Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Смешно е и двата лагера така да оплювате две доказани и добри имена, след като има толкова паплач и мастии в жанра!

 

Краен продукт подкрепям Камелия в анкетата заради цялостната кариера, но поздравявам Деса за първия продукт в Пайнер - страхотна песен, стилен и красив клип! Честно казано напълно обратно на това, което очаквах, за което я поздравявам като изпълнител и се надявам напред да продължава така! Камето в случая се излага с тези панаири с Пайнер, пределно и е ясно от сега, че шанса за развитие и е минимален, особено без и излъчване по телевизията!!! Все пак има моята подкрепа де...

 

 

Относно дуета Галя и Деса - ясно е, че никоя от двете не е потърсила другата, не бъдете прости!!! Ясно е, че е ПР акция от страна на Пайнера, все пак са си ортачки и ще се предизвика интерес, което е перфектно за дъртия лисунгер!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешно е и двата лагера така да оплювате две доказани и добри имена, след като има толкова паплач и мастии в жанра!

 

Краен продукт подкрепям Камелия в анкетата заради цялостната кариера, но поздравявам Деса за първия продукт в Пайнер - страхотна песен, стилен и красив клип! Честно казано напълно обратно на това, което очаквах, за което я поздравявам като изпълнител и се надявам напред да продължава така! Камето в случая се излага с тези панаири с Пайнер, пределно и е ясно от сега, че шанса за развитие и е минимален, особено без и излъчване по телевизията!!! Все пак има моята подкрепа де...

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тази нова "супер" песен самата Деса каза оня ден по Планета, че не е станала хит. Какво още ми я бутате тук? :scratch:

Пак не сме слушали с двете уши...каза, че още не е усетила дали е хит, защото е по-различна песента и й трябва време да разгърне потенциала си, но отбеляза, че песента е в топ 3 в класациите за момента ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак не сме слушали с двете уши...каза, че още не е усетила дали е хит, защото е по-различна песента и й трябва време да разгърне потенциала си, но отбеляза, че песента е в топ 3 в класациите за момента ;)

 

Е чак пък в топ 3 не се усеща да е, нито някакъв голям хит ще стане да я пуксат по заведенията - това е ясно! Популяризира се обаче доста, харесва се и за мен е качествена сред масовката, което си е по - важното!

 

 

Фокс, на Кам "Престъпно е" да не би да стана някакъв хит? Много по - зле е от песента на Деса във всяко едно отношение! Което си е така, си е така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е чак пък в топ 3 не се усеща да е, нито някакъв голям хит ще стане да я пуксат по заведенията - това е ясно! Популяризира се обаче доста, харесва се и за мен е качествена сред масовката, което си е по - важното!

Фокс, на Кам "Престъпно е" да не би да стана някакъв хит? Много по - зле е от песента на Деса във всяко едно отношение! Което си е така, си е така...

 

Не, не е станала хит "Престъпно е", но и не виждам какво само се превъзнася песента на Деса. Така или иначе друго очакваха от нея за начало в Пайнер. Други бяха нагласите, очакванията и най-вече заканите на агитката и тук. Общо взето трябва да мине някакво санитарно време, за да се осъзнае и Деса и нейните тролчета в Рамания, че хубавите времена са минало, те няма как да се върнат и не Камелия е причината. То затова се гласува и така емоционално в анкетата в тази тема, не на базата на реален поглед върху кариерите на двете. Цъкналите за Деса тук въобще не си дават сметка какъв чутовен провал е да говорят ден и нощ за гласът на Деса и накрая да ги застреля от упор с този плейбек и неадекватната си визия на наградите. Още по-комично пък става месец след тях, когато Деса видя как я освиркаха навсякъде и взе да си съчинява кампании против анорексията. Аз знам каква гнида страхлива е, но е да я видят малките тук, които цъкаха горе в анкетата за нея.

 

Интервюто на Кама. Очевидно я поканиха само, заради поста във фесбук относно "Само за минута". Както се видя, драми няма, освен в главите на едни хора тук.

 

п.п. Минчо, ти ли пишеш или брат ти е влязъл с твоя ник? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

абе фоксе стига си търсил оправдания за резултата от анкетата.Приеми,че хората харесват повече Деса и се спри.За всеки влак си има пътници,дори и за пътническите :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

абе фоксе стига си търсил оправдания за резултата от анкетата.Приеми,че хората харесват повече Деса и се спри.За всеки влак си има пътници,дори и за пътническите :3fdb8960598fa63e:

 

Кой ти търси оправдания бре? Опитвам да ви вкарам малко акъл в тиквите, щотно видно не мислите с горните си глави. Ама като гледам ефект няма никакъв. Снощният ви чат в скандалите е толкова детски, повърхностен и елементарен, че наистина буди само съжаление у мен, как неистово искате да се върнете в тинейджърските си години и да пробутате някаква теория, че видиш ли в първия албум на Деса имало нещо хитово. Ако имаше, нямаше да и се наложи да ляга с митака, за да и даде нов шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Jesus.. help me.

Хора, кога ще осънаете, че най-важното е на ВАС да ви харесват песните, а не колко голям хит е станала и колко хора я слушат. Това, че 2 000 000 човека слушат песен, не е повод да ти хареса персонално на теб. А foxy, какви са били очакванията на феновете спрямо проекта на Десислава, според теб? Защото аз видях точно каквото очаквах - изненада. Колко е нахъсана в момента Десислава си личи и по изпяването на песента. Вложила е максимално, резултатът е страхотен, без претенции да е НАЙ. :)

Дано и Камелия изскочи с нещо нетипично за нея скоро време.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще бъда обективен, а не както Фокса, кон с капаци, който никога не е написал и един обективен ред...

 

Случайно се събудих, пуснах ТВ и коп без да планувам, Кама по БТВ!! :gun_bandana:

 

-Новият клип на Кама, изглежда интересен, въпреки грозната перука и повтарящите се елементи от "Оргазъм".

 

-За пореден път интервю на Кама, мина под знака на секс въпроси и Цветин-до болка втръснали и писнали въпроси, които дори няма да коментирам.А според мене вече едвам се траят Цветин и Кама.Жени и Тачо, номер 2.. :mf_surrender: Нищо, че лъже за перфектни двойки и т.н.

 

 

И най-важното..ЗА първи път виждам Камелия, толкова притеснена и несигурна за кариерата й!! Очевидно не е очаквала такава реакция от Пайнера за старите и песни и клипове и сега и идва като гръм от ясно небе, че не може да си вземе нищо.. :mf_surrender: Нещата просто не се получават както тя мислеше...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те са нейни , но по подпис разбрах че са негови . Иначе ме учуди доброто поведение което запази , като стана дума за Митака , въпреки интригата която е искал да и направи с Галин . Неповторим на Пашев ли е ??

 

Негови са стари неща, за които тя каза, че скоро им изтичат правата. Значи говори за песни до към 2005-2006 години, щото след това има около 10 клипа, които са си нейни. Да не забравяме, че Пайнер никога не качиха "Залеза и зората" в своя канал все пак. Иначе за традициите в Пайнер, да се подлива вода и да се сочи друг за виновен отново бяха спазени. Снощи предположих, че на Галин са му казали как Кама е поискала да махнат клипа им и това днес се оказа напълно вярно. Не знам за какви притеснения сънуват троловете в Рамания, но Камелия ясно посочи кой е свалил клипа и как е излъгал Галин. Спомена, че пича се обадил да я пита и всичко е станало както можеше да се очаква. Не разбирам какво още трябва да говори Кама, за да се разбере, че въобще не и пука какво интригантства Митака. Разказът за 2010 година и първият и опит за напускане бе възможно най-конкретен и предполагам ясен за всеки тук. Би трябвало интелигентни хора да разбират, че нито е решила вчера да се маха от фирмата, нито решението е някакво импусивно, а резултат от политиката на Пайнер спрямо старата генерация. Не знам какво си мислят в Пайнер и дали Камелия е очаквала такава реакция от тях, но съм сигурен, че те не очакваха, тя да раздуха нещата по този начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооооо Фокси, тия приказки от "1001" нощ на някой, друг!! Ние не падаме от небето...

Ако е искала 2010 да напусне, щеше да го направи, никой не я е държал на сила!! Тя и сега не искаше да напуска, а някакви договори за ротации, за съпродуценство и .тн, на които Пайнера-каза твърдо НЕ!! С две думи-не и мина номера и излетя като ракета от Пайнер с подвита опашка и без ясна стратегия за бъдещето!

Освен това не си слушал внимателно-тя каза, че последните й 10 клипа са платени от нея, НО ВЪПРЕКИ ТОВА ПАЙНЕР ДЪРЖИ ПРАВАТА И ТЯ НЯМА ПРАВО НАД ТЯХ!!! С това се разбиват всички митове, че била съпродуцент, че имала право над всичко и т,н-тя сама си го каза, че няма право над нищо..

Кама се е постреснала доста от Пайнер и за това беше толкова пестелива и се мазнеше за Галена...

 

Как ти се струва това, боли ли? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е била наясно какво ще се случи и с нея , след като 12 години се нагледахме на мръсни номера към Деса . Дори самата Камелия го беше казала това в интервю , за некоректното отношение на фирмата и как с лека ръка сменят наградите , само и само да не се обяви името на Деса . Така че едва ли Камелия е учудена от нещо , и е пределно наясно с нещата . Не знам как установи , че я виждаш притеснена, като по мои наблюдения ти не харесваш Камелия , и по твои думи не следиш изявите и . Съответно как така даваш мнение тя каква била , не ми е ясно . Аз като човек който е следял нейното развитите във времето мога да ти кажа че съм я виждал наистина притеснена и това я било в период в който беше във фирмата и издаваше като луда . Сега беше много позитивна , видя се че е над нещата -не каза нищо против продуцента , макар да имаше причина да го направи

Както се вида г-н Продуцента е опитал да насъска Галин против Камлеия , като му посочва причината за сваления с близо 5 млн. клип .

А специално ти нямаш угодия и си един хейтър - когато роптае за нещо била злобна и долна , когато е сдържана и позитивна била страхлива ... Нелеп си ;)

 

Последно Неповторим на Пашев ли е ? Понеже другия клип.май е на Къслев .

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2007 година подписва 6-годишен договор, което прави такъв до 2013 година. Поискала е да прекарти през 2010 година, но вече милион пъти говорихме как са и извадили договора и са и казали, че ще го изпълнява, щото неустойките са сериозни. Днес вече знаем как е станало и как Митака е побеснял от яд и явно има за какво. Това, че разни безработни анонимки на по 30 години тук пишат своите мечти и си ги представят като факти, въобще не отговаря на истината. През 2013 година, преди договорът и от 2007 година да изтече са се видели и са се разбрали, че Митака ще инвестира ище бъде продуцент. ОК, чака Кама още 1 година да види лъже ли я отново Митака и миналаа година през март, вече и е станало ясно, че няма смисъл да чака от умрял писмо. Това Кама го разказа миналата година по това време в същото предаване по БТВ през май, а останалите неща в "Открит микрофон" на 31 март. Пусках и тогава линкове към интервютата, днес няма да ги търся, знаете къде са.

 

Последният опит да се види имат ли желание от Пайнер да работят с нея бе "Престъпно е". Но този път тя си патентова песента и клипа и им го дава на консигнация да го ползват. Сега си го иска за своя канал и не виждам къде е драмата. Но пък ще ви кажа каква сметка си е правил Митака. Той си е мислел, че следващите и клипове ще се въртят в неговия канал и там е драмата - Кама си има собствен. Този, който реагира като ужилен и Пайнер. Защото той махна всички клипове на Кама, като разбра, че си има собствен канал. Същото прави и с Глория, но още не е казано официално, а е очевидно. Не го знам какво толкова се е запънал с тоя канал в тубата, но щом е толкова ревнив, значи това му е средството за пропаганда и никакви телевизии нямат значение тук.

 

Камелия не се е мазнила на Галена, няма никакъв смисъл. Анонимките тук могат да си фантазират, но Кама каза очевидното - на Галена е висша мода, а нейното профилактика. Очевидно не сработи меракът на едни среди да ги скарат, но няма лошо да опитват. Във времето е доказано, че всеки подобен опит не само, че не е минавал, но Камелия е излизала винаги на далавера от него. Щом държат да и правят безплатен PR, няма проблем. Тя винаги може да го отиграе така, че да го нагоди в своя полза. Доста години е в бизнеса и знае как, за разлика от други, които никога не се научиха, като Деса.

 

Не знам колко трябва да си тъп, че да не виждаш и чуваш какво говори жената, но определено на някои "десови" некак не им се ще да са чули това, което бе казано, а да си дрънкат глупостите до снощи за Кама. Последните 10 клипа са си нейни. А някои стари, които си ги иска за канала все още са собственост на Пайнер. Като им изтекат правата, ще си ги вземе. След това гостуване в БТВ стана ясно също така, че Камелия не ебила никакъв съпродуцент на кариерата си в послредните 5-6 години, а направо цял продуцент. Тя си работи в този ритъм вече доста години и ако някой от анонимките тук, се постави на нейно място, сам ще стигне до въпросите, които си задава тя. А те са в следния смисъл:

 

- плащам си песните и клиповете, а Пайнер не само, че не участват, а и дори не питат колко струва, за какво са ми Пайнер?

- сама мога да си управлявам фасадата на кариерата от фейсбук и това видно работи, за какво са ми Пайнер?

- познавам всички мениджъри на клубове и мога сама да си уредя участия, в такъв случай, за какво са ми Пайнер?

- плащам по 25% от хонорара на фирма, която не прави нищо различно за мен от това, което сама мога да направя, за какво са ми Пайнер?

- ротират ме по 1 път на 4-5 часа по планетите, а това са 10 излъчвания за ден, за какво са ми Пайнер?

- мога да си направя канал във всяка платформа за клипове, само трябва да я разработя, за какво тогава ми е Планета и Пайнер?

- мога да се спазаря дори срещу заплащане, да ме ротират по 10 пъти на ден и това няма да ми струва повече от 1 хонорар на месец, за какво са ми Пайнер?

- мога да се договоря с други телевизии, за ротация и няма да ми струва повече от 1 хонорар на месец, за какво са ми Пайнер?

- не ми ценят труда и отдавна съм забравила за награди, дори да съм супер, което е сентенцията на пайнерския рекет, за какво тогава са ми Пайнер?

- в крайна сметка, те няма с какво да ме впечатлят и дори днес определено ми спъват кариерата с договор, за какво ми е такъв с Пайнер?

 

Въпроси, въпроси, въпроси и отговорите идват сами. Е, Камелия вече не е в Пайнер, да ги видим без нея, щото тя показа в предните 5-6 години, че си може без тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото кой рева , че Кама била с 5 участия до момента ? Сега гледа е качила още 2 за тая седмица и все в дискотеки . Не в забутани капанчета по малките градове и села ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото кой рева , че Кама била с 5 участия до момента ? Сега гледа е качила още 2 за тая седмица и все в дискотеки . Не в забутани капанчета по малките градове и села ...

 

Не е толкова важна самата бройка. Тя ще си дойде като такава около 10, като си подреди другите неща. Въпросът е, че тя от доста години пее на едни и същи места, в едни и същи 20-30 дискотеки, в не повече от 10 града на страната и откакто не е в Пайнер пак е там, дори по-често от преди. Не виждам какво могат да направят за нея вповече от това, което тя сама може да си уреди, освен да и правят сечено. Причината: Достъпът и до "Планета Пайнер клубовете" е ограничен по разбираеми причини и по разбираеми подбуди. Иначе според повечето хора тук, г-н Продуцента тя не го вълнувала, била забравена, остаряла и без хит от 155 години, което респективно значи според същите, че няма никаква нужда от нея и тя само му е в тежест.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е толкова важна самата бройка. Тя ще си дойде като такава около 10, като си подреди другите неща. Въпросът е, че тя от доста години пее на едни и същи места, в едни и същи 20-30 дискотеки, в не повече от 10 града на страната и откакто не е в Пайнер пак е там, дори по-често от преди. Не виждам какво могат да направят за нея вповече от това, което тя сама може да си уреди, освен да и правят сечено. Причината: Достъпът и до "Планета Пайнер клубовете" е ограничен по разбираеми причини и по разбираеми подбуди. Иначе според повечето хора тук, г-н Продуцента тя не го вълнувала, била забравена, остаряла и без хит от 155 години, което респективно значи според същите, че няма никаква нужда от нея и тя само му е в тежест.

Е те на Пайнера колко клуба са останали . Лично в моя град отдавна ги няма , пък и са някви мизерни ... въобще не са били някакъв фактор .

Ма г-н Селинджър защо така сечено на Галинчо прави ? Уж му е златна кокшка а му сваля продукцията , за която разбрахме се е бръкнал само той . Е това е да си прост селянин от Димитровград ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно изненадан съм колко сдържано се изказваше за бившия си продуцент, а очаквах да бълва змии и гущери.

 

Сдържано, колко да е сдържано, като го обвини в манипулиране на хора, склонност към изопачаване на факти и създаване на никому ненужни интриги?

 

 

 

Един пост, хиляди заглавия. в Крайна сметка важен е резултата. А той е, че Митака бе хванат да се прави на селски тарикат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един пост, хиляди заглавия. в Крайна сметка важен е резултата. А той е, че Митака бе хванат да се прави на селски тарикат.

Селски тарикат му е пресилен епитет - дори те са се изучили на тарикатлък, но и за това се иска малко мозък.

Смятай каква злоба към тази Камелия, че да ощети заради нея един Галин точно в това време от развитието му като изпълнител на фирмата - още едно доказателство колко ги уважава всичките там в каталога си. И той да трябва да се унижава и да звъни на "виновната" Камелия да я пита. :mf_surrender:

Добре направи тя - и с изявлението във фейса, и с ефира в национална телевизия. Но мишката си е мишка и се крие в дупката си още, вместо да покаже кой е правият в случая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооооо Фокси, тия приказки от "1001" нощ на някой, друг!! Ние не падаме от небето...

Ако е искала 2010 да напусне, щеше да го направи, никой не я е държал на сила!! Тя и сега не искаше да напуска, а някакви договори за ротации, за съпродуценство и .тн, на които Пайнера-каза твърдо НЕ!! С две думи-не и мина номера и излетя като ракета от Пайнер с подвита опашка и без ясна стратегия за бъдещето!

Освен това не си слушал внимателно-тя каза, че последните й 10 клипа са платени от нея, НО ВЪПРЕКИ ТОВА ПАЙНЕР ДЪРЖИ ПРАВАТА И ТЯ НЯМА ПРАВО НАД ТЯХ!!! С това се разбиват всички митове, че била съпродуцент, че имала право над всичко и т,н-тя сама си го каза, че няма право над нищо..

Кама се е постреснала доста от Пайнер и за това беше толкова пестелива и се мазнеше за Галена...

 

Как ти се струва това, боли ли? :whistling:

 

Ало, с трите висши, тя Е искала 2010 да напусне, но е имала договор в сила!! Затова казва, че не я е пуснал, нямало е как да го прекратят по взаимно съгласие, а тя да го прекратява, ще ѝ създаде проблеми. Затова изчаква да изтече.

 

Ако си чел интервюто на Пайнера, нямаше да си фантазираш нищо за твърди "НЕ"-та. За Камелия без ясна стратегия пък въобще, това да не ти е Яница и т.н., които вървят по течението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам смисъл от темата... ДесиСлава последнтие години има всяка година по един хит (един от които с над 7 млн гледания)...

Ще видим дали Камелия след 10 години самопродуциране ще има по повече от 3-4 участия. И Деса беше сила 3-4 год след като напусна...

 

Вие настройвате певиците една срещу друга с подобен вид анкети.

 

Кой каза, че не го прави не е хит?

 

fadl49.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно си е, че "Не го прави" си стана нещо от сорта на хит и продължава да прогресира. Но въпросът е кой какви критерии има. Повечето хора искат да видят титанични цифри в Ютуб или нон-стоп въртене по дискотеките... а истината е, че съвсем не само тези неща определят хитовостта.

И по тази логика, Десислава поднесе песен и клип на много високо ниво, които се забелязаха и популяризираха по свой си начин. Проектът не е някакъв супер хит, но си е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да дам и аз мнение за казаното от Камелия.

 

Значи, точно това което от години съм тръвдял в този форум, че Камелия си набелязва с Х всички клипове които тя си ги е финансирала се оказва истина. Точно сега проверих, че точно последните й 9 клипа + този, който предстой да излезе, са финансирани от нея, и точно от тогава започват да се появят Х-те, а точно от Оргазъм насам, първият от албума "Еротика". Което също ме кара да си мисля, че целият този албум е финансиран от нея.

Винаги адски много се дразня от такива водещи, които хептен не си разбират от работата, и тези двамата от Тази Сутрин са поредното доказателство. Значи, жената има 100 причини различни от любовните й връзки за които да говори, а тези двама шмекери отделят 15 мин. от 17 минутното интервю да я разпитват за скучния Цветин, и само в края на 2 на 3 да се спомене набързо асъл каквото ни интересува. :gun_bandana: Само нерви набирам като гледам такива интервюта.

Обратно към казаното от Кама, не знам дали се шегуваше или наистина го имаше предвид това, че подписала документ, в които се отказва за 150 години напред от правата на песента. Че се отказва, отказва се, но се чудя дали е истина това за 150 годишния срок. Ако е така, то значи, че Пайнер сега искат изпълнителите им да се отказват от правата на песните, за които те си плащат, за възможно най-дългия период позволен от закона, а точно 150 години или там колкото са.

От друга страна пък не разбирам как така след няколко години ще изтекат правата на тези клипове, на които Пайнер е собственик, явно преди време така са били договорите, вместо доживотен отказ от правата само са се отказвали за 5 години, колкото им са били и договорите с фирмата. Но както и да е, много глупава постъпка от страна на Камелия да им преписва правата като тя си ги е плащала. Какъв такъв акъл нейния? :slapin:

Направи ми впечателние друго, което също спомена, а това е, че за други песни Пайнер нямат права, така че ще си ги взема. Аз си мисля, че има предвид тези клипове и песни, крадени на поразия от чужбина, за които така и не са оправили правата Пайнер. Някой по-разбран да ме светне.

 

Относно новия клип, да вметна, че от една страна ми напомня много на Камелията от "Някой ден" откъм заснемане, може би сценарий, и визия, но точно по края, с тази врата и тая голата мадама която се дупи по пода, ми напомня на "Оргазъм", така че се надявам клипа да не е копие на "Оргазъм" с вратите. Но мисля, че ще е точно нещо такова като я чух, че споменава, че се е вдъхновила от нюансите и клипа ще е в такава стилистика, и също така като каза, че доста са се поразходили из стаите на хотела в който са снимали. Така че, може би ще изкара нещо тип "Оргазъм".

Иначе визията на клипа ми изглежда открадната от Велма Кели от "Чикаго". Click

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...