Jump to content



Камелия 9 месеца след Пайнер?


Препоръчани коментари

Ми не вАжи значи. :1000 (29):

Тези неща се доказват с някакви отчетни документи - сканираш го, скриваш името на фирмата и толкова.

Това... този ми каза, онзи ми показа... няма как да са убедителни.

 

Е Фокса да е сканирал някога нещо? Освен жълти сайтове и вестници най-много...Дали Фокса казва 6 бона или аз 1000 лева е едно и също...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 143
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е Фокса да е сканирал някога нещо? Освен жълти сайтове и вестници най-много...Дали Фокса казва 6 бона или аз 1000 лева е едно и също...

Точно това написах и в по-предния си пост. Той също маже с някакви неща, но няма как да знаем на какъв хонорар е продължила, освен това да си е останала на стария. Или ще излезе някакъв списък с хонорарите или тя сама ще каже.

Далеч съм от мисълта, че си го е намалила, а ако е, то разликата ще е супер незначителна. Трудности с намирането на участия със сигурност ще изпитва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това написах и в по-предния си пост. Той също маже с някакви неща, но няма как да знаем на какъв хонорар е продължила, освен това да си е останала на стария. Или ще излезе някакъв списък с хонорарите или тя сама ще каже.

Далеч съм от мисълта, че си го е намалила, а ако е, то разликата ще е супер незначителна. Трудности с намирането на участия със сигурност ще изпитва.

 

То дори и стария не знаем...Фокса беше качил някакъв редактиран файл, който не съществуваше...

Добре ти ако си собственик на заведение и ти предлагат Преслава, Галена и Камелия на една и съща цена, коя ще избереш за да привлечеш хора и печалби? :Д Фики и Галин дето са на 3 бона ще съберат двойно, че и тройно повече от Камелия, кой ще предпочете да дава 6 бона за Камелия, вместо 3 за Фики или Галин, естествено, че го е намалила, иначе нямаше да има никакви участия...Нито е актуална, нито пък може да им пее на живо, трябва да си луд да дадеш за това 5500, по думите на Фокса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да излагам хората,за да може някой да е убеден.Който иска да вярва.

Кама е клекнала доста.

А догодина ще е още по зле милата.И хитове като няма след Пайнер ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да излагам хората,за да може някой да е убеден.Който иска да вярва.

Кама е клекнала доста.

А догодина ще е още по зле милата.И хитове като няма след Пайнер ...

Естествено, че ще клекне. 99% от участията ги държат компаниите. Остатъците са за певици като Бриана.

 

Кама, за да се котира трябва да взема не повече от 4 бона. А глупостите, че пълнила дискотеките... ами студентите така или иначе ходят, който и да е.

 

Тя ако е толкова силна, до сега да беше направила самостоятелен концерт. Само, че за такъв се иска постоянна публика, която да я харесва като певица, не като клоун.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То дори и стария не знаем...Фокса беше качил някакъв редактиран файл, който не съществуваше...

Добре ти ако си собственик на заведение и ти предлагат Преслава, Галена и Камелия на една и съща цена, коя ще избереш за да привлечеш хора и печалби? :Д Фики и Галин дето са на 3 бона ще съберат двойно, че и тройно повече от Камелия, кой ще предпочете да дава 6 бона за Камелия, вместо 3 за Фики или Галин, естествено, че го е намалила, иначе нямаше да има никакви участия...Нито е актуална, нито пък може да им пее на живо, трябва да си луд да дадеш за това 5500, по думите на Фокса!

 

Много зависи какви хора ми посещават дискотеката - ако съм в Свищов или в Студентски град - разбира се, че по новите ще викам.

Но ако съм в малък град или правя ретро партита, що не Камелия? НО - Камелия е чистото доказателство, че дискотеките й се пълнят главно от млади хора - има стотици снимки, които го доказват.

+ това ще ми дойде с музиканти и ще пее на живо - и на трите съм бил на участие в дискотека - купонът е бил при Камелия определено. Но ако в дискотеката са някакви 20 годишни - възможно е да си искат Галена и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно мъката на няколко "звезди" тук е невероятна. Пайнер са договорили Камелия на 5500 без ДДС до края на 2015 година, а троловоте тук се опитват да ни кажат, че когато те я уреждат тя е на 5500 (15% от заетостта и през 2015 година), а когато сама го прави ей така като първа глупачка ще намали хонорара наполовина, щото на анонимният Лукас така му е кеф? :roll1: Немам думи на профанизираните постове в този форум. И вече съжалявам, че бях ларж с Мелето. Опитах да покажа как се прави когато си размазал някой некадърник, но такива трябва да се газят всеки ден. Затова, от днес пълен геноцид за тия 3-4 индивида тук, които осраха поредна тема, заради малоумните си напъни да изкарат нещата различни от реалните.

 

Направо ги изкорми Кама тия няколко зрънца тук. Нямат кръв да дишат дори. И най-хубавото е, че размазването няма да свършва. Предстоят нови неща, а в Пайнер се цикли, цикли, цикли. И чалгарките вече си повярваха, че могат да се одървят на продуцентите. И продуцентите мълчат ли мълчат. А всичко е заради това, че Кама поведе хорото. Но, това не е някаква изненада, както и наглостта на 3-4 индивида тук да реват като прясно обладани девици и да ни говорят, че лицемер като Мелето, хванал се на бас с мен, че до 6 месеца Кама ще е на нивото на заетостта на Ивана (средно 2 участия на месец) и Глория (средно 1 участие на месец), а после се сетил, че може да се стигне до срив, защото и Ивана и Глория имат много сериозни проблеми с Пайнер и застраховал се с 4 участия средно на месец за Кама. И когато в началото на юни те са средно 8 без банкетите, същият индивид най-нахално и безочливо влиза тук и ни твърди, че бил познал нещо, след като и слепите виждат, че е сгрешил от 100 до 200% в прогнозата. Мерзавска история, но типично "селскостопанско-павликентска".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия смазва у вас по ФЕН,излез ,отиди на клуб и виж и тогава се пъни.

Камата залезе ,приеми го с достойнство и поне не се обаждай,че чета не си изпълняваш и басовете даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То дори и стария не знаем...Фокса беше качил някакъв редактиран файл, който не съществуваше...

Добре ти ако си собственик на заведение и ти предлагат Преслава, Галена и Камелия на една и съща цена, коя ще избереш за да привлечеш хора и печалби? :Д Фики и Галин дето са на 3 бона ще съберат двойно, че и тройно повече от Камелия, кой ще предпочете да дава 6 бона за Камелия, вместо 3 за Фики или Галин, естествено, че го е намалила, иначе нямаше да има никакви участия...Нито е актуална, нито пък може да им пее на живо, трябва да си луд да дадеш за това 5500, по думите на Фокса!

 

Естествено че ще изберат Камелия, а не Преслава! Всеки знае, че купонът при първата е в пъти по-качествен, пее на живо и носи и музиканти, на които хората супер много се кефят, то се вижда. Фики и Галин като са новия хит, да, но от жените само Галена е по-атрактивна за участия от Камелия. Айде и Джена напоследък е в някакъв възход, но пак като настроение все още не е стигнала Камелия. Преслава, Анелия, Цветелина Янева, Андреа и други мързелани не са на нивото ѝ. На Емилия също е готино май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще помоля за последен път тези, на които не им се чете тази тема да не влизат - коментари от рода на "защо се правят теми за залязващи изпълнители?" са изтрити! Камелия не е в Пайнер и малката ви дискусия за тази музикална компания е преместена в скандалите!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено че ще изберат Камелия, а не Преслава! Всеки знае, че купонът при първата е в пъти по-качествен, пее на живо и носи и музиканти, на които хората супер много се кефят, то се вижда. Фики и Галин като са новия хит, да, но от жените само Галена е по-атрактивна за участия от Камелия. Айде и Джена напоследък е в някакъв възход, но пак като настроение все още не е стигнала Камелия. Преслава, Анелия, Цветелина Янева, Андреа и други мързелани не са на нивото ѝ. На Емилия също е готино май.

 

Абе остави го тоя анонимният трол. Хората му говорят и Митко Пайнера му го каза на 30 март в онова интервю, че е подписал с 2-3 дискотеки за твърди участия на Камелия по веднъж месечно за цялата 2014-та и цялата 2015-та, на хонорара от 2014-та, който е той е 5500 без ДДС и показах 3 скана за това, а той си ломоти сам тук за да не заспи. Заеби ги тези анонимки и разсъждавай логично. Не си изперкал още като тях и имаш правилна идейно-мисловна линия. Няма случайни неща в този бизнес. Като ги гледаме на снимки и клипчета от участия поне на нас тук всичко ни е ясно и не знам защо заради 2-3 нахални елемента тук, се налага само заради пристрастия и антипатии, принципно читави деца и подрастващи младежи, да се правят на глупци и да изпростяват като тях? Остави ги да си дрънкат. И без това никога и за нищо не са показали доказателства, а искат такива от всеки тук. Е, качих им хонорарите 100 пъти през годините и всички видяха, че те се менят постоянно, но големите звезди, които носят този бизнес на гърба си рядко мърдат много в парите. Ако го правят е с 500 лева отгоре или отдолу в зависимост от сезона, но цената е общо взето ясна около 5000-6000 лева за А група и 3000-4000 за Б група. Това си е така от поне 5-6 години, а преди това бе с около 1000 лева надолу заради нормалната инфлация. Да гледат и да мислят, ако могат. Щото тези спамерите очевидно не могат....

Link to comment
Сподели в други сайтове

След последния пост на Фокса му игнорирам всички коментари. Не смятам да му отделям дори секунда, след като един бас не можа да изпълни. Най-малкото признание... такова не се получи. Такива хора не могат да развиват дискусия. Такива хора са жълти клоуни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След последния пост на Фокса му игнорирам всички коментари. Не смятам да му отделям дори секунда, след като един бас не можа да изпълни.

 

 

И теб ли ти прободе сърцето инфото, за съкращенията в Пайнер? :roll1:

 

Леко-полеко ще си заминеш от тоя форум ми се види. Изпразнен си от съдържание изцяло, а в момента си и реално дискредитиран, дори като някакъв мижав опит за мой критик. В крайна сметка, 8-те официално обявени участия средно, за първите 6 месеца на годината на Камелия са много близо до моята прогноза и категорично на километри от твоята. Не става и да търсиш подкрепа у спамерчетата тук. Те са само 2 объркани създания, а ти си сам срещу пазарната логика и очевидната фактология. В крайна сметка, не съм те бил по ушите да се хващаш на бас, защото загуби преди време такъв и за книгите на Георги Стоев, където те хванахме да лъжеш като дърт циганин. Тогава ти ги сканирах и създадох цяла тема, в която също както тук те осмях. Може да се напъна да намеря еднса фактура на Кама, за да видиш хонорара на счетоводна бланка с БУЛСТАТ и печат, но нахалник като теб не заслужава това. И вече ми писва само аз да давам доказателства, а разни младежи с прекалено много свободно време и объркани представи за света, които не стъпват в клубове да видят как са нещата, да ми се пънат тук като само искат това или онова, но никога ТЕ не показват доказателства. Разбирам те, че времето в този форум за толеранс към теб свърши и мисля, че трябва да те понагазя вече, защото прекаляваш. Като не можеш да губиш, ще трябва да се научиш. Защото вече ставаш смешен с пореден загубен бас.

 

Тая тема очевидно приключи, защото се появи преди малко нова - Пайнер правят съкращения..... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз имам приятел управител на дискотека , каза ми това което искам да напиша в Рамания . Ми има лесно бе , има си телефон за участия . Обадете се и питайте -5 бона е хонорара :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно ! Че и на всичкото отгоре я канят в най-оборотните дискотеки и ги пълни на макс , до пръсване .

 

И между другото да качвам ли снимки от празната дискотека на участие на Деса във Варна ???

 

Направо да направим една обща тема, аз ще кача клипчета с 30те души тук в Плаза миналия месец, за които пя смешницата! :3fdb8960598fa63e:

 

Като говорите за факти-ФАКТ Е ,ЧЕ КАМЕЛИЯ НЯМА НИТО ЕДИН ХИТ ИЗВЪН ПАЙНЕР!

Така,че е тотално неуспешен експеримента и!

 

Хит или не, важно е, че "Неповторим" стана много по - популярна от "Не го прави"! Така, че каквото и да е, важното е, че първата и песен извън Пайнер е много по - хитова от на тази върнала се с подвитата опашка!!!

 

 

Иначе си представете как е пръснала Син Сити сега в петък, докато миналата седмица на Преса на рд-то, където се знаеше, че ще бъдат Галена, Стораро и т.н. имаше само разни хлапетии и не беше чак толкова пълно. Сама, извън Пайнер се изправя срещу големите ви звезди и ги унищожава! Каквото и да говорите, истината е, че на участия и концерти никога никой не може да я бутне, дори и обратния мангал!

 

Умрете от яд!!! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След последния пост на Фокса му игнорирам всички коментари. Не смятам да му отделям дори секунда, след като един бас не можа да изпълни. Най-малкото признание... такова не се получи. Такива хора не могат да развиват дискусия. Такива хора са жълти клоуни.

 

 

Точно ти ли ги говориш тези след като всеки път като забележа твоето присъствие с коментари са адски дебилни, инфантили и неадекватни!

Отгоре на всичко баса го загуби ти и то доста убедително! Без значение дали са и през Пайнер уредение, повярвай ми те са я потърсили от каталога защото на него хич не му е изгодно да и урежда участия! Като пишете глупости поне малко помислете, нищо няма в черепните ви кухини!!! :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит или не, важно е, че "Неповторим" стана много по - популярна от "Не го прави"! Така, че каквото и да е, важното е, че първата и песен извън Пайнер е много по - хитова от на тази върнала се с подвитата опашка!!!

 

:3fdb8960598fa63e:

ЗАЛЕЗЕ БРАТО ТАЯ ДЪРТА БЕЗДАРНИЦА,АКО ЩЕ И ДА ИЗКАРАШ НЕПОВТОРИМ ХИТ НА ВЕКА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо да направим една обща тема, аз ще кача клипчета с 30те души тук в Плаза миналия месец, за които пя смешницата! :3fdb8960598fa63e:

Хит или не, важно е, че "Неповторим" стана много по - популярна от "Не го прави"! Така, че каквото и да е, важното е, че първата и песен извън Пайнер е много по - хитова от на тази върнала се с подвитата опашка!!!

Иначе си представете как е пръснала Син Сити сега в петък, докато миналата седмица на Преса на рд-то, където се знаеше, че ще бъдат Галена, Стораро и т.н. имаше само разни хлапетии и не беше чак толкова пълно. Сама, извън Пайнер се изправя срещу големите ви звезди и ги унищожава! Каквото и да говорите, истината е, че на участия и концерти никога никой не може да я бутне, дори и обратния мангал!

 

Умрете от яд!!! :Vishenka_05:

А ти разбираш ли , че Екстраваганца , които качват снимки от всяко събитие в дискотеката им , се наложи да трият албума им с участието на Деса . Явно от срам , че е имало 100 човека на кръст , в дискотека която побира 2000 .... Добре , че запаметих няколко от въпросната вечер ...

ИНначе за останалото си абсолютно прав -през Пайнер , и без пайнер участията и са факт . А някой говориха за 2 участия на месец - хаххахаха !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...