Jump to content


Нещата които ме изнервят в околните


Препоръчани коментари

Лошите маниери, липсата на елементарно възпитание и култура, говоренето на диалект (макар и аз да почнах да говоря така), ултра високото самочувствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Удрянето на вилицата в чинията или в зъбите на човек.

Чопленето на семки.

Мляскането.

Момиче да се тъпче така, че бузите да ѝ се пръснат.

Несправедливостта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мразя да ме лъжат

Лицемерните хора

Хората които винаги мислят, че са прави и никога не се съгласяват с другия

Хората които мразят животни

Когато не са в настроение да си го изкарват на мен

Липса на елементарно възпитание

Самочувствие без никакво покритие

Клюкаренето и плюенето зад гърба

Оплакване постоянно

Касиерките по магазините и тъпите им физиономии

Хората които не вярват в мен и ми повтарят, че трябва да имам по реални мечти и цели

 

За това се сещам в момента

Link to comment
Сподели в други сайтове

Налагане на чуждо и непоискано мнение. Също - даване на съвети, без да си ги поискал и налагане на такива!

Постоянната негативизъм, колко са зле, как все нямат пари. Тук спадат и стиснати хора и сметкаджии.

Такива, които не гледат себе си, а постоянно другия - какво има, какво прави и т.н.

И още доста неща, може би...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много неща ме дразнят, но най-вече фалшивите лицемери, както и тези с лоша визия и липса на стил, класа, култура и обноски. Дразнят ме и хора, които не умеят да се забавляват. Не мога да понасям и хора, които се обличат безобразно и нямат усет за 2 стотинки. Също така мразя някакви слабохарактерни и индиферентни индивиди, които се влияят от мнението на околните и само плачат и се самосъжаляват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неграмотните.

Лошата хигиена.

Мразещите животни - гонят ги от тротоарите и улиците без никаква причина, чувал съм да ги псуват, да ги ритат, кучета, котки - не подбират. Това са долнопробни индивиди!

Хората без лично мнение, повтарящи позицията на някой преди тях и вечно съгласяващи се.

Лъжците, когато става въпрос за много незначителни неща без да е нужно да се лъже.

Материалистите, онези, които говорят само за автомобили, за марки, за телефони, всичко свързано с пластмасови, найлонови и тенекиени боклуци.

Изнервят ме и хората, които стоят с отворена уста (и не, повечето нямат проблем с дишанета или др.) - стои ли някой с отворена уста безпричинно - уверявам ви, че е мега прост.

Нерви ме това някой да не те цени за елементарни твои положителни постъпки в негова/нейна полза.

Бавните - на тротоара, в магазина, в живота дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата, които вие сте посочили съм сигурен, че определени хора ги виждат във вас, накрая много перфектни ще излезете.

Мляскането на моменти може да ме подразни.

Раздирам се отвътре и когато съм препоръчал на някого филм и го гледаме заедно, а той не обръща внимание и примерно си оглежда чипса, вместо да гледа филма. Това адски ме дразни... :D

Лицемерието е гадно, но и аз съм бил лицемерен.

Лъжата е гадна, но и аз съм лъгал, така че когато някой го направи спрямо мен, гледам да прощавам до колкото е възможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Дразнят ме :

Хора, които са готови да спорят за неща от които си нямат понятие, но въпреки това са убедени, че имат право. Тук спадат и тези, които се мислят за много способни, а всъщност изобщо не са.

Хората, които използват изрази от сорта на "мога да правя каквото си искам", "на мен никой не може да ми каже какво да правя" и т.н. В тоя живот всеки е длъжен да се съобразява с нещо , а тези, които използват тези фрази най-често са най-големите мишки.

Подмазвачите, винаги са ме отвращавали колегите ми, които не изпускат удобен момент да се подмажат на шефовете. Жалко, че няма с какво друго да ги забележат.

Българите в чужбина, които "забравят" българския език.

Хора, които говорят бавно или много тихо, както и тези които запълват паузите си със звуци като "ъ, а, ъмммм" ... Много ми е трудно когато разговарям с такъв човек.

Нахалството също е качество, което не понасям. Когато някой ме попита за нещо и откажа, а след това ме попита още 10 пъти се вбесявам.

Хората, които искат да бъдат съжалявани. Разказват всичките си семейни драми, даже си измислят такива.. ужасно е

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Дразнят ме хора, които са лишени от всякакви амбиция и живот, нахални, нагли и жестоки.Нетолерантни, неграмотни и фалшиви също не са ми от приятните.

 

И все пак ..всички сме различни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато група от хора се влачи като народна песен и заема целия тротоар :1000 (1):

 

Удрянето на вилицата в чинията или в зъбите на човек.

Оле, това много често го правя, без да усетя, много хора са ми се дразнили :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изнервят ме:

  • откровената простотия
  • замърсяващите околната среда хора - като видя някой да си хвърля боклука (било то някаква опаковка, фас или каквото и да е друго) свободно където му падне, направо се вбесявам
  • нетолерантните, измежду които има много от т.нар. интелигентни хора
  • расистите
  • крайните непукисти. Хубаво е човек да притежава това качество, много бих искал и аз да го имах, но всичко в граници. Такива, които не ги трогва нищо впоследствие ме дразнят
  • хора, незачитащи другите
  • хора, възползващи се от слабостите на някого за своя изгода или за това да ги унижават
  • хора, лишени от всякаква съобразителност, или иначе казано нахалните
  • лицемерието
  • постоянно набурсучените хора, за които светът все е крив
  • подлостта, арогантността, прекомерното самочувствие...
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Много ме дразнят хора, които говорят високо и превъзбудено, особено ако са у нас на гости. Друго няма май, което да може да ме изнервя силно :D 

Също не обичам хора, които искат всичко наготово - примерно писали сме си за някаква книга и ме пита за линк откъде да си я купи. Еми има Гугъл.

И - това е малко за по-напреднали взаимоотношения - но много ме натоварват хора, които не си сформират сами мнение и не си развиват собствени интереси, ако някой друг от приятелския им кръг няма такива. Трудно ми е да си го представя за себе си. По-скоро ще си намеря приятели на база даден интерес, отколкото да се интересувам само от нещата, които харесват на приятелите ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината не харесвам токсични хора, макар че бих описал себе си като такъв. Самият аз съм като гъба и за жалост токсичността на семейството ми, хора, които са се подиграли с мен по някакъв начин, използвали са ме за определени неща, ми е повлияла доста и в момента съм на това дередже. Опитвам се да съм обграден от колкото се може по-малко идиоти и повече хора, които ще ме мотивират и ще ме накарат да се чувствам добре, но за жалост и до ден днешен случвам на такива, които не оценяват това, което аз мога да дам, а именно приятелство. Не харесвам хора, които подкрепям и съм там, когато те имат нужда от мен, а те не биха направили същото за мен и това освен, че ме вбесява, ме и натъжава. Ако можех да събера всички тези хора, които съм изхвърлил от живота си, сега сигурно щях да напълня целият Paradise Mall.
Също така не харесвам и хора, които се оставят на други да ги мачкат, заради интерес, наскоро прекратих приятелството си с един такъв човек. За фалшивите даже няма нужда и да споменавам най-вероятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжа, несериозно поведение, хора които не са ориентирани, отговорът им не е категоричен, флегматични, бавни, тромави, говорят без да са сигурни или да познават човекът срещу себе си.... които мислят, че само те са прави или обичат да всяват чувство за вина..... може би това са едни от чертите, които ме дразнят, но за това хората сме различни и всеки може да направи своя избор?
Охо, няколко години по-късно пускам второ мнение! Ами нека е допълнение към това, което ме дразни! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...