Jump to content



Камелия 9 месеца след Пайнер?


Препоръчани коментари

Къде са на Кама хитовете след Пайнер,след 2007ма,след октомври 2014...

Нямааааа.

Какви успехи има тогава???

Че напълнила 5 дискотеки, които и сами се пълнят хаах

 

Кама да ти плати,че и тук ще я забравим ако не си ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 143
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

По-осмиван човек от Фокси няма във форума, така че, не знам кой е станал за смях... :1000 (29):

 

Глория прави концерт, Ивана изнася концерти и турнета с бенд, виждаме, че имат публика, имат концерти! КАК ДА РАЗБЕРЕМЕ, ЧЕ КАМА Е ЖИВА???!! Къде са нейните концерти, къде са нейните изяви?? Или 5-те участия на месец в Мега Денс или центъра на Монтана са нейните успехи? Къде са фактите, къде са доказателствата за кариера....?!

 

Имаше някаква песничка: "Сааамо големи думи, защо говориш, не стават истина, дори да ги повториш, за хитове не се говори, хитаа се правии"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задаваме логични въпроси..КЪДЕ СА....:

хитовете след Пайнер

след 2007 хитовете

концертите

успехите ,за да твърдим ,че има кариера успешна

къде са многото участия

къде е Гласа

и т.н

 

 

 

 

...но отговор няма....защо ли?

 

А се пишат романи за замазване на положението.Стар трик на Фокселин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро! Виждам, че троловете, разгромените в този форум с факти и доказателства, унизените и остреляни главно "десови" наивитети, които са визирани в по-горните ми постове, не излизат от тази тема, дори когато спя. Някак инфото, че "Неповторим" си се върти сносно в клубовете 3 месеца след излизането на песента преля чашата на търпението им и видно откачиха. Направо не е истина, как в тема, която ги изкорми тотално и развенча легендите за ментаците в чалгата, те са така бясно ангажирани, а до вчера лееха лакардии в лежерно лятно темпо мислейки си, че злият демон от Чипровци е забравен.

 

Разбирам, че това ново интфо, плюс моята кратка инвентаризация, на първото полугодие на 2015 година им докарва болки така, в сърдечната област и стомахът им дращи на гладно, но такъв е животът - радост и тъга! А при тези индивиди, които са ангажирани по необясним за мен начин толкова сериозно да доказват, че на калпавата ракета космосът и е крив, някак нещата са излезли от контрол. Виждам, че спамят като ненормални, само и само постовете и страниците да минават, че да не се види срамът им в прогнозите, но мога да ги успокоя.

 

Този, който иска да прочете ревизионният акт на брандът "Камелия", за периода януари-юли 2015, подписан и нотариално заверен от г-н Фокс "Видински" ще го направи, дори сразените да направят тази тема 50 страници. Знаете ли пичове, защо е така? - защото когато в тези форуми пише чичо Фокс, всичко се изчита със запетайките. Та при така развилата се ситуация относно моите фундаментално точни прогнози, на колегите в Рамания не им остава нищо друго, освен да се забавляват с шоуто, което спретвам по въпроса с тези посърнали и анонимни (преди всичко, без Мелето) господа. И понеже вчера нямах време да задам основните въпроси, сега ще го направя:

 

1. Защо Пайнер не отказаха всичките тези 10-ина участия, които са поети за Камелия от миналата година?

2. Защо не се обадиха на дискотеките да им кажат, че не предлагат Камелия от 27.10.2014 година?

3. Защо не дадоха тези участия на други свои изпълнители, които са закъсали за такива? - имат поне 30 безработни чалгарки.

4. Срам ли ги е да признаят, че губят основен бранд, който е супер печеливш и успешен вече 18 години?

5. Защо не обявиха в сайта си, че се разделят с Камелия, за да знаят медиите и обществеността?

6. Защо махнаха визитката и в сайта на Пайнер на другия ден след края на договора, но не от бланките за участия, чак до 1 януари 2015 година?

7. Кой хейтят тези елементарни неадекватници в Пайнер вече половин година, след като още правят пари от Камелия?

8. Защо Пайнер не върнаха парите на клубовете и не отказаха участията на Камелия?

9. Абе да не е щото са взели авансово 50% от тези 6000 лева без ДДС от участие, на които я предлагаха миналата година, когато са договорили участията? ЦЪК

10. Не е ли малко нагло, да вземат над 30 000 лева кеш и да работят с тях вече цяла година, а да говорят как щяла да види тя, колко е лошо без тях?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едната е евроденс (по думите на Фокса), другата е комерсиална чалга. СлОчаеноС? Не мислА!

И? Няма значение каква е песента - идеята е, че е без значение колко си бутан от продуцентите ако парчето ти се харесва. Тя и Адриана прави комерси ама какво от това?

 

Пс; Коментарите извън темата са преместени в Скандалите!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро! Виждам, че троловете, разгромените в този форум с факти и доказателства, унизените и остреляни главно "десови" наивитети, които са визирани в по-горните ми постове, не излизат от тази тема, дори когато спя. Някак инфото, че "Неповторим" си се върти сносно в клубовете 3 месеца след излизането на песента преля чашата на търпението им и видно откачиха. Направо не е истина, как в тема, която ги изкорми тотално и развенча легендите за ментаците в чалгата, те са така бясно ангажирани, а до вчера лееха лакардии в лежерно лятно темпо мислейки си, че злият демон от Чипровци е забравен.

 

Разбирам, че това ново интфо, плюс моята кратка инвентаризация, на първото полугодие на 2015 година им докарва болки така, в сърдечната област и стомахът им дращи на гладно, но такъв е животът - радост и тъга! А при тези индивиди, които са ангажирани по необясним за мен начин толкова сериозно да доказват, че на калпавата ракета космосът и е крив, някак нещата са излезли от контрол. Виждам, че спамят като ненормални, само и само постовете и страниците да минават, че да не се види срамът им в прогнозите, но мога да ги успокоя.

 

Този, който иска да прочете ревизионният акт на брандът "Камелия", за периода януари-юли 2015, подписан и нотариално заверен от г-н Фокс "Видински" ще го направи, дори сразените да направят тази тема 50 страници. Знаете ли пичове, защо е така? - защото когато в тези форуми пише чичо Фокс, всичко се изчита със запетайките. Та при така развилата се ситуация относно моите фундаментално точни прогнози, на колегите в Рамания не им остава нищо друго, освен да се забавляват с шоуто, което спретвам по въпроса с тези посърнали и анонимни (преди всичко, без Мелето) господа. И понеже вчера нямах време да задам основните въпроси, сега ще го направя:

 

1. Защо Пайнер не отказаха всичките тези 10-ина участия, които са поети за Камелия от миналата година? Защо Кама не отказа всички тези 12 участия, щом е толкова ларж и може сама?

2. Защо не се обадиха на дискотеките да им кажат, че не предлагат Камелия от 27.10.2014 година? Защо Кама се ослушва преди да каже окончателно, че ги напуска, а само подмяташе наляво-надясно слухове?

3. Защо не дадоха тези участия на други свои изпълнители, които са закъсали за такива? - имат поне 30 безработни чалгарки. Защото се надяваха, че Кама ще бъде тяхна и този път ще се укроти. Щото помним как Кама получи гратис ходене на турне през 2009 година при все, че нямаше хит.

4. Срам ли ги е да признаят, че губят основен бранд, който е супер печеливш и успешен вече 18 години? По-скоро са щастливи, че вече чипровската няма да снася инфо от кухнята.

5. Защо не обявиха в сайта си, че се разделят с Камелия, за да знаят медиите и обществеността? За да не й правят повече реклама. Достатъчно е, че я махнаха от каталога си.

6. Защо махнаха визитката и в сайта на Пайнер на другия ден след края на договора, но не от бланките за участия, чак до 1 януари 2015 година? Защото тези бланки не са реалните.

7. Кой хейтят тези елементарни неадекватници в Пайнер вече половин година, след като още правят пари от Камелия? Пайнер изобщо не споменава Камелия. ДАже са й дали игнор.

8. Защо Пайнер не върнаха парите на клубовете и не отказаха участията на Камелия?По същата причина, поради която и Кама не ги отказа.

9. Абе да не е щото са взели авансово 50% от тези 6000 лева без ДДС от участие, на които я предлагаха миналата година, когато са договорили участията? ЦЪК

И от тези 50%, 75% са за Кама..

10. Не е ли малко нагло, да вземат над 30 000 лева кеш и да работят с тях вече цяла година, а да говорят как щяла да види тя, колко е лошо без тях?

Не е ли жалко, да се възползваш от 12 участия и да плюеш, че те спъвали, а когато си самостоятелен нищо да не правиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле , ти си абсолютен хейтър ;) Как така говориш от името на фирмата , не ми е ясно . Какъв игнор са и дали , като Митака в 2-3 интервюта се налагаше да обяснява за ситуацията и да лъже . После беше тотално разобличен в лъжа от самата Камелия . Не чухме да опровергае думите и , следователно е насран и няма кво да каже и как да се оправдае.

И да попитам , след като са и дали игнор , защо и рекламираха участията по Планета ? Защо Хари и се обаждал 2 месеца след напускането за преговори ?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле , ти си абсолютен хейтър ;) Как така говориш от името на фирмата , не ми е ясно . Какъв игнор са и дали , като Митака в 2-3 интервюта се налагаше да обяснява за ситуацията и да лъже . После беше тотално разобличен в лъжа от самата Камелия . Не чухме да опровергае думите и , следователно е насран и няма кво да каже и как да се оправдае.

И да попитам , след като са и дали игнор , защо и рекламираха участията по Планета ? Защо Хари и се обаждал 2 месеца след напускането за преговори ?!

 

Така, както ти говориш от името на Кама. Как щяла да си намери участия, ако не били тези на ПАЙНЕР и прочее.

 

А що са рекламирани!? Щото това влиза в цената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, както ти говориш от името на Кама. Как щяла да си намери участия, ако не били тези на ПАЙНЕР и прочее.

 

А що са рекламирани!? Щото това влиза в цената.

Нали и се заканваха , да и бяха спряли участията . От цялата работа Кама е на далавера , а Митака прецакан ... хем и се заканваше , хем и остави участията . Много ясно, че ще ги поеме , като са и вече уредени защо да губи пари . Факт е , че до момента е със същите брой участия като миналата година , а Митака не ги е спрял щото знае че я искат собствениците на клубовете ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали и се заканваха , да и бяха спряли участията . От цялата работа Кама е на далавера , а Митака прецакан ... хем и се заканваше , хем и остави участията . Много ясно, че ще ги поеме , като са и вече уредени защо да губи пари . Факт е , че до момента е със същите брой участия като миналата година , а Митака не ги е спрял щото знае че я искат собствениците на клубовете ...

 

Не се е заканвал. Каза, че ще й е трудно сама. И никакъв факт не е, че са същия брой участия. 47 са тези С пайнерските... 35-36 без.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно нещо бие на очи в двете страни...Спорещите против Камелия си служат с факти и доказателства, а на Фокса са само голи думи и негови мисли...Без коментар.. :roll1: Ти му разправяш, как въпреки цялото бутане на пари от Камелия за реклама на копирания кючек "Неповторим" няма никакъв успех, той вика, че 3 месеца се въртял по клубове, при все, че на живее в мини град и последно на дискотека е ходил преди 25 години... :mf_surrender: С оглед на това, няма какво да се допълни..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахха спорещите против Камелия ? Ти от кога стана спорещ ? Една латерна , няма как да има претенции за опонент в какъвто и да е спор . Единствено мелето до някаква степен може да се каже , че борави с факти , които пак са спорни . Понеже не се знае дали шефовете на клубовете са я искали за участия или у Митьо и ги е дал , което ми е много съмнейшън....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се правят теми за залезли певици? :Vishenka_05:

 

Явно защото не са залезнали. Щото, ако с 50 участия за половин година, на хонорар 5500 без ДДС Кама е залязла, значи чалгата по-добре да хлопва кепенци.

 

Иначе и ти нагъл го раздаваш - говориш надуто и помпозно, а не си чел дори първия пост в тая тема.... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно защото не са залезнали. Щото, ако с 50 участия за половин година, на хонорар 5500 без ДДС Кама е залязла, значи чалгата по-добре да хлопва кепенци.

 

Иначе и ти нагъл го раздаваш - говориш надуто и помпозно, а не си чел дори първия пост в тая тема.... :gun_bandana:

Ти още ли си в този форум, толкова ли ти е достойнството?

 

Забелязвам, че всички епитети, които ги раздаваш в тоя форум, ти лежат чудесно. Нагъл и надут, доста правилно се описа.

 

Доказателство, че Кама е на 5500 без ПАЙНЕР?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mного драма, много чудо. Много ми е зор на мене, колко участия има чипровската. Оставете хората да си съществуват и се радвайте на живота. Слушайте каквото ви се иска и не хейтете толкова много, че няма да ви върви. Колкото до Камелия, да е жива и здрава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХААХ аз ако съм латерна, не знам какво трябва да е Фокса?! :mf_surrender:

 

Нека в тоя форум почне да се спори само с доказателства и линкове, като някой казва, че Кама има хонорар еди колко си, показва официален такъв документ, иначе всичко е безсмислено.. :whistling:

Аз казвам, че пее за 100 лева на участие и че има 2 участия!! Имам ли доказателство? Нямам..еми същото е с Фокса и неговите измислени хонорари..

 

Това което имаме като доказателство са линкове с нищожни гледания на последната й песен, доказателство.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mного драма, много чудо. Много ми е зор на мене, колко участия има чипровската. Оставете хората да си съществуват и се радвайте на живота. Слушайте каквото ви се иска и не хейтете толкова много, че няма да ви върви. Колкото до Камелия, да е жива и здрава.

Няма да оставя Фокса на мира. Имаше шанса да си затрае и да не се бута между шамарите. Обаче с цялата си наглост тръгна да търси сметка за баса ни и сам се прецака, щото прогнозата му е далеч от истината.

 

И се вижда колко е подъл... и няма грам достойнство. Нито си признава грешката, нито напуска форума, както гласи басът ни. Човек, който не спазва уговорки, за мен няма грам стойност. Ако не бях прав и Кама дънеше 10 плюс участия на месец щях да се разкарам от форума на секундата. И даже без предизвестие, просто щях да изчезна.

 

Ама да ми се пъне и да ми обяснява, че Кама била на 6 бона и, че имала повече участия без ПАЙНЕР. Няма нужда!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не казвам, че фокса е прав и че Камелия не е свалила хонорара на 3 000 примерно. Не знам колко е, но и не ме интересува. Лично за мен тази тема е боклук, аз влизам да се забавлявам тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се изложи видинския....Баса си е бас, от тук нататък, каквото и да пише е безмислено...Ако имаше поне малко достойнство да беше напуснал... :mf_surrender: Голям срам..

 

С всичката си наглост и тема направи, за да отбие номера и уж да не направи впечатление, че той се е изложил...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега и вие?!? За какво да се маха от форума, всеки от нас допринася с нещо. Не може да сме така крайни. Аз съм Стрелец и пак се опитвам да съм толерантен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие пък ще умрете от скука ако той напусне . Направо не знам на кого на гърба ще си чешете езиците . Не виждам на някой прогнозата да се е сбъднала . С 8 участия на месец , през 2 от месеците имаше и 10 и 9 участия , така ме тихичко :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега и вие?!? За какво да се маха от форума, всеки от нас допринася с нещо. Не може да сме така крайни. Аз съм Стрелец и пак се опитвам да съм толерантен.

 

Защото преди 6 месеца направи грешката да ми предложи бас, който загуби, а залогът беше или аз, или той. Още тогава казах, че не държа някой да напуска, такова ми беше мнението и сега. Но Фокса имаше наглостта да ми напомни и да ми навира в очите абсурдните си твърдения. Сега или да напуска или да признае провала си, ако му е останала капка достойнство.

 

 

 

Вие пък ще умрете от скука ако той напусне . Направо не знам на кого на гърба ще си чешете езиците . Не виждам на някой прогнозата да се е сбъднала . С 8 участия на месец , през 2 от месеците имаше и 10 и 9 участия , така ме тихичко :)

Не позна.

1. 6 участия на месец като самостоятелен изпълнител.

2. Нито веднъж не е имала 10. Винаги е до 9.

3. Никой не е незаменим и има спадове. На Фокса му трябва почивка.

 

Плюс всичко, защо за Кама се правят теми през ден. Защо денонощно спорът е Кама-Деса...? Нали знаеш отговора?! Ако не го, питай Фокса, той ще те открехне.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...