Jump to content



Слави Трифонов и Ку-Ку Бенд в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Между другото Мадона, Депеш Мод и Металика направиха по-големи концерти от Пайнер. Това да не би да означава, че са по-големи звезди? :ninja:

 

Аз предлагам да започнем игра - сравняване на всякакви неща, които имат само един общ признак. Аз започвам:

 

Хипермаркет-Картинг писта

 

Кое избирате?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 209
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Слави и Пайнера са българи, защо извъртате нещата така?

С кой да го сравним иначе? Като само Слави и Пайнер се тупат, че правят концерти и турнета!

Нали бяхме бизнесмени, въртяхме империи, 20 години оцелявахме и продуцирахме големи таланти?

Всичко му е изкуствено, позьорско, HD, 4k, сателити в чужбина, концерти в чужбина... и с всеки един пайнерски концерт всичко това се срутва.

Публиката е най-важното нещо, за което и да е изкуство - той я няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Мадона, Депеш Мод и Металика направиха по-големи концерти от Пайнер. Това да не би да означава, че са по-големи звезди? :ninja:

 

Мадона, Депеш мод и Металика не пеят чалга или поне не българска чалга, а някаква друга. Няма да сравняваме с тях нищо. Ще го правим на местна почва, с местни изпълнители, с местна стратегия и местни възможности. И понеже само ти и няколко души от поколението родено преди 90-та имате идея какво е бил Слави през 90-те и началото на новия век е много уместно да поразкажем на малките тук нещата така, че да ги ориентираме за градацията на стойностите в този бизнес. Защото Пайнер и на тях проми мозъците. Този път не с "Фолкмаратон" и бозавите му клонинги по ТВ Планета, както бе с твоите връстници преди 10 години, а със счетовидни статистики в тубата и бокса.

 

Редно е, като заговорим за опитите на Пайнер да яхнат някоя социална мрежа да отбележим, че преди години не случайно Азис наричаше Андреа... "Кралица на V BOX". И аз, като и се обадих в "Открит микрофон" започнах точно с това. А тя се разтопи от кеф мислейки си, че и звъни поредният лизач. Ама тогава в бокса можеше да се плаща на администратори и да се получава фалшив трафик, съответно фалшива популярност. Тогава той (V BOX 7) бе приритетната мрежа за зомбиране в стратегията "димитровградска". Когато нещата там се нормализираха, с появата на новите скандинавски собственици и евтините номера приключиха, Пайнер моментално си биха камшика и се изнесоха към тубата, като забравиха какво са правили преди години в бокса, щото не им изнася.

 

Със Слави и сравненията е същото. Не може, когато крайната цел на всички световни изпълнители и групи е да си го премерят в зали и по стадиони, защото само там могат наистина да видят кои са, какви са и колко струват, Слави и бенда му не само да работят по световните стандарти, а Пайнер по свои, измислени за удобство. Не може Дългия и колегите му да пълнят "Армеец Арена", където да си преброят реално публиката, която е готова да харчи за марката "Слави Трифонов и Куку бенд", а Пайнер да слагат отсреща безплатни концерти по площади, по села и паланки, па били те и на "жълтите" павета в центъра на Столицата ни. Не може всичкото това да е толкова различно, като система за сравнение, а ние в интернет и едни хора в медиите, които са на хранилка при пенсионера, да го броим за еднакъв актив и да остойностяваме по различен начин двете най-големи музикални корпорации в България, известни в мрежата на Гугъл като Slavi Trifonov & Ku-Ku Band (Седем Осми/БМК) и PlanetaOfficial (Пайнер). Днес същите медии се чудят как да отрязат Слави така, че да не се разсърди Бойко Борисов, ама няма как, трябва да се наведат този път.

 

8077027s.jpg

 

8076992x.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер имат много трески за дялане, но дс не забравяме, че Слави не може да пее и от новите песни нищо не им става хит! И те са на стари лаври..

На Пайнер най-лошото са еднаквите концерти... Дали гледаш концерт в НДК от 2003 или 2015 е все едно..което много гъ дърпа назад...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави и Пайнера са българи, защо извъртате нещата така?

С кой да го сравним иначе? Като само Слави и Пайнер се тупат, че правят концерти и турнета!

Нали бяхме бизнесмени, въртяхме империи, 20 години оцелявахме и продуцирахме големи таланти?

Всичко му е изкуствено, позьорско, HD, 4k, сателити в чужбина, концерти в чужбина... и с всеки един пайнерски концерт всичко това се срутва.

Публиката е най-важното нещо, за което и да е изкуство - той я няма.

 

Ачсолютно ! След като се твърди , че Пайнера са "империя" .. то съвсем логично е да ги съпоставим с баш конкурент като тях - защото това са хората които правят концерти (чалга) и турнето . Пайнер с 300к + канала им нали са голяма сила , нали печелят много , защо не вложиха като Слави в добри музиканти , хубава зала , сценаристи и т.н.т . За 20 години трябваше да могат да си го позволят , като се има предвид че те харчове големи нямат . Стана ясно , че певиците плащат всичко сами , а клиповете спонсорирани от Пайнер са на стойност 500 лв -имаме пример в клипа на новото им откритие Пресила . Стана ясно , че нямат дори оборудването да обслужват нормално всички певици

. Да не говорим, че екипа им е от 10 човека (общо) - реж. , текстописци , композитори ...За какво говорим , Слави може да е всякакъв , но задоволява нуждите на публиката . И това не е щото е в национален ефир , просто човека е музикант и ги разбира нещата . Пайнера с неговите 100 певици мислите ли че не може да си позволи най-добрата зала , с най-добрия оркестър , сценаристи и т.н.т Просто и алчен , за това и затъва последните години -вижте му водещите , извадени от нафталина дето му водят и предаванията от 20 г. ги слага за водещи на концертите си .

И не на последно място -тоя човек не се престраши да сложи вход на последното си турне , а иначе всичките му звезди уж били там . Тея с милионите гледания пяха пред има-няма 5к човека на вход свободен , а Слави за един ден е продал всичко за ) Арена - 18 000 . И излиза , че дори певиците на Пайнера са вътре от тея турнета , тъй като са без вход , а както се знае те хонорар не взимат за там и плащат стабилно за миксове, дрехи, декори , гориво ... Пълна пародия , смешни са !

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост не сварихме да си купим билети, но най-добрият ми приятел успя. Звъня ми няколко пъти по време на концерта и залата гърмеше. Било е незабравимо преживяване. Аз няма да изпадам в сравнения, но Слави и Куку бенд са институция. Всички да гледат и да се учат!

 

Пс: Деси и Нели са уникални. От тия двете му вокалисти в момента Лили е по-талантлива, по-симпатична и по-харизматична от Грахич и ми е непонятно защо Слави повече залага на втората...

Пс2: Дано издадат концерта на ДВД. С кеф ще си го купя!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер имат много трески за дялане, но дс не забравяме, че Слави не може да пее и от новите песни нищо не им става хит! И те са на стари лаври..

На Пайнер най-лошото са еднаквите концерти... Дали гледаш концерт в НДК от 2003 или 2015 е все едно..което много гъ дърпа назад...

 

Не е вярно, и от последния албум имат хитове! За "Пайнер" пък какво им е еднаквото на концертите през тези години, живото пеене е в пъти повече, това малко ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пак ви казвам... при едните е въпрос на престиж (може и без него), за другите е хляб. Щото Ако секнат участията, няма чалга. Слави се храни от реклами, не от музика. И между другото, Слави без КУКУ... без вокалистки, без антураж зад себе си... нищо няма да събере.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Планета без точно 5 имена в момента няма да съберат и 1000 души . Те пък са още по-жалки че имат 3-4 звезди ... и пробутват останалите никаквици покрай тях на концерти от 30 изпълнителя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10 кладенеца вода донесохте, фактите са си факти. Нямат публика, изгубиха я и това е, ако искат и 10 канала да имат, ако искат и по 30 милиона гледания да си купуват - голям балон са, никакво покритие.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пак ви казвам... при едните е въпрос на престиж (може и без него), за другите е хляб. Щото Ако секнат участията, няма чалга. Слави се храни от реклами, не от музика. И между другото, Слави без КУКУ... без вокалистки, без антураж зад себе си... нищо няма да събере.

 

В голяма грешка си...Цялата зала скандираше преди появата му "Славиии...Славиии...Славииииии", а не Ку-ку бенд...Деси...Нели...Годжи и т.н.

Да, факт е, че има стабилен гръб от също толкова обичани професионалисти...ама и на синбек да беше пял цяла вечер отново щеше да е такава истерия. И само да добавя, че за разлика от турнетата, това беше изцяло музикантски концерт, без актьори и скечове, за инфо на тези, които мислят, че Слави с това бил над пайнера и кифлите му и за това му се получавало и нямало база за сравнение...Кога пайнерките освен на комерси и кючеци ще заложат и на стойностни песни и ще изпеят на такава сцена Йовано Йояанке, Назад моме Калино, Моя страна България...Имаше песни за всеки един вкус, супер изпипано беше всичко...желязна организация и перфектни изпълнения...екзалтирана публика....беше УНИКАЛНО!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно би могло да има сравнение между Ку-Ку Бенд и Пайнер. Като тръгнем от музиката, която е на много по-високо ниво, сценичното присъствие, живите изпълнения... Има ли смисъл да изброявам? Турнетата и концертите им винаги са били по-посещавани и по-добри от тези на Пайнер. И да, Слави може би няма толкова изяви, колкото поп-фолк изпълнителите, но за сметка на това шоуто му е всяка вечер на ефир. Чалгата загуби публиката над 25 години заради натрапчив имидж, еднакви песни и прекалено ориенталските ритми през последните години. Това са фактите. Поп-фолка винаги е имал много врагове, но и доста подръжници. През последните години почна да губи и двете групи, просто хората вече са безразлични. Не само, че развитието на жанра е спряло през последните 10 години, а направо си върви назад. Това няма как да не се отрази в посещаемостта и интересът.

От клиповете които гледах си личи, че публиката на концерта си е прекарала невероятно... Браво на Ку-Ку Бенд и евала, че Слави загърби всички глупости и покани бившите членове на групата. Това чичо ви Пайнер кога ще го направи? Но да де, трябва да се отдели ефирно време за новите надежди на фирмата, за сметка на стойностните такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борис Солтарийски

Току-що · Редактирано ·

Гледайте "Шоуто на Слави", за да разберете КОГА може да гледате пълния запис от концерта на Слави Трифонов и Куку бенд !!!!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След концерта, Слави и хората му просто се изпариха от екрана на ТВ Планета. :whistling: По ФЕН ТВ и Балканика обаче си ги въртят. Там явно не завиждат.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също не съм от най-големите фенове на Слави - нито си купувам албумите му, нито знам всичките му песни, но ходя на всеки негов концерт, на който мога. След концертите, които съм гледал 2007-а на стадиона в Бургас и 2009-та в Стара Загора, бях сигурен, че в Арена Армеец ще е нещо невиждано от български музиканти. Струваше си 2-та часа чакане да пуснат билетите в Ивентим... Беше наистина неповторимо. В публиката имаше всякакви хора - от тийнейджъри до набори на родителите ми. И всички бяха на черешата още от първата песен :D Нели Петкова беше много красива. Тя смени няколко тоалета, а Деси един или два. Деси пък най-много се раздаваше. Личеше си, че наистина се забавлява. Грахич беше като излязла от публичен дом - в кожено боди с некви чизми. В залата игла да хвърлиш, нямаше къде да падне. Не знам кой го каза това за фалшивите билети, но наистина баркодовете се сканираха и не знам как може да влезеш, защото се проверяваха 2 пъти. Е, 100 % е имало и гратисчии, но не са били чак толкова много.

За всички, които казват, че не са се навили да отидат до София за един концерт и не знам си кво - следващия път не изпускайте... Такова шоу никъде не можете да видите. А малката Крисия беше страхотна. Няма такъв талант просто.

 

 

http://www.btv.bg/video/shows/tazi-nedelia...ku-ku-bend.html

 

Много ме кефи как Нели Петкова и Деси Добрева са на преден план, а Грахич и Лилито отзад. :D

 

Направи ми впечатление, че Грахич не пя нищо цяла вечер. Нито от нейните песни, нито накрая в общата песен, която в оригинал е с Алекс Раева, но я бяха направили със другите момичета. Там и Лили пя. Грахич беше само за бройка и красота :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

След концерта, Слави и хората му просто се изпариха от екрана на ТВ Планета. :whistling: По ФЕН ТВ и Балканика обаче си ги въртят. Там явно не завиждат.... :1000 (29):

 

МИ то се плаща бе Фоксио :mf_surrender: Като ДЪлгия не си е платил как да го пускат по ПЛАНЕТА? Ако има договор за ротиране ще го въртят...

 

Ти верно съвсем забрави да мислиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

МИ то се плаща бе Фоксио :mf_surrender: Като ДЪлгия не си е платил как да го пускат по ПЛАНЕТА? Ако има договор за ротиране ще го въртят...

 

Ти верно съвсем забрави да мислиш.

 

Ами не, не се плаща. Няма ценоразпис, няма схема, няма правила. И сега внимавай, няма да повтарям: - Кама го каза вчера в "Открит микрофон! :1000 (19):

 

Фоксът никога не забравя да мисли, ни-ко-га! :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грахич е много болна била, вижте че втора вечер я няма в шоуто.

Болна била, ама по снимки и клипчето, което ти постна, ръката и е все на оная работа. :1000 (29): Газ пикае сигурно, че не е пяла и е била на втори план.Десито разби! :ar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То по-добре, че са на заден план. Аз даже въобще се чудя Слави какво вижда в Грахич и Лили. Айде Лили малко по-добре, но Грахич хич я няма. Има толкова талантливи момичета, направо не знам с какъв акъл ги избра тях....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...