Jump to content



Слави Трифонов и Ку-Ку Бенд в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Не, не си мисля, че е детска игра, не знам защо си толкова предубедена към мен, просто констатирах...

Изгледах няколко изпълнения, харесаха ми, браво на Слави.

П.С. Как се казва тази песен, която пее в момента?

Не съм предубедена. Грешно съм ти разбрала коментара.

 

Слави има уникални песни. Сега като слушам пак Деси и Нели, много ме хваща яд, че напуснаха бенда. А тази песен "Червената шапчица" в оригинал си я пее Мартина Вачкова.

 

 

Пс: преди да е започнал флууда да предупредя: без повече коментари за изпълнители, които нямат общо с този концерт!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 209
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не съм предубедена. Грешно съм ти разбрала коментара.

 

Слави има уникални песни. Сега като слушам пак Деси и Нели, много ме хваща яд, че напуснаха бенда. А тази песен "Червената шапчица" в оригинал си я пее Мартина Вачкова.

Пс: преди да е започнал флууда да предупредя: без повече коментари за изпълнители, които нямат общо с този концерт!

Имат пък! Били са в публиката и готвят концерт там точно с този бенд!

 

И да песента на Марта е един път :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

.. вече ме е яд още повече, че пропуснах тоя концерт..... УНИКАЛНО преживяване е било! Дано наистина лятото да направят пак на "Васил Левски"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубав концерт! Старите песни ми навяват толкова много спомени! И много ми липсва Нели Петкова, запознах се с нея преди време и е много готина и талантлива....

 

ПП Не забравяйте обаче, че концерта е монтиран, оправен звук, музика, всичко...Сетете се за разликите в турнетата на Пайнер след монтаж...едно е на живо, друго е след монтаж...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Велик е Слави, велик! Постоянно настръхвах докато го гледам, а аз рядко съм емоционален. Не знам какво им е било на хората на концерта.

Всичко на живо, страхотни изпълнения, подбори, тотални мегахитове...Перфектен концерт! И няма да намесвам никоя чалгарка, защото е пределно ясно че и на Марс да отидат такова нещо няма да направят. С изкуствени цици, плейбек и надуване няма да спечелиш хората по този начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубав концерт! Старите песни ми навяват толкова много спомени! И много ми липсва Нели Петкова, запознах се с нея преди време и е много готина и талантлива....

 

ПП Не забравяйте обаче, че концерта е монтиран, оправен звук, музика, всичко...Сетете се за разликите в турнетата на Пайнер след монтаж...едно е на живо, друго е след монтаж...

Искаш да кажеш, че всъщност концерта не е бил нищо особено и с монтажа са постигнати много неща, така ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че всъщност концерта не е бил нищо особено и с монтажа са постигнати много неща, така ли?

 

Под, "много хубав концерт" в моя коментар какво разбираш?? Казвам, че монтажа подсилва нещата...веднага се сещам за представянето на Галена миналата година, след монтажа и ако човек не беше гледал на живо, представата е коренно различна..Естествено, че след монтаж е различно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Под, "много хубав концерт" в моя коментар какво разбираш?? Казвам, че монтажа подсилва нещата...веднага се сещам за представянето на Галена миналата година, след монтажа и ако човек не беше гледал на живо, представата е коренно различна..Естествено, че след монтаж е различно..

Да ми сравняваш Слави и Ку-Ку Бенд с парцала Графиня дьо Смяд... отказвам се в началото. Мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само с Лили и Слави ли ще си останем в Арена...малко тъжно звучи...БТР и Сигнал цялата зала ли бяха продали?

 

Гаранция няма да останем само с тях....

 

Забравил си Николина Чакърдъкова и Поли Паскова събрали колкото Сигнал и Лепа Брена - по 8000.

 

 

Искаш да кажеш, че всъщност концерта не е бил нищо особено и с монтажа са постигнати много неща, така ли?

 

Че той го каза....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък изобщо не беше пипан звукът.Е, сигурно е имало нещо тук-там, но не се набива на очи.Дори не са увеличили публиката докато пее, докато на концертите на Пайнер увеличават до дупка все едно пеят тези 17 000, които са били в Армеец. :1000 (29):

 

Иначе аз записах концерта без първите 2 песни, но докато изрежа реклами, това-онова, сигурно ще го качат 10 пъти. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешно и недопустимо е да се сравнява певичка с нисък интелект и амбиции за слава чрез креватните си заложби срещу човек с толкова железен екип зад себе си. ДЪРЖА да отбележа и нека не се пропуска този факт, че Слави Трифонов е масон, което автоматично означава, че хората, който стоят зад него и зад целия този glamour и перфекционизъм на който сме свидетели не са случайни и всеки детайл от концерта е трябвало да се случи и мястото му е било там. Няма да конкретизирам с имена , но парцалесите, който се чекнат пред водките и студените чайове на хората по клубовете из страна е грехота да бъдат дори спрягани в една тема със случилото или по-скоро излъчилото се преди минути ПОДЧЕРТАВАМ в национален ефир !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даваха ли го по БТВ HD? Ако са, 100 процента ще има рип в арената или замунда. Ама в замунда нали се правят, че са античалгари...

 

Невероятен концерт. Мога искрено да съжалявам, че се тутках и не се добрах до билети. Чакаме датата за Васил Левски :)

 

Бтв потърсете в тубата изпълнението на Йовано, Йованке от концерта. Залата пее по-силно от Слави, направо те кара да настръхнеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даваха ли го по БТВ HD? Ако са, 100 процента ще има рип в арената или замунда. Ама в замунда нали се правят, че са античалгари...

 

Невероятен концерт. Мога искрено да съжалявам, че се тутках и не се добрах до билети. Чакаме датата за Васил Левски :)

Що за въпрос?! :D

Нали това което върви по bTV върви и по bTV HD :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мрънкат чалга-малга, а в момента върви мазната чалга по bTV ?! :mf_surrender:

Махни това - гледаме от сутрин до вечер турски сериали, но чалгата и циците са проблемът на Пловдив. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мрънкат чалга-малга, а в момента върви мазната чалга по bTV ?! :mf_surrender:

Моля? Сравняваш ми тези песни с песните на Т. Александрова и другите боклуци, подобни на нея? Айде нема нужда...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля? Сравняваш ми тези песни с песните на Т. Александрова и другите боклуци, подобни на нея? Айде нема нужда...

 

Еми някой от кючеците на Ку-ку бенд не се различават по НИЩО от тея на Теди Александрова..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...