Jump to content



Камелия 9 месеца след Пайнер?


Препоръчани коментари

Бях обещал на няколко индивида тук в срок от половин година да им покажа колко са жалки и ето, че времето дойде. Същите начело с Мелето (Недко от Павликени) твърдяха, че без Пайнер, Камеля няма да съществува в рамките на 6 месеца, а минаха 9 и няма никаква промяна. Очевидно всичките глупости, изписани от тези въздухари отиват в коша въпреки, че сметката трябваше да бъде в края на март. Отпуснах им още 3 месеца, за да видят, че разлика няма и Кама се движи в рамките на средно 8 клубни участия, в най-големите клубове в България, а същите твърдяха, че тя ще бъде на ниво "Глория" и "Ивана" в края на този период. Сами си смятайте заетостта на Гло и Ванча, но мисля, че дойде времето, клишетата в тази форум да останат на заден план. Защото - 48:6 = 8 и това е много, дори тройно над прогнозите на Недко "Павликенски"и съвсем малко под моите.

 

Очевидно е, че моята прогноза е съвсем близо до целта и като най-компетентен и най-възрастен тук е редно, да бъда благосклонен към заблудите на младежта. В тази връзка сам предлагам, напускането на Мелето, да не се случва. Някак така съм в настроение и приповдигнато ниво на духа и мога да направя този жест, за моят личен последовател в Рамания г-н Мелето. Така се прави, когато искаш да научиш някой да чете, преди да подскача като петле и вярвам, че след този нагледен урок по последователност на обявени тези и тяхната защита, други кандидати да се хващат на басове с мен няма да има.

 

Сега е времето да се разсъждава, защото в чалгата завря и закипя, след като Слави закри Пайнер, а Глория потвърди логиката на напускането на Камелия.

 

Приятна дискусия.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 143
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Интересно, замисляли ли сте се, че щом Камелия постигна такива успехи в кариерата си, без да е любимката на шефа, какво щеше да бъде, ако беше послушно котенце, което му дава повече процент? Трайте.

 

Ако Фокси напусне, и Мелето трябва, написах ви, четете, в огромна част от случаите това, което казвам, е вярното и е достатъчно.

 

Погледнах какво съм написал 3-5 участия. Фокса казва ще прави 10+. Интересното е, че реалният ни бас в началото е бил над и под 10.

 

Като махнем пайнерските участия тя е с по 6. Не, че нещо това клони доста стабилно към моята прогноза. Дори не подлежи на коментар, то се вижда. Дори ако гледаме 3-5 участия, 6 е изключително близко в сравнение с 10 плюс.

 

Цитат(foxy_vd @ 28. October. 2014 г. - 19:14) *

Да сложим един бас, че няма да пада под 10 участия на месец след като започне сама и ще бъдат в най-големите дискотеки? whistling.gif

 

Искам да те засиля аз веднъж, че да видим дали ти стиска. Щото вече веднъж се оказа ментак по един спор.

 

Айде, ако аз не позная се изнасям завинаги оттук. Ако ти не познаеш, ти се изнасяш. Имаме ли бас? scratch.gif

 

Давам й 6 месеца, покрай зашумяването. ПОсле под 10 участия. mf_surrender.gif

 

Имаме ли бас? 1000 (29).gif

 

Да разбирам, че ужасно си мечтаеш да ме няма в този форум, щом за втори път ми предлагаш тази сделка... Така да бъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледнах какво съм написал 3-5 участия. Фокса казва ще прави 10+. Интересното е, че реалният ни бас е бил над и под 10.

 

Като махнем пайнерските участия тя е с по 6. Не, че нещо това клони доста стабилно към моята прогноза.

 

Няма какво да търсиш сламки за спасяване. Реално си аут и разчиташ само на моето благоволение. Меле, ти се провали и всеки тук знае това. Честито! :1000 (19):

 

Имаш ли идея колко си смешен с тези пайнерски участия? Кама има договор със същите дискотеки да края на 2016-та. С тях и без тях, тя ще си има участия там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с Пайнер и без, Кама е успешна засега. Прогнозите ви, че ще е без участия не се сбъднаха. Толкова.

Абсолютно ! Че и на всичкото отгоре я канят в най-оборотните дискотеки и ги пълни на макс , до пръсване .

 

И между другото да качвам ли снимки от празната дискотека на участие на Деса във Варна ???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да търсиш сламки за спасяване. Реално си аут и разчиташ само на моето благоволение. Меле, ти се провали и всеки тук знае това. Честито! :1000 (19):

 

Имаш ли идея колко си смешен с тези пайнерски участия? Кама има договор със същите дискотеки да края на 2016-та. С тях и без тях, тя ще си има участия там.

 

Аааа не извъртай само. Говорихме за участията, които сама ще си урежда. А те са не повече от 38. Приблизително 6 на месец. Аз доколкото знам 6 е по-близо до 5 отколкото до 10. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледнах какво съм написал 3-5 участия. Фокса казва ще прави 10+. Интересното е, че реалният ни бас в началото е бил над и под 10.

 

Като махнем пайнерските участия тя е с по 6. Не, че нещо това клони доста стабилно към моята прогноза. Дори не подлежи на коментар, то се вижда. Дори ако гледаме 3-5 участия, 6 е изключително близко в сравнение с 10 плюс.

 

 

Митьо ще направи всичко по силите си, за да набутва в клубовете неговите певици. Кама я направи по 2-3 участия на месец, я не...Сега ще стане ясно, че без бутане на участия от ПАЙНЕР, никоя не представлява нищо.

 

Деса имаше бясна засилка. Беше първата и най-успешна за извън ПАЙНЕР и това се изчерпи.

 

Е, 2-3 си написал. :1000 (29): Фокси пък минимум 10. Истината е по средата, това между другото важи и за други ваши твърдения според мен, единият едната крайност, другият другата.

 

Както и да е, аз не искам Фокси да се маха, нито ти, интересни са нещата, които пишете, и сте си част от форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, 2-3 си написал. :1000 (29): Фокси пък минимум 10. Истината е по средата, това между другото важи и за други ваши твърдения според мен, единият едната крайност, другият другата.

 

Както и да е, аз не искам Фокси да се маха, нито ти, интересни са нещата, които пишете, и сте си част от форума.

 

Виж какво съм написал малко по-долу!

 

Повтарям моята прогноза - 3-5 на месец.

 

Изобщо нямаше да повдигна темата за излизане от форума, обаче, видинският сам си го вкара. :1000 (19):

 

МОЯТА ПРОГНОЗА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да търсиш сламки за спасяване. Реално си аут и разчиташ само на моето благоволение. Меле, ти се провали и всеки тук знае това. Честито! :1000 (19):

 

Имаш ли идея колко си смешен с тези пайнерски участия? Кама има договор със същите дискотеки да края на 2016-та. С тях и без тях, тя ще си има участия там.

Не, всички видяха как ти си променяш мнението на 360 градуса, нищо ново за теб, не той, а ти се изложи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега махни около 9-10 участия, които ПАЙНЕР й уредиха и вече числото е съвсем друго.

 

Какъв Пайнер бре? Тя напуска края на октомври. Как така фирмата поема нейни участия за 2015, като още миналото лято са знаели, че ги напуска? Ти имаш ли идея какви глупости говориш? Нали не ставала? Що поемат тогава без нейно знание участия за година напред с пълното съзнание, че това ще са незаконни пари за тях? Защо не казаха на кръчмарите, че те са и продуценти до 27.10.2014 година? Какво поемат след това? С какво право? Защо наглеят за някакви 15 000 лева за половин 2015-та въпреки всички правила и морал? Защо не поеха тези участия за пропадналата Деса, за раздутата тук напоследък Яница, за кралица Гло или примерно за тежката артилерия Ивана? Че на тях им трябват участия, а не на Кама. Направо съм омерзен не само от Пайнер, но и от смешните истории в Рамания, където бурно се адмирираше просташкото поведение и претенциите на Митко Пайнера. А в същото време, този селски тарикат поема участия на Камелия с пълното съзнание, че не е редно да го прави. 6х8 = 48 и ти си аут Меле. Осъзнаваш ли го или си мислиш, че от днес нататък някой ще те приема на сериозно тук?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво Фоксе, най-после си направил тема, в която сам да се осмееш, определено имаш напредък...

Кама има по 6 участия без тези от Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е хипер, хипер инфантилен спор. Дори не зная защо пиша в темата. И двамата ставате за резил. Но е факт, Камелия обеща, че ще изпълни участията от Пайнер. Те все пак влизат в графика й, а както знаем, тя поема от 2 до 3 на седмица. Следователно, благодарение на обещанието си, според мен не търси друга заетост. Т.е. тя може и 8 да си уреди сама, но понеже вече са уредени, просто ги вмества.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са и ги уредили до като са имали договор . Мислите ли , че дискотеките няма да я поканят и без Пайнер , при положение че е една от най-търсените певици , при това винаги пълни дискотеките . Кво е значението дали през Пайнер или направо чрез нея ще я поканят . Приемете ,че Камелия има стабилни хитове , които я хранят и до ден днешен и е все така ангажирана , както и беше в Пайнер .Сега , като изтреля тупалките от Пашев и Биолчев ще си осигури и ощи участия . Между другото кой твърдеше , че по фен не я.въртят ?? За 2 часа засякох и двете и песни , а телевизия като цяло не гледам .

 

Неповторим я секнаха през тубата на половиния милион , като направиха клипа с възрастово ограничение . И това щото канала не е официален . До момента щеше да е с двойно , тройно повече от горе

След като не е успешна , да.попитам защо Пайнера я е търсил да се връща ?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, всички видяха как ти си променяш мнението на 360 градуса, нищо ново за теб, не той, а ти се изложи!

 

Ще те цитирам теб, защото дадох шанс на Мелето да живурка тук, въпреки провала си. Миналата година с Пайнер Кама има 48 участия за периода януари-юли 2014 година (по грубата справка в Сигнал+), а сега за периода януари-юли 2015 година те са 47. Да ти го превеждам ли на чалгарски или сам ще си го осмислиш? Само този факт е достатъчен, нормални и възпитани хора поне да си замълчат. Но това е Рамания и тук наглостта е превърната в норма на поведение.

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са и ги уредили до като са имали договор . Мислите ли , че дискотеките няма да я поканят и без Пайнер , при положение че е една от най-търсените певици , при това винаги пълни дискотеките . Кво е значението дали през Пайнер или направо чрез нея ще я поканят . Приемете ,че Камелия има стабилни хитове , които я хранят и до ден днешен и е все така ангажирана , както и беше в Пайнер .Сега , като изтреля тупалките от Пашев и Биолчев ще си осигури и ощи участия . Между другото кой твърдеше , че по фен не я.въртят ?? За 2 часа засякох и двете и песни , а телевизия като цяло не гледам .

 

Неповторим я секнаха през тубата на половиния милион , като направиха клипа с възрастово ограничение . И това щото канала не е официален . До момента щеше да е с двойно , тройно повече от горе

След като не е успешна , да.попитам защо Пайнера я е търсил да се връща ?!

 

Това мислите ли, не мислите ли... не ВАЖИ. Съжалявам. Много локуми, много излишни приказки.

 

ДА! Уредени са от ПАЙНЕР, независимо кога и под какъв претекст. Ние тук се хванахме на бас за това дали КАма ще може да си урежда САМА участия и да прави според Фокса 10+, според мен 3-5. Е, имаме 6 средно на месец, което при всички случаи е по-близо до моята прогноза.

 

ДАли Кама ще е щяла да има същите участия с или без тези 9 е недоказуемо. Говорим с актуалните факти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще те цитирам теб, защото дадох шанс на Мелето да живурка тук, въпреки провала си. Миналата година с Пайнер Кама има 48 участия за периода януари-юли 2014 година (по грубата справка в Сигнал+), а сега за периода януари-юли 2015 година те са 47. Да ти го превеждам ли на чалгарски или сам ще си го осмислиш?

 

:roll1:

 

Сега без ПАЙНЕР има 37-38. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, но това все пак е форум за музика, а не мениджмънт и бизнес. Не виждам какво общо има темата за участията и уреждането им с творчеството. Освен това, спорът е между теб и фокси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да неистина, доста локуми се разтягат, но фактите са:

 

48:47 за периода 1 януари - 1 юли в полза на 2014 година. Камелия е отстъпила само с невероятното 1 участие без Пайнер. Има ли смисъл да говоря повече? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, всички видяха как ти си променяш мнението на 360 градуса, нищо ново за теб, не той, а ти се изложи!

 

48:47.... :hahaha: Исках да съм ларж, но сега ще ви спукам от бъзици в тоя форум.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това мислите ли, не мислите ли... не ВАЖИ. Съжалявам. Много локуми, много излишни приказки.

 

ДА! Уредени са от ПАЙНЕР, независимо кога и под какъв претекст. Ние тук се хванахме на бас за това дали КАма ще може да си урежда САМА участия и да прави според Фокса 10+, според мен 3-5. Е, имаме 6 средно на месец, което при всички случаи е по-близо до моята прогноза.

 

ДАли Кама ще е щяла да има същите участия с или без тези 9 е недоказуемо. Говорим с актуалните факти.

Като ще говориш с факти извади кои участия са и уредени от Пайнер бе . Не са средно 6 , защото има месеци с по-9 и 10 участия . Айде сега ми извадете всеки месец уредените от Пайнер . Искам факти , не локуми !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, но това все пак е форум за музика, а не мениджмънт и бизнес. Не виждам какво общо има темата за участията и уреждането им с творчеството. Освен това, спорът е между теб и фокси.

Именно. Имахме публичен бас. Сега той като лисица се ослушва и вместо да се забие в лисича дупка, ами тръгна да се дръвчи. Един от двамата напуска, заради бас, който Фокса предложи. Ето... резултатите са налице. Не съм му виновен. Ако моята прогноза не беше правилна, щях да го направя. Щото за разлика от него имам някаква гордост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ще говориш с факти извади кои участия са и уредени от Пайнер бе . Не са средно 6 , защото има месеци с по-9 и 10 участия . Айде сега ми извадете всеки месец уредените от Пайнер . Искам факти , не локуми !

 

Какви факти бре Сашо? 48:47 - заетостта е абсолютно същата, а те ми дрънкаха от 27.10.2014 година, че Кама пропада за няколко месеца.... :cheers:

 

Какви басове, какви 5 лева? Тук станаха за смях троловете... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да неистина, доста локуми се разтягат, но фактите са:

 

48:47 за периода 1 януари - 1 юли в полза на 2014 година. Камелия е отстъпила само с невероятното 1 участие без Пайнер. Има ли смисъл да говоря повече? :1000 (29):

 

 

Абе какво ми смяташ какво е било 2014? Няма нищо общо с баса, който ти държеше да сключим.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какво ми смяташ какво е било 2014? Няма нищо общо с баса, който ти държеше да сключим.

 

Сравнявам бре, сравнявам и не намирам разлика, а цяла година ти слушам лакардиите как пропадала? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ще говориш с факти извади кои участия са и уредени от Пайнер бе . Не са средно 6 , защото има месеци с по-9 и 10 участия . Айде сега ми извадете всеки месец уредените от Пайнер . Искам факти , не локуми !

 

Всеизвестно е. Освен това Николас ги смяташе колко са от ПАЙНЕР. Освен това, всички го дъвкахме, че във всички месеци Кама имаше между 1-3 уредени от ПАЙНЕР. Освен това, ти никога не се изказваш подготвен. Освен това, ти винаги си бил необективен, що се отнася до Фокса и Кама.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...