Jump to content



Смятате ли че Камелия направи хит с "Неповторим?"


Смятате ли че Камелия направи хит с "Неповторим?"  

149 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Еми това е истината за добро или лошо и аз искам Глория в дискотеките, ама уви....От старата генерация, Глория е единствената която заслужава.. :whistling:

Изказваш се грубо. Интересно ми е всички, които говорят къде какво пускали, доколко имат реални наблюдения, а не въображаеми. Не може да се съди по една-две дискотеки или само по тези в София. Много е важно какво се пуска на различните места в страната и на домашни събирания. Глория и Ивана имат репертоар, който обхваща аудитория от малки до големи, известни са от години. На Камелия старите песни са трепач и всички се размазват на тях. Сега е времето на Галин и сие - ок, супер, но нали знаеш, че по-важно е какво ще правят такива изпълнители след пика си и колко вечни песни ще отгледат? А това, че тъпите диджеи въртят масово 5 песни на 5 имена - това е и личен избор, и политика, и е нелепо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

В интерес на истината - не смятам, че това е хит - трудно ще бъде сред оцковите бози и сред това, което се харесва днес.

А и песента не е нещо особено - музика, която сме слушали от Куку бенд, текст, подобаващ за чалга тематиката и клип, типичен за Камелия.

След 2 дискотеки в последния месец не я чух никъде, а нали там и в интернет са вече хитовете.

+1.

Аз не смятам, че е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е хит, но прогрес има, разбира се! Моето лично мнение е, че за такава боза тая песен стана дори повече от популярна и мисля, че ако Камелия изкара хубава песен, то нищо няма да й попречи да бъде хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Някои хора сериозно изтрещеха вчера, като видяха месец и нещо, след излизането на "Неповторим" песента да е:

 

Първа в топ 10 на радио "Веселина" и 4-та седмица в топ 3 на същото място.

Първа по трафик във V BOX 7, задминала всички набедени тук за хитчета и дори вчера бе #2 по гледаемост.

Трета в топа на Signal.bg и 4-седмица в топ 3 на същата класацийка.

 

Това са най-големите медии излъчващи чалга извън пайнерските, а други просто няма. И щом "Неповторим" е в челото на всички повече от месец, значи е излишно да се мисли по въпроса, дали песента е хит или не. Не знам колко още доказателства трябват на едни кратуни тук, за да проумеят очевидното. Много мъка има по този свят, а чалгарската е повсеместна, след тези неочаквани за повечето тук и дори за мен, резултати на "Неповторим". Виждам, че мотивацията на влезлите в Рамания само, за да плюят Камелия е невероятно сериозна. И след като същите нямат друга, присъствието им тук е повече от ясно, като и същност. Но пък какво по-добро развитие от това за Камелия и за симпатизиращите и тук, с оглед на предстоящото? Да си го е поръчала Камелия, нямаше никога да има такъв ефект. В тази връзка, да благодарим на автора на темата, че я направи по този начин. Тук напоследък ме изумяват с добри идеи хора, от които няма как да го очаквам поне аз.

 

И още нещо - омразата към някой в чалгата, няма да направи симпатиите към друг по-сериозна, дори напротив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам, че си жалък. Фокси може да прекалява, но едно е мания по изпълнител, защото го харесваш, друго е мания по изпълнител, защото не го харесваш. Не знам какъв трябва да си, че постоянно да се занимаваш с певица, която не харесваш. Нали не я харесваш, защо почти само за нея пишеш? Защо си сложил нейна снимка? Защо постоянно преувеличаваш и злорадстваш за човек, който нищо не ти е направил лично? Или е? Защото иначе ми е трудно да си го обясня.

 

Не, "Неповторим" не е хит, но има популярност, която е по критерий гледания за време 12 пъти повече от тази на предния ѝ сингъл. Аз това гледам, дали има прогрес.

Ти беше ли тук по време на филма "300" и фактурите? Само за това заслужава постоянна контра от такива хора като автора на темата :mf_surrender:

 

Песента на КАМС ПРАДАКШАН много ми харесва, пускам си я от време на време, но за хит много хляб има да изяде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти беше ли тук по време на филма "300" и фактурите? Само за това заслужава постоянна контра от такива хора като автора на темата :mf_surrender:

 

Песента на КАМС ПРАДАКШАН много ми харесва, пускам си я от време на време, но за хит много хляб има да изяде.

 

Ахахахах, чета първото изречение, чета и второто ти. Слави, ги постави диагноза на Рамания. :1000 (6): Аз направих всички теми за "300". Няма как да не съм бил тук, а днес като гледам агонията на "Душа", на фона на субсидираната с 5 000 000 "Горе-долу", направо ще взема да се възгордея с темите си. И още нещо. Не толкова далеч във времето ще ти припомня този пост. Ще е забавно да ти кажа. Приятно забавно.... :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахахах, чета първото изречение, чета и второто ти. Слави, ги постави диагноза на Рамания. :1000 (6): Аз направих всички теми за "300". Няма как да не съм бил тук, а днес като гледам агонията на "Душа", на фона на субсидираната с 5 000 000 "Горе-долу", направо ще взема да се възгордея с темите си. И още нещо. Не толкова далеч във времето ще ти припомня този пост. Ще е забавно да ти кажа. Приятно забавно.... :1000 (30):

Ти си авторът на тези теми и няма как да не си бил тук :D Постът ми беше отговор към друг съфорумец, спокойно :1000 (30):

 

Не много по темата, ама ме изумява с каква лекота говориш за купуване на гледания. Нали му връчиха там каквото беше за най-гледан клип и то му се връчи от представител на тубата. Сериозно ли мислиш, че това не би се проверило? Ами ако се провери? Youtube затриха милиони на гиганти като Сони. Една въшка като планета/пайнер и техния канал в мижавата България ще го затрият, няма да им мигне окото. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си авторът на тези теми и няма как да не си бил тук :D Постът ми беше отговор към друг съфорумец, спокойно :1000 (30):

 

Не много по темата, ама ме изумява с каква лекота говориш за купуване на гледания. Нали му връчиха там каквото беше за най-гледан клип и то му се връчи от представител на тубата. Сериозно ли мислиш, че това не би се проверило? Ами ако се провери? Youtube затриха милиони на гиганти като Сони. Една въшка като планета/пайнер и техния канал в мижавата България ще го затрият, няма да им мигне окото. :mf_surrender:

 

Не само съм ти казал как се купува трафик, но съм споменал и как You Tube толерират това, а плащат на истинския трафик, койго си върви скрито при тях и Пайнер прекрасно знаят да него. До миналата година Пайнер трепереха, а след това започнаха да се дуят. Не ти ли е странно поне? А да ти прави впечатление, че всички клипове на Кама в канала на Планета не са изтрити, а са направени частни? То едно е да говориш за "самовлюбената", а друго е да си пазиш истински трафик от нея, щото тубата го е платила на Митака, а не е направила същото, за 5 милиона менте от "Горе-долу".

 

Ти що мислиш, чя Митака е накарал Хари да и звъни и да иска "Неповторим"? Щото не е хит ли? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е по дискотеките да не искат да въртят песни на 45 годишни лелки....Камелия са я въртяли преди 15 години, сега си е проява на лош вкус, Ди джей да я пусне на 20 годишните... :mf_surrender: Нормално е такива като Фокса на по 50 години да й се кефят, но за младите.... :mf_surrender: Хората искат Фики, Галин, Преслава, Галена, Теди Александрова дори..но не и такива като Кама....

Пълна глупост. Всъщност аз през живота си не била на дискотека, в която в разгара на купона да не са пуснали Луда по тебе или Защо повярвах. На Глория пък всяка актуална песен (ако не е някаква балада) си се пуска за цвят в дискотеките - "Ненаситна", "Кралица", "Обратно броене", "Криле", "Женското сърце"....

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми това е истината за добро или лошо и аз искам Глория в дискотеките, ама уви....От старата генерация, Глория е единствената която заслужава.. :whistling:

 

и Деси Слава доста въртят-Пусни го пак,Мръсни поръчки,Моето зайче1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е хит, няма 2 мнения по въпроса. Навсякъде е в челото на топовете, при това пред всички набедени от лаици в Рамания за хитове. Ако не бе така, щях да си мълча. Ама след повече от месец, "Неповторим" да държи такива позиции и Пайнер да я искат за ротация? Съжалявам, може да им е много мъка на едни хора тук, но ще търпят. Ще стискат зъби и ще търпят. Нямам никакво намерение да цепя басма на никакви натегачи, особено след тази мания от 27.10.2014 година, тук да си правите постоянно анкети с единствен смисъл - псувайте Кама, псувайте непрекъснато! И да ми се пънат тук хора, които не стъпват в дискотеки, но ми пишат все едно не излизат от тях, няма да стане. Правете още анкетки, на мен ми е ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е хит, няма 2 мнения по въпроса.

Ама моля ти се, тва директно е за темата с бисерите :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представите за хит в чалгата вече са толкова изкривени, че да те хване срам!

Песента не е лоша наистина, но да я величаем като хит... малко пък да си вдигнем критериите и ние. :)

Успех на Камелия иначе, напоследък все повече ми допада. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само съм ти казал как се купува трафик, но съм споменал и как You Tube толерират това, а плащат на истинския трафик, койго си върви скрито при тях и Пайнер прекрасно знаят да него. До миналата година Пайнер трепереха, а след това започнаха да се дуят. Не ти ли е странно поне? А да ти прави впечатление, че всички клипове на Кама в канала на Планета не са изтрити, а са направени частни? То едно е да говориш за "самовлюбената", а друго е да си пазиш истински трафик от нея, щото тубата го е платила на Митака, а не е направила същото, за 5 милиона менте от "Горе-долу".

 

Ти що мислиш, чя Митака е накарал Хари да и звъни и да иска "Неповторим"? Щото не е хит ли? :1000 (29):

Това за гледанията са си абсолютно твои съчинения. Измисляш си постоянно нови теории, за които пишеш като за факти, защото ако се съгласиш, че гледанията са реални, това няма да изнася на пропагандата ти срещу "Пайнер" и новите имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за гледанията са си абсолютно твои съчинения. Измисляш си постоянно нови теории, за които пишеш като за факти, защото ако се съгласиш, че гледанията са реални, това няма да изнася на пропагандата ти срещу "Пайнер" и новите имена.

 

Няма никакъв проблем да си поговорим за "Горе долу" и "Душа". Без кеширане - толкоз! Не ми пука за пропагандата, а за лъжата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента голям хит не е, но е достатъчно успешна, за да е крачка напред след "Престъпно е". Няма да гласувам за нито едното от двете, защото съм по средата.

Но аз така и не получих отговор на въпроса си защо "Неповторим" се води хит задето е окупирала класациите, а "Не го прави" била провал, след като и тя около месец и нещо беше в ТОП 3 на Сигнал, 3-4 седмици номер 1 във Веселина, ТОП 5 в тримесечната класация за песен, номер 1 в тримесечната класация за клип, има 45 000 във Вбокс и над 1,600 000 в Ютуб? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма никакъв проблем да си поговорим за "Горе долу" и "Душа". Без кеширане - толкоз! Не ми пука за пропагандата, а за лъжата.

Да, няма. Според теб двете песни трябва да са с еднакви гледания ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, няма. Според теб двете песни трябва да са с еднакви гледания ли?

 

Не, но такава разлика, при това след толкова приказки за харизма? Не, не става, много личи. Още не е свършило ПРОМО-то на "Душа", която има хубав и скъп клип, а пуска мазен кючек, за да покрие провала, който най-много личи в тубата. Айде на някой друг тия басни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама моля ти се, тва директно е за темата с бисерите :1000 (29):

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

хит щото била в сигнал на 2 подарено място заради ОМ и на Веселина измислената класация.

А гледания и пускане по дискотеките не са фактор1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

хит щото била в сигнал на 2 подарено място заради ОМ и на Веселина измислената класация.

А гледания и пускане по дискотеките не са фактор1000%20(29).gif

 

Именно де, коментираме всичко, гледанията също. Там където Кама има официализиран канал, "Неповторим" има отлична гледаемост, която е по-добра от всички хитове в чалгата тази пролет. Като си официализира и канала в тубата, ще гледаве и там как ще върви. Ама сега да игнорираме всички възможни класации, щото на 10-ина лица в Рамания не им изнася? - несериозно е. А от дискотеките не показвате нищо. И очевидно много хора, само си пишат илюзиите да тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно за това направих темата!!! Освен, че 70% смятат, че не е никакъв хит, всички се смеем на бисерите на Фокса..То не бяха фалщиви фактури, то не бяха фалшивия викания от колони, бисер след бисер и провал след провал точно както й любимката му...

 

Кама с поредния неуспех показа, че без Пайнер няма да я бъде. В същност тя в Пайнер за последните 15 години не направи хит, та сега ще прави.. :lol:

 

Песента била хит, защото я имало в класацията на някакво радио...Ахъ, ок, ще му кажем.. :lol: ТИ СИ КЛАСИКА! :whistling: :1000 (33):

 

Може би ако не беше избрала плоска типична фолк мелодия, кредена при това, съчетана с текст тип жената на Токича и евтин клип в хотел, можеше да излезе нещо, но уви изгърмя си най-силния патрон, смятай какви са другите нови песни, които има... :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...