Jump to content

Камелия - Митко Пайнера


Препоръчани коментари

Пожелавам на Камелия след 14 години самостоятелна кариера, да има толкова участия, колкото има Цветелина. Нея няма да я видите в клуб, защото ги отказва и със сигурност има повече участия от 90% от Пайнерките.

 

Но ето това каза...Пайнерките си имат доста участия и като прибавиш и тези другите (частните и необявените), дали Цветелина ще има повече от тях, айде стига изхвърляния...То бива да си фен някого, ама чак толкоз да нямаш реална представа за нещата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина я харесвам по-принцип . Но участия ако има ще са по-кръчми за около 500/1000 лв. макс . Плюс това като име вече е въобще непозната , тя прекъсна кариера преди повече от 6-7 години ... ако не и повече

Въобще сравненията и с някоя от големите , било и Камелия са нелепи ! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и аз това правило следвам, ама те все някакви изключения. Ето и тук мен ако питаш, е слято, но...

 

Иначе в официален текст е ясно, че няма да се напише. то в тия фразеологични речници има всякакви разговорни неща - "на баба ти хвърчилото", "правя се на перде" и тем подобни. :1000 (29):

 

Да, "като на сватба без хуй" също присъства. :1000 (29):

 

Йеа, "Неповторим" вече мина 200 000 от едното клипче в YouTube! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, "като на сватба без хуй" също присъства. :1000 (29):

 

Йеа, "Неповторим" вече мина 200 000 от едното клипче в YouTube! :1000 (29):

За ден прави почти 20 хиляди.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на 70 статии в рамките на 3 месеца им казваш голям интерес? Та тези 70 статии ги имаше само за 3-4 дни около Playboy, медиците, трибагрeника..

Не четеш какво пиша :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксимире, не се излагай с тея евтини статии предимно от жълти сайтове, които са по поръчка на Камелия покрай премиерата на "Неповторим" :mf_surrender: Трябва да си много зле да повярваш, че ако един сайт е сложил 20 статии с подобно съдържание има нещо гнило.. :mf_surrender: А най-вероятно и ти си автор на някоя..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса ще се побърка да доказва,че Кама е мега популярна в момента.Тук да,навън отдавна е забравена.Седнал да реди линкове,то и за Сашка Васева пишат ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

То самия факт, че дава линкове да ни доказва, че не е забравена, говори доста.. :mf_surrender: Този форум е свещен за Камелия, единственото място в което още е актуална.. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на 70 статии в рамките на 3 месеца им казваш голям интерес? Та тези 70 статии ги имаше само за 3-4 дни около Playboy, медиците, трибагрeника..

Не четеш какво пиша :1000 (30):

 

Извинявам се, но умишлено дадох линковете така, че да види всеки датите. Тези статии са от последните 20-ина дни и виждам колко им е неприятно на много хора тук, че ги има. Това прави по 5-6 на ден само в тези сайтове. Съжалявам, това си е сериозен интерес. Не може всеки статус на Кама във фейса и да става повод за статия в тези сайтове и да не е интерес. Тя просто си движи кариерата от телефона с лекота. За какво и е продуцент или компания зад гърба, след като има това удобство? Плюс това не съм давал сканове от вестници, линкове към телевизии и т.н. Разбирам те до някъде, че с всеки мой отговор бягаш в друга плоскост, по съвсем разбираеми причини, но цитирам теб и водя разговор с теб, за да игнорирам фекалиите на простаци около нашите постове. Не се заяждам, просто с отговори на твои въпроси показвам каквото искам да видят тия около нас, които само подскачат като петлета. Ако имаш други въпроси към мен съм на линия. Ако пък нещо не ти е ясно от моите отговори, в сайта на Сигнал+ можеш спокойно да зададеш въпроси към самата Камелия и ако не са много просташки, няма проблем да ти се отговори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но умишлено дадох линковете така, че да види всеки датите. Тези статии са от последните 20-ина дни и виждам колко им е неприятно на много хора тук, че ги има. Това прави по 5-6 на ден само в тези сайтове. Съжалявам, това си е сериозен интерес. Не може всеки статус на Кама във фейса и да става повод за статия в тези сайтове и да не е интерес. Тя просто си движи кариерата от телефона с лекота. За какво и е продуцент или компания зад гърба, след като има това удобство? Плюс това не съм давал сканове от вестници, линкове към телевизии и т.н. Разбирам те до някъде, че с всеки мой отговор бягаш в друга плоскост, по съвсем разбираеми причини, но цитирам теб и водя разговор с теб, за да игнорирам фекалиите на простаци около нашите постове. Не се заяждам, просто с отговори на твои въпроси показвам каквото искам да видят тия около нас, които само подскачат като петлета. Ако имаш други въпроси към мен съм на линия. Ако пък нещо не ти е ясно от моите отговори, в сайта на Сигнал+ можеш спокойно да зададеш въпроси към самата Камелия и ако не са много просташки, няма проблем да ти се отговори.

 

Само да уточним - ти смяташ тези сайтове за :hahaha: престижни медии, отразяващи интереса на нацията :naked: ?

:a035:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да уточним - ти смяташ тези сайтове за :hahaha: престижни медии, отразяващи интереса на нацията :naked: ?

:a035:

 

На базата на тези сайтове се пишат поне 15 вестника и можете да се сетите, че всичко това го има в тях. Те повечето от тези сайтове, са електронни издания на същите вестници. Аз не виждам какво има да ви пиша и линквам двете и гостувания в най-голямата медия в България (БТВ), в разстоание на 20 дни. И без това половината от тези статии са писани на основата на интервютата и в БТВ. Виждам, че ровите след всеки мой пост около темата, но няма смисъл. Няма как да ви се получи хейта. Не и в тази тема....

Link to comment
Сподели в други сайтове

На базата на тези сайтове се пишат поне 15 вестника и можете да се сетите, че всичко това го има в тях. Те повечето от тези сайтове, са електронни издания на същите вестници. Аз не виждам какво има да ви пиша и линквам двете и гостувания в най-голямата медия в България (БТВ), в разстоание на 20 дни. И без това половината от тези статии са писани на основата на интервютата и в БТВ. Виждам, че ровите след всеки мой пост около темата, но няма смисъл. Няма как да ви се получи хейта. Не и в тази тема....

 

Нещо бъркаш. Единсвеният хейт, който се сип, е от твоя страна по адрес на Х на брой певици. Повечето хора тук харесват Камелия, но не харесват твоето натрапване на твоите си истини. Повечето хора тук грам не ги вълнуват събития от 2002 година и подобни неща, които за теб са център на вселената. Също така, тези сайтове и тези 15 вестника са едино и също :shit: , писани от самозвани "автори", които не умеят да намират новини и за това копират едно и също. А когато няма нищо, просто си измислят и пак го копират по 10 пъти. Тяхната аудитория е същия тип :shit: - само почни да четеш коментарите отдолу1000%20(27).gif и ще видиш що за хора ги четат и се вълнуват. Или оппп, сори1000%20(10).gif , ти също пишеш коментари там :1000: .

 

Нормално е и Камелия от време на време да се появи в някоя голяма медия, когато се е случило нещо около нея - ето, БТВ, хубаво. Но все пак я канят в сутрешния блок - ежедневно предаване, което е длъжно да намират нови неща, че дори много пъти си ги измукват и от пръстите я някой гуру, я някой терапевт с микрокосмосмически лъчения.., само и само да покажат някое невиждано скоро лице и да го разпитат за личния му живот (или не забеляза колко повече я разпитваха на тази тема - вълнуваща доманиките, които предимно гледат тв по това време на деня - отколкото темата камелия-пайнера). Не е като, примерно, да са я поканили в предаването "120 минути" на Светослав Иванов, където не канят от фолк бранша (но все пак посветиха предаване на Деси Слава!). Така че, Камелия им е добре дошла на сутрешния блок, но появата й там не е константа, а по конкретен повод - конфликт, скандал.. а не това, че тя прави нещо кой знае колко вълнуващо нацията. Много са певиците, които гостуват там и които ще гостуват. Никой не я омаловажава, но и излишното възвеличаване е неуместно.

 

Вземи се кротни. Никой не иска да хейтва Камелия, хората просто ти отвръщат на теб по начин, по който ти ги предизвикваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някак дори на мен ми идва така странно, след див и необуздан хет на Кама в поне 250, от тези 300 поста тук, някой да ми обяснява, че нямало такова нещо. Да дам в първия пост цялата хронология на сеира и почти никой да не чете, а да ме поучава как видите ли не трябвало така да се прави, щото при селякът от Димитровград останаха фаворитките на хейтещите, пък е по-прозрачно и от сексуалната ориентация на Хари Янакиев.

 

Разбирам, да беше само Кама недоволна от системата на Пайнер, да и натрием носа като мрънкалник. Ама нещо доста се разприказваха и други, а на Андра дори и пратиха послание със заплаха за най-голямата и гордост - клипчето с 30-е милиона. Дали е случайно? - може би. Но до оня ден никой никого не заплашваше, освен простакът вербално Камелия. Ами Нелина? - при нея всичко е цветя и щастие до интервюто в "Открит микрофон". А къде е Ивана? Тя в Пайнер ли е? Участия има ли? А Малина? А Есил Дюран? На тях не съм им видял участия през 2015. А Соня "Германска"? Да питам ли за други? Или няма смисъл? Всъщност, колко "пайнерски" имена се коментират тук? Аз не виждам повече от 10. А колко има в каталога? - около 60.

 

Аз нямам нищо против да коментираме и участия в рейтингови телевизии, каквито чалгарските не са, но да се брои за чалгарски интерес политика на БТВ да си похвалят журито от риалити за специален интерес към Деса и то преди Пайнер е някак изнасилено. Защото, ако това е актив, за какво да броим 3-те предавания, на които Кама бе не гост, а водещ през годините?

 

Виждам усилието да се гледа в кривото огледало тази тема, но не толкова натяквам на изяви в телевизии, колкото отзвукът от тях. Щото тук през цялото време ми се обяснява, как скандала между Камелия и Пайнера е инцидент, ама инцидентите станаха норма напоследък. И личи вече как Митака започва да взима крайни мерки, щото кошарката му нещо се бунтува. Всъщност, как така Кама се оказа проблемът, а Андра я предупредиха да не говори за вечери на певици с режисьори? Щото нито за вечери, нито за режисьори се пращат такива кървави писма, а само за засегнати продуценти и табуреки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

приказвай си, май изобщо не разбра - хората не мразят Камелия, ако някой пише срещу нея, това е заради теб!

 

Аз съм чел цялата тема и разбирам какво мразят хората - да се говори, че в Пайнер е прецакване, щото там са любимките. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм чел цялата тема и разбирам какво мразят хората - да се говори, че в Пайнер е прецакване, щото там са любимките. :1000 (19):

 

Пука му на някого за престижа на Пайнер. Това са само форумни локуми. Хората се интересуват да има песни, които да ги кефят. Голяма работа Пайнер ли бил, Ара ли бил, сам ли, с баба си ли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

приказвай си, май изобщо не разбра - хората не мразят Камелия, ако някой пише срещу нея, това е заради теб!

 

 

Аз съм чел цялата тема и разбирам какво мразят хората - да се говори, че в Пайнер е прецакване, щото там са любимките. :1000 (19):

 

Има някаква истина в това което казва момчето, Цветане. Послушай го. Понякога чисто си натрапваш Камелия.

 

На мен лично ми е интересно когато скучая да чета истините ти, пък дали е дейстивително било така не ми пука чак толкова. Няма да ме направи по-богат, просто убивам време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От принципни позиции и мощен хейт в началото на темата, до отчаяни лични нападкии просто чат, с уж неангажиращо съдържание. Какво странно преосмисляне на първоначалната идея, а? В началото беше: - Тя лъже, Митака е прав! Поговориха си през медиите и като изпищяха и други, хейтърчетата се кротнаха. После продължи: - Кама не става без Пайнер, даваме и 2 месеца и няма да я чуем повече! Мина половин година, а все за нея се бъбри и тук и в медиите, когато става дума за чалга.

 

След това имаше: - Никой не се вълнува от това, което говори! Сложих близо 90 линка само от електронни медии и тук веднага започнаха да говорят как това не било кой знае какво за 20 дена. Ама простата сметка показва, че по 4-5 статии на ден и коментор на всичко случващо се на стената и във фейса не е просто случайност, както се опитват да си обяснят тук. Имаше и смелчаци с мощни заявки като: - Без Пайнер няма участия и до 6 месеца ще е като цялата стара генерация! Отворяме фейсбукаи и гледаме, смятаме и сравняваме. А от "прогнозите" ни дума, ни вопъл, ни стон. След 6 месеца без Пайнер още не могат да и изчистят поетите ангажименти от Пайнер, които са повече от тези на всеки предстамитер на старата генерация, която си седи в Пайнер, а Кама не е там.

 

Имаше и изригвания като: - Без Планета и ротация по нея е обречена! Е, оказа се, че и това не се случи, защото помти веднага се намепи кой да и върти продукцията и то в компанията на ведомствените звезди на Касъмовите и Крумчо от от върховият клас ценораспис, с над 5000 лева хонорар за участия, като Азис, Софка, Лияна, Алисия, Емануера и Тони Стораро. Сравнете със същия клас в Пайнер и ще видите, че нямат кой знае колко повече от този сой, като някои от пайнерските са на трупчета и почти не рацотят, а от тях е останала само една цена.Та така с Планетата, толкова е фактор, че никак не прави заетостта в Пайнер много по-сериозна от тази извън компанията и дори гореми звезди на Митака са подложени на кариерен геноцид, за сметка на борни амбиции.

 

И последното сравнение, трафикът в платформите за сподеряне на музика. Това е единственото място, където все още Кама не си е отприщила потенциала. Да, в по-малката платформа V BOX 7, нещата стоят повече от добре, но в тубата дасега са зле. Очевидно договорът с бокса е добър, ефектът е видим, а "Неповторим" вече мина по трафик най-големият хит в чаргата за 2015, според мен ("Пантера"). А някакви нови табуретки на Митака, обявени направо за чалга-терминатори (Джена), стари такива (Деса), вечни касимки на пенсионера (Преса), бяха подминати от уж тъпият "Неповторим" и забравената Кама, като малки гари. Остава само Камелия да си подпише официален договор и с голямата платформа You Tube, а след това ще си поговорим пак. Но, всичко с времето си. Някои в Пайнер нямат такова. На други отдавна е изтекло, а Камелия има всичкото на света, разполага със себе си, няма шефове да мрънкат и никой не обвинява, за своите успехи и неуспехи.

 

Има една малка разлика при тази ситуация. И тя е, че това, което захранва кариерата и бизнеса, вече е 100% за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не са зле в тубата . В неофициалния профил , Неповторим има над 230 000 гледания , говорим за профил с по-малко от 100 абоната и 3 клипа в него . Не говоря за профила на Камелия , а някакъв друг където се трупат гледания . За толкова неразвит канал не мисля , че е зле . Прави средно между 15 - 20 хил. на ден . И от както я излъчват по тв се засили ... има време да нараснат гледанията

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше и изригвания като: - Без Планета и ротация по нея е обречена! Е, оказа се, че и това не се случи, защото помти веднага се намепи кой да и върти продукцията и то в компанията на ведомствените звезди на Касъмовите и Крумчо от от върховият клас ценораспис, с над 5000 лева хонорар за участия, като Азис, Софка, Лияна, Алисия, Емануера и Тони Стораро. Сравнете със същия клас в Пайнер и ще видите, че нямат кой знае колко повече от този сой, като някои от пайнерските са на трупчета и почти не рацотят, а от тях е останала само една цена.

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

FEN TV стана МТВ за Фокса,а Ара и Диапазон вече са на едно ниво с Пайнер.

Ех Камито ако утре я дават само по ДСТВ какви ли ще ни ги дрънка1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камито не я даваха никъде последните 6 месеца, а преди това в продължение на 5 години по 1 път на 5-6 часа по двете Планети, което е мизерна ротация, за оборотите, заетостта и статута и в чалгата. И въпреки това, тя бе през цялото време сред тези 5-6 най-оборотни и доходни лица на Пайнер, без нова продукция, албуми, ПР и екстри, от които се ползваше конкуренцията. Това само може да покаже, колко независима от така хвалената система на Пайнер е тя. Всъщност, истината е още по-неприятна за хейтещите тези реални ситуации, защото няма с какво, освен с лични качества и стари хитове, неподвласни на естественото им позабравяне с течение на времето да се държи подобно ниво. И когато човек се запита: - Добре де, какъв е приноса на Пайнер за това? - отсреща има само мълчание.

 

Винаги съм се дразнел, когато тук се бутат за нещо кифли, само защото са в Пайнер, а се забравя най-големият в този бизнес Слави Трифонов и хората от компанията му, няколкото знакови и доказани на всякакви сцени изпълнители на Касъвовите и Крум Крумов, както и имена от старата генерация като Сашо Роман и Орхан Мурад, заради кифли на Митака известни само с това, че са известни. Затова такива като Камелия трябва да се ротират по всички музикални телевизии. Те са звездите, те владеят публиката и те трябва да бъдат приоритет, а не анонимки, които нямат хит в кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олелее току-що изгледах интервюто на Андреа, и все едно Камелия слушах в повечето моменти. Та тя чак същите изрази е започнала да използва... :helpsmilie:

Фрапиращо е колко голяма е приликата, която неосъзнателно докарва с Камелия по приказките й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олелее току-що изгледах интервюто на Андреа, и все едно Камелия слушах в повечето моменти. Та тя чак същите изрази е започнала да използва... :helpsmilie:

Фрапиращо е колко голяма е приликата, която неосъзнателно докарва с Камелия по приказките й.

Дали е "несъзнателно"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...