Jump to content



Хитът на лято 2015


..  

121 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 58
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ивана я включихте, а Глория с "Изсвирете нещо ударно" не сте? Къде е логиката? :mf_surrender:

Глория с коя от всички 3 песни? Някой можеше да иска с друга :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включете "Да мсе квит" на Татяна, бе! Теди Александрова изкара много хубава песен, ама хит?

"Да сме квит" от началото на април - летен хит е колкото "Нокаут" ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана я включихте, а Глория с "Изсвирете нещо ударно" не сте? Къде е логиката? :mf_surrender:

Не е включена и още по-добрата "Като буря"... Не пречи да има повече от една песен на даден изпълнител. Крум ft. Емануела със "Скорпиеон" също липсва, а мисля, че има доста хора, които я харесаха.

 

Между другото, гласувах и за "Няколко рокли" на Райна, че супер много ме кефи, но не ми е отчетен гласът, а почти съм сигурен, че кликнах на нея...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да сме квит" от началото на април - летен хит е колкото "Нокаут" ..

 

Песните на Татяна са най-бавноразвиващите се, набират скорост месеци след излизането си. Пък и много пъти съм я чувала това лято от различни места. Не виждам защо да не участва?! Доста хора от форума също потвърдиха, че е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смях! Да сме квит хит на лятото! :mf_surrender:

А Хавана Тропикана беше зимен хит, нали така?

Половината песни тук не са хитове. Хитовете на лятото са Стара каравана и Грешната :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория с коя от всички 3 песни? Някой можеше да иска с друга :mf_surrender:

Ааа, това ли е причината, значи на Емилия нямаше проблем да има 2 песни, но на Глория има такъв да са 3.

Еми, трите ще ги включиш, щом смяташ, че някой би се разсърдил, но пък ей така си решил да лишиш анкетата изобщо от каквато и да е нейна песен, при все, че и трите супер много се харесаха и бяха одобрени от публиката.

И това бих го заключил ако бях модератор, пускате някакви толкова некомпетентни анкетки и теми. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трите най-големи хита според мен са: В твоите очи, Бум и Стара каравана. За тях гласувах. След тях следват Генерал, Ето ме, Блокиран, Грешната, Питбул и Аматьорка. Другите не са особени хитове за съжаление. Особено ме е яд за песните на Джена и Галин, че не се оцениха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста песни, които дори не се знаят си ги сложил в анкета за хит ? Доста си луд !

Иначе на мен на Галена ми е любима , но фактите са че Анелия е с най-големия хит в момента .

След това слагам -Галена , Емилия и Стораро и Яница .

 

Трябва да направим и анкета за летен провал, там ще има ожесточена битка на Аматьорка и Започваме на чисто ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А така, по-добре е така. Астрономическото лято и чалга лятото не са едно и също, чалга лятото съвпада с туристическия летен сезон, защото тогава почват участията по морето, за които си пускат летните песни. Гласувах за няколко, май забравих да натисна върху "Секс за ден", но и нея исках да отбележа. Най-големият хит е "Бум". "Генерал", "В твоите очи", "Блокиран" са след него. "Ето ме", "Стара каравана", "Грешната", "Питбул", "Секс за ден" също са доста успешни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За к'во са наблъскани и всичките пролетни песни :mf_surrender: Само от летните според мен е "Блокиран", с малко пред Караваната. А иначе като цяло е "Бум".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...