Jump to content



Слави Трифонов и Ку-Ку Бенд в Арена Армеец


Препоръчани коментари

  • Отговори 209
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Александра може само да съжалява , че е отказала да пее на концерта.

Може да е отказала не по нейно желание, с тези договори, дето ги връзват като кучета...

Иначе на Славчо не съм му голям фен, но ето, че и без голям хит в последните години, си напълни преспокойно Арената, направил е шоу, хората са доволни както се вижда и в нета, а всъщност той Е чалга, но какъв е тогава Пайнера, че една НДК не успява да напълни на макс. Бай-бай, Митьо. Сложиха му го вчера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Било е страхотно, изпуснахме много! Яд ме е.

 

 

Цял живот ще ме е яд, че не можах да отида на концерт с истински хора музиканти, свирещи НА ЖИВО!!!

 

Нямам какво да добавя....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е отказала не по нейно желание, с тези договори, дето ги връзват като кучета...

Иначе на Славчо не съм му голям фен, но ето, че и без голям хит в последните години, си напълни преспокойно Арената, направил е шоу, хората са доволни както се вижда и в нета, а всъщност той Е чалга, но какъв е тогава Пайнера, че една НДК не успява да напълни на макс. Бай-бай, Митьо. Сложиха му го вчера.

Поредния "фистинг" както казва Фокса , за Митьо селския .

 

Иначе концерта е бил повече от успешен , но това е нормално за Слави ... и по стадиони , и по-площади - винаги е имало много публика . Както се вижда Арената му е била тясна ... Това е истинска БГ звезда ! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Слави Трифонов и Ку-Ку бенд буквално написаха история с този концерт. То се вижда по клиповете, че е било паметно събитие на което и аз не успях да присъствам за огромно мое съжаление. Надига се още по-голяма вълна от интерес към тях след снощния концерт и оптимистично погледнато колкото и невероятно да звучи от мен поне засега май е време за турне :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Слави Трифонов и Ку-Ку бенд буквално написаха история с този концерт. То се вижда по клиповете, че е било паметно събитие на което и аз не успях да присъствам за огромно мое съжаление. Надига се още по-голяма вълна от интерес към тях след снощния концерт и оптимистично погледнато колкото и невероятно да звучи от мен поне засега май е време за турне :whistling:

Не знам Слави дали има възможност здравословно за турне. След счупеният крак не е като преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е. Остава втория вариант както и той самия спомена ден преди концерта в шоуто, че може да последва втори такъв концерт за всички останали и не присъствали снощи. Чета някакви статии в нета, че снощи са допуснали повече от допустимия капацитет хора в залата половината от които са били с фалшиви билети. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Koнцерта беше невероятен, 4 часа почти, изцяло живо пеене, публиката не седнахме и на една песен, няма такъв концерт досега правен в България. След като обявиха край на концерта публиката седеше и чакаше за бис три или четири минути, и накрая Слави като се появи отново всички полудяха от кеф. Няма такъв шоумен просто, има си я харизмата и любовта на публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мои приятели бяха на концерта и казаха, че няма нещо по-емоционално и вълнуващо нещо, което са гледали. Лили Иванова и Слави Трифонова и бенда му, са единствените, които могат да напълнят до краен предел Арена Армеец. Истински български звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото в нета старите албуми на Слави и Бенда ги няма на 320 kbps - има само Hi-Res и FLAC. Нека който има албумите да се заеме да ги качи наново с хубаво качество.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз бях на концерта....беше мега уникално...няма такова изживяване..пайнера с псевдозвездите му да се пенсионира вече....това са истински музиканти на световно ниво....ако имам време следващите дни бих понаписал един роман с моите впечатления...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникално! В истинския смисъл на думата - единствена, неповторима емоция. Настръхвам като гледам клиповете с изпълнения, а още не съм пускал някои от най-любимите си песни. Това е то любов, принципност, отдаденост, качество, работа в сплотен екип и много, много хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият стандарт в чалгата е зададен! :1000 (33): Пайнер, Касъмовите и Крумчо днес изглеждат пренебрежимо малки, в сравниние с високият мъж и бенда му. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...