Jump to content



Емануела: Напускам Ара Мюзик


Препоръчани коментари

http://signal.bg/view_article.php?article_id=41699

 

Емануела напуска Ара Мюзик! Това потвърди фолк певицата в интервю за Signal.bg и обясни какви са причините, довели до това решение, броени месеци преди изтичането на договора ѝ с компанията, в която изгря нейната звезда.

Какво е накарало Емануела да вземе окончателно решение за раздяла с Ара Мюзик, кога изтича договорът ѝ с продуцентската компания, каква е визията на фолк звездата за музикалната кариера в следващите години и още любопитни теми от професионално и лично естество, чуйте в ексклузивното интервю, което певицата даде за Signal.bg.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Голямо текучество има между тези фирми. Явно си имат доста големи проблеми. Но като цяло ми направи впечатление като каза, че нямала развитие. Аз мисля, че пикът й мина, не знам какво повече очаква от пазар като нашия, на който не се купува музика. Не може постоянно да си в топ-а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, вие кво очаквате? Естествено, че ще пробва в Пайнер, просто в момента няма как да го обяви, при положение, че още не е прекратила официално договора с Ара. ;)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо текучество има между тези фирми. Явно си имат доста големи проблеми. Но като цяло ми направи впечатление като каза, че нямала развитие. Аз мисля, че пикът й мина, не знам какво повече очаква от пазар като нашия, на който не се купува музика. Не може постоянно да си в топ-а.

Това че пикът на даден певец е минал, не значи, че не може да иска да постигне ниво на добре издържан изпълнител, което включва хитови парчета - като цялостни проекти с видеореализациите им и сносна месечна бройка на участията. То, всъщност кой е във върхови момент? Само Галена и Преслава (донякъде).

Иначе пазарът може и без Емануела, няма да липсва така осезаема на публиката, ако примерно дори се откаже от музиката, но определено има още потенциал в нея. Млада, готина, откачена е, има присъствие. Единствено и трябват точните песни и нещата могат да й се развиват ползотворно. Лично аз й го пожелавам! :)

 

А относно "Ара" - тези верно ще останат без никакъв актив от артисти във фирмата си. И накрая наистина шегата да се преименува на "Алисия Мюзик" току-виж се сбъднала, хахах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега и Ванеса да напусне!!!

 

В тази фирма ще си останат само Алисия и Стораро. :D :D :D

Стораро е в Диапазон, само Лиска, Ванеса и Алекса + Александър са в Ара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХААХ е те та във ФЕН бяха Емануела,Алисия и Тони.Сега останаха двама...:Д В Пайнер ще е на 100%! И какво излезе, Пайнер е единствената музикална компания, която успя да си запази изпълнителите и да няма такива циркове...До сега няма случай на АКТУАЛНА звезда, оплакала се от Пайнер..Ара и Диапазон са трагични... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХААХ е те та във ФЕН бяха Емануела,Алисия и Тони.Сега останаха двама...:Д В Пайнер ще е на 100%! И какво излезе, Пайнер е единствената музикална компания, която успя да си запази изпълнителите и да няма такива циркове...До сега няма случай на АКТУАЛНА звезда, оплакала се от Пайнер..Ара и Диапазон са трагични... :mf_surrender:

 

А какво беше през 2003 с Деси Слава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела ми е сред любимите певици, много се радвам, че обяви най- после, че напуска! И аз си мисля, че ще е в "Пайнер" и искам да е. Вече в Planeta.tv има две статии за отношенията на Крум и Емануела, :D а "Пайнер" рядко споменават други изпълнители извън фирмата им. :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела и Ванеса да отиват в Пайнер! Добро решение!

 

Да, и Пайнера хептен ще си прави каквото си иска - не!

Емануелица, ако иска да си запази кариерата на съото ниво да не ходи в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички мрънкате, че Пайнер е монопол, ама не е баш така. Но ако всичко продължи с това темпо и този начин ще видите баш какво е монопол и то същински. Тогава Ломската и Раки Цак сигурно ще ни се струват слаба ракия и даже ще ги предпочитаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и Пайнера хептен ще си прави каквото си иска - не!

Емануелица, ако иска да си запази кариерата на съото ниво да не ходи в Пайнер.

Емануела може и сама да вземе решение за себе си. Сигурен съм, че първо и тя ще опита като самостоятелен изпълнител и ако не се получи, Пайнер е най-добрият избор за нея. Но все пак успех. Като самостоятелни изпълнители Камелия, Емануела, Ивена и Джина Стоева дано наистина имат успех. За първата съм почти сигурен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия истории за самостоятелния изпълнител, как не иска да плюе по Виктор и как искала да се разделят нормално преди края на договора й ми изглеждат пълна парлама.Другия месец сигурно е на разговор с Димитров.. лошо няма :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че Емануела ще копнее да попадне в редците на Пайнер. Тоа е единствения начин да си върне на Алисия, а това им е голямата цел с Джина! Не мисля, че Димитрови ще покажат интерес и към двете обаче за момента, имат пренасищане от хитови имена и на този етап не могат да ги задоволяват напълно, камо ли нови...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...