Jump to content



Online: Кристиана ft. Фики - Мой докрай


Препоръчани коментари

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента въпреки,че е копие на "Диги дай,дай" много ми харесва,страшно яка е. Клипа също е много добър,а за танците мога само да я поздравя,че за пореден път го прави. 1000%20(33).gif1000%20(33).gif
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Криса не е глупава, няма грам талант за пеене, но се ожени за най-силния композитор, и направи песни с най-популярните за момента лица, Фики и Гальо..Тая жена е страшна хиена! Много амбициозна... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Криса не е глупава, няма грам талант за пеене, но се ожени за най-силния композитор, и направи песни с най-популярните за момента лица, Фики и Гальо..Тая жена е страшна хиена! Много амбициозна... :mf_surrender:

Има талант, майка й е оперна певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гущерът обаче прави втора "Диги трай, трай", е, това звучи някак по-добре и някак по-логично като припев, онова беше стъпка надолу. И чак да не повярвам, частта за историческото чистене и готвене звучи най-добре и си пасва, прави песента по-запомняща и интересна.

Да, клипът и на мен ми харесва, защото има хореография, на времето това харесвах и в клиповете на Райна. Желето се е разчупило и танцува доста добре тука, чак да не повярваш, гущерът ни "сервира" наистина доста поносим проект. А за "машала" Райна да си иска и тя сега едно авторско право! :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че майка й е оперна певица няма никакво значение. Самата Кристияна е завършила музикално училище. Ма то много хора го завършват, това нищо не означава. Като няма талант не може да се появи от някъде изведнъж. Тая песен за нищо не струва. Оцко и тука е вкарал "семплираните" си глупости. Единственото положително е, че Криса танцува. Фики изглежда под сяква критика, и с тва негово чистене и готвене вече ми писна. :1000 (29):

Нищо чудно, че поп-фолка деградира, то с такива проекти... Ама докато има хора, дето им се кефят, така ще е.

 

И до колкото има значение - майка й не е солова оперна певица, а пее в хор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е мега тъпа!Писнаха ми тия цигански и турски вокали - трябва да се чува и някакъв инструмент!Това е музика все пак, а не монолог, който само човек от малцинствата би могъл да разбере!!!Диги дай дай имаше глупав текст, но поне ритъма ставаше.Фики допълнително внася отрицателен колорит - частта с готвенето и чистенето не пасва и грам на текста който извива Кристиана.Иначе за клипа съм съгалсен, че е добър, като изключим, че и Кристиана си е сложила силикон в устните и изглежда като ожилена от 100 пчели едновременно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста е яка, а частта на Фики ми е любима, идва като продължение на "Горе-долу" това, най-после е намерил кой да му готви и чисти. Яд ме е, че това не го направиха с Галена или Преслава, а защо не и Андреа? Щеше да убият навалицата. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах, че ако баща ми е пилот, значи ли, че аз мога да летя? :mf_surrender:

 

http://vbox7.com/play:9a4413efc4 Ето ви живо пеене на Кристиана, потрес!!

 

И двамата са нелепи.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...