства от този концерт. Сборните хави на "Пайнер" винаги са широко отразявани по медиите, за разлика от нейния самостоятелен. Това е уникален шанс да блесне с пеене на живо сред всички останали. Все пак е най-добрата певица там. Още повече, че месеци наред е репетирала с бенда и сега само трябва да подбере песните, които да изсвирят отново на 1-ви. Има си актуален хит, има си яки стари песни, да отива и да ги разбие. Все пак едно е да пееш пред 3400, друго - пред 10000 повече или там колкото се съберат. А и участията по дискотеките не се пълнят само от нейни фенове, трябват си и други хора, които могат да бъдат спечелени на такъв концерт.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория прави голяма грешка като отсъства от този концерт. Сборните хави на "Пайнер" винаги са широко отразявани по медиите, за разлика от нейния самостоятелен. Това е уникален шанс да блесне с пеене на живо сред всички останали. Все пак е най-добрата певица там. Още повече, че месеци наред е репетирала с бенда и сега само трябва да подбере песните, които да изсвирят отново на 1-ви. Има си актуален хит, има си яки стари песни, да отива и да ги разбие. Все пак едно е да пееш пред 3400, друго - пред 10000 повече или там колкото се съберат. А и участията по дискотеките не се пълнят само от нейни фенове, трябват си и други хора, които могат да бъдат спечелени на такъв концерт.

Всеки има егооооооооо, но не го поставяй негооооооооооо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана ще пее на концерта! Пуска нова песен и клип преди него. :phpgrin2:

Тази новина чаках! Искам представяне в ретро частта, подобно на онова от Награди 2013. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...