Jump to content



Online: Алисия и Тони Стораро - Не давам да си чужда


Препоръчани коментари

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Нищо оригинално не присъства в този проект. Голямо клише е.

 

П.П. Много са увеличили гласът на Алисия. Чак надделява над този на Тони, което е смешно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрях я на половината, изключително посредствена и скучна песен, не съм го очаквал от Алисия.

 

Аз съм изумен, че заради тази песничка се случила такава драма в Ара. :mf_surrender:

Безследно са изгубени в посредствеността Фен Телевизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо особено слушана песен,няма нищо зарибяващо прекалено познато звучене абе слаба работа.Не очаквах слаб проект от Алисия,според мен няма да е хит като предния й дует с Коцето.

 

п.п Не си заслужаваше да драпаше за този дует с Стоева,напусна момичето заради т'ва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо ! От Алисия не съм го очаквал , Стораро си пуска бози редовно иначе . Това ще е като дуета му с Преслава - до месец няма да се помни . А каква е била драмата покрай дуета ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много познато звучене, преекспонирано. Да бяха заложили на нещо различно за Тони Стораро. Иначе той самия е доста разчупен в клипа, което е нетипично за него. Но беше излишен този дует, Алисия е време да пуска нещо самостоятелно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям хейт пада тука :3fdb8960598fa63e: Стандартна, посредствена, еднодневка, клише .. та това го има от-до в творчеството на някой изпълнители и все пак им се радвате на всяка следваща стандартна, посредствена, еднодневка песен. Слезте на земята, моля! Относно песента, мен пък много ме кефи - зарибяваща е, можеш да си избухнеш на нея както си трябва. Припева е ударен и то доста, което е голям плюс!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям хейт пада тука :3fdb8960598fa63e: Стандартна, посредствена, еднодневка, клише .. та това го има от-до в творчеството на някой изпълнители и все пак им се радвате на всяка следваща стандартна, посредствена, еднодневка песен. Слезте на земята, моля! Относно песента, мен пък много ме кефи - зарибяваща е, можеш да си избухнеш на нея както си трябва. Припева е ударен и то доста, което е голям плюс!

Подкрепям. Можем да добавим и разчупеното поведение на Стораро в клипа, браво за което.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много мелодична песен с хубав текст. Аз не бих я сравнил с "Повече не питай", която няма и 1/10 от заряда на този дует. Жалко, че на Алисия никак не й пука за клиповете последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, повечко припева де. Това ми е най-близко до нашия фолк, макар че Стораро ми е бил винаги противен.

И кое днес е нечувано, нестандартно и т.н. - от години вече слушаме почти едни и същи неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...