Jump to content



Камелия 9 месеца след Пайнер?


Препоръчани коментари

48:47.... :hahaha: Исках да съм ларж, но сега ще ви спукам от бъзици в тоя форум.... :1000 (19):

Ти си смешен в простотиите, които твърдиш, целият форум ти се смее и с право...

47 са й всичките участия, в тях влизат и уредените от Пайнер...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 143
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

48:47.... :hahaha: Исках да съм ларж, но сега ще ви спукам от бъзици в тоя форум.... :1000 (19):

 

Ти ако си честен и си спазваш думата, няма да пишеш в този форум изобщо. Само признай грешката си и разваляме баса... и оставаш.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеизвестно е. Освен това Николас ги смяташе колко са от ПАЙНЕР. Освен това, всички го дъвкахме, че във всички месеци Кама имаше между 1-3 уредени от ПАЙНЕР. Освен това, ти никога не се изказваш подготвен. Освен това, ти винаги си бил необективен, що се отнася до Фокса и Кама.

 

Немаш нерви нали? Мислеше си, че съм забравил? :1000 (29): 48:47 - нулева промяна, е предвещаваше апокалипсис! Затова ти отпуснах още 3 месеца - за да видиш чист период. И какво стана накрая? Нали много ти знаеше устата, че щели да я сгазят някакви си от Пайнер? Що драпат за последната стотинка от нея беееееееееееее? Защо? Защо? Защо? :1000 (29): Защо не си гледат техните изпълнители, на които заетостта падна в пъти? Ти не разбра ли защо така избухна Митака? Избухна, защото знае какво губи. А той губи бизнес, реални пари, сигурни доходи, от продукт бетон, а не гледа да се храни с любимите ти гледания в тубата, които също ги буташе за голям актив. И какво стана днес? Гледаният в тубата ли хранят фирмата или доходите от участията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло спорът ви е малко несъстоятелен в момента, защото Камелия има уредена заетост от "Пайнер" за месеци напред. Само участията в "Пайнер" като бройка са повече от тези на Райна, Димана, Малина, Крум, Даяна, Сиана, Мария Петрова, Есил Дюран, Карлос, дори и Глория, ако трябва да говорим с факти, макар че се знае, че последната не ламти за клубни участия. При положение че това съотношение на нейни към уредени от "Пайнер" я удовлетворява като ниво на заетост, значи, че финансово това ѝ е достатъчно. Трябва да свърши тоя период, за да видим как ще увеличи лично нейните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ако си честен и си спазваш думата, няма да пишеш в този форум изобщо. Само признай грешката си и разваляме баса... и оставаш.

 

Коя дума бре нахалнико? Милион пъти си промени мнението и мислеше, че ще ти мине номера и този път? Няма да стане, нямааааааааа..... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои са поетите участия от Пайнер ?

 

Меле ти първо 2-3 участия , после от 3-5 ... айде изясни се , че в много изгодна позиция искаш да си . Никой да не напуска , това е смешно.... но приеми че прогнозата ти не върви . Първо не става ясно , участията и от Пайнер колко са , и дали са всеки месец и след това мисля, че трябва да ви е ясно че щом през Пайнер я искат , ще я искат и директно чрез нея за участия . Факт е , че дори и след Пайнер е ангажирана и пълни дискотеки ... за разлика от други , които отидоха в Пайнер - нито им се покачи ангажиментите , нито пълнят дискотеки ... на всичкото отгоре и на по - нисък хонорар пеят ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Немаш нерви нали? Мислеше си, че съм забравил? :1000 (29): 48:47 - нулева промяна, е предвещаваше апокалипсис! Затова ти отпуснах още 3 месеца - за да видиш чист период. И какво стана накрая? Нали много ти знаеше устата, че щели да я сгазят някакви си от Пайнер? Що драпат за последната стотинка от нея беееееееееееее? Защо? Защо? Защо? :1000 (29): Защо не си гледат техните изпълнители, на които заетостта падна в пъти? Ти не разбра ли защо така избухна Митака? Избухна, защото знае какво губи. А той губи бизнес, реални пари, сигурни доходи, от продукт бетон, а не гледа да се храни с любимите ти гледания в тубата, които също ги буташе за голям актив. И какво стана днес? Гледаният в тубата ли хранят фирмата или доходите от участията?

 

 

А защо Кама ходи на уредените участия от ПАЙНЕР? НАли е много ларж, нали, нали?

 

Като е толкоз отворена що не ги отказа? И да търси сама? Да ги направи 50?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеизвестно е. Освен това Николас ги смяташе колко са от ПАЙНЕР. Освен това, всички го дъвкахме, че във всички месеци Кама имаше между 1-3 уредени от ПАЙНЕР. Освен това, ти никога не се изказваш подготвен. Освен това, ти винаги си бил необективен, що се отнася до Фокса и Кама.

И ти също - що се отнася до тях двамата . Да видя уредените от Пайнер участия ? Нали си много надъхан и подготвен ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло спорът ви е малко несъстоятелен в момента, защото Камелия има уредена заетост от "Пайнер" за месеци напред.

 

Е нали е била пропаднала и щяла да види тя как е без Пайнер? Що се бутат тогава да поемат участия, след като прекрасно знаят, че нямат договор с нея? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои са поетите участия от Пайнер ?

 

Меле ти първо 2-3 участия , после от 3-5 ... айде изясни се , че в много изгодна позиция искаш да си . Никой да не напуска , това е смешно.... но приеми че прогнозата ти не върви . Първо не става ясно , участията и от Пайнер колко са , и дали са всеки месец и след това мисля, че трябва да ви е ясно че щом през Пайнер я искат , ще я искат и директно чрез нея за участия . Факт е , че дори и след Пайнер е ангажирана и пълни дискотеки ... за разлика от други , които отидоха в Пайнер - нито им се покачи ангажиментите , нито пълнят дискотеки ... на всичкото отгоре и на по - нисък хонорар пеят ....

 

Всичко е напълно ясно.

 

Кои са поетите? Ти що не ги следиш, а вземаш участие в тема, която не си следил?

Не, че нещо, ама имаше реклами по ПЛАНЕТА. Много добре са известни кои са били. Не е публична тайна.

Както цитирах:

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...p;#entry1439016

 

Виж много добре моята финална прогноза, която важи за баса. Тя е точно 3-5.

 

И моля ви се, не ми сравнявайте кой бил с по-голяма заетост.

 

Толкова е просто. Фокса казва 10 плюс участия на МЕСЕЦ, които сама ще си урежда, аз казвам 3-5.

 

Реално са 6 на месец...

 

Толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо Кама ходи на уредените участия от ПАЙНЕР? НАли е много ларж, нали, нали?

 

Като е толкоз отворена що не ги отказа? И да търси сама? Да ги направи 50?

Кой каза , че е ларж ? Ти ли ? Май нещо почваш да си смучеш от пръстите . Ще ги поема , защото е коректна ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е напълно ясно.

 

Кои са поетите? Ти що не ги следиш, а вземаш участие в тема, която не си следил?

Не, че нещо, ама имаше реклами по ПЛАНЕТА. Много добре са известни кои са били. Не е публична тайна.

Както цитирах:

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...p;#entry1439016

 

Виж много добре моята финална прогноза, която важи за баса. Тя е точно 3-5.

 

И моля ви се, не ми сравнявайте кой бил с по-голяма заетост.

 

Толкова е просто. Фокса казва 10 плюс участия на МЕСЕЦ, които сама ще си урежда, аз казвам 3-5.

 

Реално са 6 на месец...

 

Толкова.

 

 

Пхаххаха, реално са 48, а това е двойно и тройно над прогнозата ти. :1000 (29): Къде още си тръгнал да се излагаш бре Меле? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя дума бре нахалнико? Милион пъти си промени мнението и мислеше, че ще ти мине номера и този път? Няма да стане, нямааааааааа..... :1000 (29):

 

Накрая казах ли си финалната прогноза. Казал съм я.

Припомни си, че си забравил:

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...p;#entry1439016

Link to comment
Сподели в други сайтове

Накрая казах ли си финалната прогноза. Казал съм я.

Припомни си, че си забравил:

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...p;#entry1439016

 

3-5 значи средно 4. А тя е средно с 8. :roll1: Ако си доктор или инженер, не искам да ме лекуваш или да ми правиш терасата.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е напълно ясно.

 

Кои са поетите? Ти що не ги следиш, а вземаш участие в тема, която не си следил?

Не, че нещо, ама имаше реклами по ПЛАНЕТА. Много добре са известни кои са били. Не е публична тайна.

Както цитирах:

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...p;#entry1439016

 

Виж много добре моята финална прогноза, която важи за баса. Тя е точно 3-5.

 

И моля ви се, не ми сравнявайте кой бил с по-голяма заетост.

 

Толкова е просто. Фокса казва 10 плюс участия на МЕСЕЦ, които сама ще си урежда, аз казвам 3-5.

 

Реално са 6 на месец...

 

Толкова.

Ама и ти не си запознат нещо . Говориш ми за 2-3 участия на месец поети от Пайнер , а даже не знаеш кои са . Локуми !

Link to comment
Сподели в други сайтове

3-5 значи средно 4. А тя е средно с 8. :roll1: Ако си доктор или инженер, не искам да ме лекуваш или да ми правиш терасата.... :1000 (29):

 

Е, да де, ама пък и ти каза, че ще са минимум 10 на месец. Според мен изчакайте, докато всичките си ги урежда Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно. ВИждам накъде бият нещата. Един човек, който се хваща на бас, после върти и суче... че да издокара авторитет. Под него са едни хора, които претендират за обективност, а много добре знаят, че той греши и го подкрепят с надеждата утре да каже някоя блага дума за любимката им, или поне да си мълчи.

Тук дори не говорим за това кой ще напуска форума. Много по-просто е ... голямо разочарование. Тоя форум никога не е бил по-жалък. Това ли е всичко?

Фокса казва 48 без ПАЙНЕР??? Ама как като 9 са уредени от ПАЙНЕР.

Гледам Николас е в темата, той брои участията от ПАЙНЕР, ама хем да изглежда обективен за пред една част от форума, хем не казва - да, 9 са.
Хем знае, че моята прогноза е по-близо, хем да не се съгласи, щото това е Кама, щото Фокса е фен на Кама.

Еми драги, поне си сложете една табела НЕОБЕКТИВЕН.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да де, ама пък и ти каза, че ще са минимум 10 на месец. Според мен изчакайте, докато всичките си ги урежда Камелия.

 

Е те са си повече от 10 на месец, но няма да се бутам да ви изредя и банкетите. Взел съм минимума, за да им покажа на 2-3 зрънца тук как са нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

3-5 значи средно 4. А тя е средно с 8. :roll1: Ако си доктор или инженер, не искам да ме лекуваш или да ми правиш терасата.... :1000 (29):

 

Къде са средно 8 бе Фоксич. Средно 6. ШЕЕЕЕЕСТ! 4 е по-близо до 6, отколкото 6 да е по-близо до 10.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и ти не си запознат нещо . Говориш ми за 2-3 участия на месец поети от Пайнер , а даже не знаеш кои са . Локуми !

 

Сашо, разбери ги - в много кофти положение са. И няма мърдане. :whistling: Разтягаха локуми цяла година и сега опсссс - изненада, играчка и шоколад. :1000 (6):

 

В края на март се обясняваха - дадох им още 3 месеца. Сега се обясняват и пак искат пък през Пайнер да не минавало нищо. Смешна история, а заетостта е факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са средно 8 бе Фоксич. Средно 6. ШЕЕЕЕЕСТ! 4 е по-близо до 6, отколкото 6 да е по-близо до 10.

 

48 участия, разделени на 6 месеца прави 8 на месец. Грешката ти е 100% - двойно нагоре! Това е тотален провал, а ти смехотвориш в момента. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно. ВИждам накъде бият нещата. Един човек, който се хваща на бас, после върти и суче... че да издокара авторитет. Под него са едни хора, които претендират за обективност, а много добре знаят, че той греши и го подкрепят с надеждата утре да каже някоя блага дума за любимката им, или поне да си мълчи.

 

Тук дори не говорим за това кой ще напуска форума. Много по-просто е ... голямо разочарование. Тоя форум никога не е бил по-жалък. Това ли е всичко?

 

Фокса казва 48 без ПАЙНЕР??? Ама как като 9 са уредени от ПАЙНЕР.

 

Гледам Николас е в темата, той брои участията от ПАЙНЕР, ама хем да изглежда обективен за пред една част от форума, хем не казва - да, 9 са.

Хем знае, че моята прогноза е по-близо, хем да не се съгласи, щото това е Кама, щото Фокса е фен на Кама.

 

Еми драги, поне си сложете една табела НЕОБЕКТИВЕН.

 

12 са уредени от "Пайнер". :1000 (29): И наистина не може да се прецени, защото март примерно общо са ѝ 9 според форума на "Сигнал", от които 1 е пайнерско, а пък април общо са ѝ 8, от които 3 пайнерски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

12 са уредени от "Пайнер". :1000 (29): И наистина не може да се прецени, защото март примерно общо са ѝ 9 според форума на "Сигнал", от които 1 е пайнерско, а пък април общо са ѝ 8, от които 3 пайнерски.

 

Еми, какво да кажа. Мерси, че каза точната бройка. Общо 36. Което си е баш 6 на месец. Така или иначе, гледаме средно. Другото е, че Кама нито веднъж не направи 10 или повече на месец. Както и да погледнеш Фокса издиша. Това е обективната истина.

 

Беше му изгодно да коментира, че Кама има още уредени участия от ПАЙНЕР, но да попитам пак: защо като Кама е толкоз ларж не ги отказа и не намери свои, щом е толкова лесно. И как обяснява, че през първата половина на 2014, Камелия има 47 участия, а за същия период от 2015та има 48 без ПАЙНЕР, като цели 12 не ги е уредила сама. :confused:

 

Абсолютно безочие. Лъже пред очите на всички и който не му следи внимателно приказките, ще реши, че е вярно, това което говори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е едно: във форума се говори за Чипровската. То според мен това е идеята и на фокси. Но оставете Кама, защо Глория няма участия? пайнер не й урежда нищо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...