Jump to content

Камелия - Митко Пайнера


Препоръчани коментари

Кой ти е казал, че Камелия си плаща, за ротация по ФЕН ТВ и Балканика? Аз не знам за такова нещо, но ти явно си вътрешен човек и си в течение, щом така самоуверено го твърдиш. И как си прави лоша реклама, катко нейната продукция, само вдига интереса и качеството, на тези 2 канала? Такива му трябват да показва на Касъмов по двете телевизии, а не клипове да 2,50 без ДДС на Ерик, които са същите, като на Милко Калайджиев и Наско Ментата. Щом Кама отива на преговори, с идеята да подпише нещо за ФЕН ТВ, а те и предлагат на тепсия и още 12 пъти на ден по Балканика ТВ, където да е в блок не само с Азис, Емануела и Алисия, но и с Графа, Венци, БТР и Марияна Попова, какво да говорим? Е, ако някой предпочита да го гледат хората в компанията на Преслава, то Кама и е писнало и вече иска да е между Цеца и Йелена Карлеуша, а трите да подгряват кралицата на Балканите - Милица Тодорович.

 

:1000 (19):

Стига им го разряснява вече, Фоксе, те си плямпат едно и също. За хора, вече погребали Камелия и неизаинтересовани за нейната кариера не спират да коментират и човъркат темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса се опитва да всява престиж във Фен тв,видиш ли Цеца въртяли.Истината е,че Фен са мега зле.

А Иванчо много лиже гъза на Видин,ама много...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса се опитва да всява престиж във Фен тв,видиш ли Цеца въртяли.Истината е,че Фен са мега зле.

А Иванчо много лиже гъза на Видин,ама много...

И така да е, проблем с това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И така да е, проблем с това?

Боже... :mf_surrender:

 

 

Фокси няма нито един обективено написан, подплатен с факти коментар, точно от там идва дразненето.Той просто си плямпа и си променя мнението според това което направи Камелия.Той няма нито мнение, нито позиция за нищо. С хваленето на ФЕН тв обаче много се изложи и отново стана за смях, след фалшивите фактури, колоните с бисове и т.н. Някой обеща, че ще прави тема за бисерите на Фокса, а още няма такава? :ar:

Да си фен не е лошо, но да си вманиачен толкова много и да си противоречиш не е нормално..Аз каквото съм предвидил за Камелия-всичко става до момента, точно така, както предполагах.С изключение на това, че може би очаквах малко повече интерес към "Неповторим", защото знаех, че ще набута много пари за дебюта извън Пайнер, а то все че става по-неуспешно и от "Престъпно е". Определено се провъзгласявам за чалга ясновидец номер 1.. :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гъзове не лижа,а цитирам факти -Планета е повече от Фен днес,докато ти на Фокса ближеш дори...

Твоите факти са това. Минаваш границата на добрия тон с поредните ти глупости. Какво искаш от мен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както ти коментираш Зайка и други ,така и аз теб и твоето поведение,което ми прави впечатление.Сам знаеш,че съм прав...

Не си богоизбран тук,Иванчо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже... :mf_surrender:

Фокси няма нито един обективено написан, подплатен с факти коментар, точно от там идва дразненето.Той просто си плямпа и си променя мнението според това което направи Камелия.Той няма нито мнение, нито позиция за нищо. С хваленето на ФЕН тв обаче много се изложи и отново стана за смях, след фалшивите фактури, колоните с бисове и т.н. Някой обеща, че ще прави тема за бисерите на Фокса, а още няма такава? :ar:

Да си фен не е лошо, но да си вманиачен толкова много и да си противоречиш не е нормално..Аз каквото съм предвидил за Камелия-всичко става до момента, точно така, както предполагах.С изключение на това, че може би очаквах малко повече интерес към "Неповторим", защото знаех, че ще набута много пари за дебюта извън Пайнер, а то все че става по-неуспешно и от "Престъпно е". Определено се провъзгласявам за чалга ясновидец номер 1.. :Д

Опитвам се да му вляза в тона, за да престане, но е нагъл и не спира.

А по втората част - аз също съм казвал, че Фокси често си променя мнението според Камелия. Но на мен това не ми пречи, негов проблем си е. Далеч не съм съгласен с всичките му твърдения, но да тръгвам денонощно да го оборвам и дразня за нещо...има далеч по-важни неща да прави човек.

 

Както ти коментираш Зайка и други ,така и аз теб и твоето поведение,което ми прави впечатление.Сам знаеш,че съм прав...

Не се опитвай да ми налагаш какво знам и какво не знам според твоя мироглед. Лизачи, лизане на задници говори на майка ти, а не на мен, ясно?

Аз със Зайка колкото споря, толкова си имам и приказка. Нещо, което ти нямаш с никого като гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намесваш майките на потребителите....падение модераторче.Липсва ти ,вижда се и да триеш....

Не си превишавай правата и да триеш това ,което не ти харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намесваш майките на потребителите....падение модераторче.Липсва ти ,вижда се и да триеш...

Още един пост и ще имаш бан за спам! Не ми се прави на отворен, анонимке.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С изключение на това, че може би очаквах малко повече интерес към "Неповторим", защото знаех, че ще набута много пари за дебюта извън Пайнер, а то все че става по-неуспешно и от "Престъпно е". Определено се провъзгласявам за чалга ясновидец номер 1.. :Д

 

Добре де, ти знаеш, че "Неповторим" е много по-успешна от "Престъпно е", защо казваш обратното?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, ти знаеш, че "Неповторим" е много по-успешна от "Престъпно е", защо казваш обратното?

По рекламирана е , но по-успешна как да видя дали е ??? Не я виждам в класации, не я чувам в заведения, не виждам в фейеса някой да я споделя? Аз съм отворен към други мнения...нека някой да даде доказателство, че е успешна песента? Класация, милиони гледания, клипчета как дискотека се размазва на песента???? Песента не предизвика интерес..

Link to comment
Сподели в други сайтове

cats.jpg

Да, колкото на Яница е хит.. :mf_surrender:

В официалния си канал Камелия има 8 354 гледания на песента за 1 месец, а на друго клипче 300 000, дискусията е излишна....Дори на Мария новата, заухава песен има 400 000 за 1 седмица...

Link to comment
Сподели в други сайтове

По рекламирана е , но по-успешна как да видя дали е ??? Не я виждам в класации, не я чувам в заведения, не виждам в фейеса някой да я споделя? Аз съм отворен към други мнения...нека някой да даде доказателство, че е успешна песента? Класация, милиони гледания, клипчета как дискотека се размазва на песента???? Песента не предизвика интерес..

Е, нали спорим дали е по-успешна от "Престъпно е", по-успешна е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, колкото на Яница е хит.. :mf_surrender:

В официалния си канал Камелия има 8 354 гледания на песента за 1 месец, а на друго клипче 300 000, дискусията е излишна....Дори на Мария новата, заухава песен има 400 000 за 1 седмица...

 

Ти гледаш там, а хората ти казаха, че след 2 месеца като тръгне канала трябва да гледаш. Няма лошо до ровиш сега, за да намериш от врабче мляко, та да ти се получи хейта, но като заговориш за гледания и трафици веднага те насочваме във V BOX, за да видиш в платформа, където далаверите не върмят как "Неповторим" огази всички хитове излезли в последната полловин година. Дерзай, 2 седмици стоя на челото на техтия топ и втора седмица е в топ 3 на Сигнал+. Други топове няма, а ти подишай чист въздух, че пак започна да се вкарваш във филми, които не режисираш....

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Неповторим" е по-успешна от "Престъпно е", достатъчно успешна за песен, която вече е слушана и за клип, който вече е гледан. Като нищо целия проект си минава в графа - УСПЕШНИ. До "Неповторим" не вярвах, че Камелия има шанс за хит повече в този живот, но щом бълвоч като тази песен стана популрна, то една наистина хубава песен би могла да бъде хит. А дано!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти гледаш там, а хората ти казаха, че след 2 месеца като тръгне канала трябва да гледаш. Няма лошо до ровиш сега, за да намериш от врабче мляко, та да ти се получи хейта, но като заговориш за гледания и трафици веднага те насочваме във V BOX, за да видиш в платформа, където далаверите не върмят как "Неповторим" огази всички хитове излезли в последната полловин година. Дерзай, 2 седмици стоя на челото на техтия топ и втора седмица е в топ 3 на Сигнал+. Други топове няма, а ти подишай чист въздух, че пак започна да се вкарваш във филми, които не режисираш....

 

Теб щото те устройва си гледай ВБОКС... На първо място с 500 гледания на ден... толкова смешно е, че... :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти гледаш там, а хората ти казаха, че след 2 месеца като тръгне канала трябва да гледаш. Няма лошо до ровиш сега, за да намериш от врабче мляко, та да ти се получи хейта, но като заговориш за гледания и трафици веднага те насочваме във V BOX, за да видиш в платформа, където далаверите не върмят как "Неповторим" огази всички хитове излезли в последната полловин година. Дерзай, 2 седмици стоя на челото на техтия топ и втора седмица е в топ 3 на Сигнал+. Други топове няма, а ти подишай чист въздух, че пак започна да се вкарваш във филми, които не режисираш....

Хората, когато искат да слушат дадена песен, не ги е"е грам на кой е канала, официален ли е, пу"ки, ма"ни и т,н... :mf_surrender: Просто слушат песента, така че....1000 пъти ти казах, че никой не гледа ВБОКС, това, че Камелия им е набутала пари си е нейна грешка, просто защото в тубата няма как да го направи...Бокса си е българска работа, не случайно никой не го гледа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...