Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

Още не съм я гледал . Стигнах до Деса - кофти представяне обаче песента е много яка . Супер гъзарска музика ;)

По скоро кофти избор на дрешка :1000 (29):

 

и 5 килца отгоре :)

 

Но песента е яка.А с клипа има шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента на Деса няма шанс да е хит, но наистина е много яка. Хареса ми. Като цяло тя беше една от най-слабите (не в пряк смисъл) на вечерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Деса няма шанс да е хит, но наистина е много яка. Хареса ми. Като цяло тя беше една от най-слабите (не в пряк смисъл) на вечерта.

Направи тема за резили, че най-много ти се получават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Деса няма шанс да е хит, но наистина е много яка. Хареса ми. Като цяло тя беше една от най-слабите (не в пряк смисъл) на вечерта.

Може и да е хит, знае ли човек... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Времето ще покаже.Лятото като чух моето слабо място в Дъ Уан на Съни си казах баси какафонията.Но с налагане и времето какво се оказа...мегахит :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче да кажа едно нещо преди да легна. Отвратен съм от Деса тая вечер. Чак па толкова да се нуждае от внимание, че да се кипри там преди да връчи наградата на Фики е не глупаво, а направо счупен тъпомер. На каква се прави? Толкова ли и е нужно внимание? Че тя е там само да обяви едно име и толкоз. Не тя е центъра на света, а награждаваният - Фики. Колко мъка има по тоя свят не е истина. :gun_bandana:

Кама що клеча на Ивана 2003 и избиваше комплекси като обяви себе си за Певица на годината :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Пайнер я е изтепосал + това Софка й се кефеше :1000 (29):

 

И да не съм чул нищо за табуретки, че Галин, Крум, Живка, Боро и още имаше са по-ниски от нея 3 пъти. Преса като беше по-пълна била зле, са била анорексичка, все не може да ви се угоди.

 

Песента ми харесва, но много убива от ритъма това разпяване на вокалите, трябваше куплет-припев, куплет-припев и накрая чак да си вкарва некви вокали, но е яка сундът като цяло, браво на Драганински.

 

Ломската помия ми хареса иначе, не е брутална чалгия песента й. Преса, Фики и Галин властваха сред феновете в залата. Джена, Ана и Галена също имаха силен прием. Алисия също размаза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направи тема за резили, че най-много ти се получават.

Сори но и това плейбек изпълнение на Андреа не ме впечатли . Приема и не беше това което гледам при Галин, Фики , Джена , Преслава и Галена , Коцето и Алисия ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сори но и това плейбек изпълнение на Андреа не ме впечатли . Приема и не беше това което гледам при Галин, Фики , Джена , Преслава и Галена , Коцето и Алисия ...

Айде, айде..най-добрия прием на Андреа е това.

 

Държа да кажа, че от тук нататък трябва да се заложи на ВАНЯ.

Толкова много да й стой да е на сцена и да пее.

Браво и успех !

 

:Vishenka_05:

Как може да намразиш Андреа за един тъп дует, а думичка да не обелваш за незаслужената награда на кърлежа Преслава ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Държа да кажа, че от тук нататък трябва да се заложи на ВАНЯ.

Толкова много да й стой да е на сцена и да пее.

Браво и успех !

 

:Vishenka_05:

 

Страхотна е Ваня, все повече ми се издига в очите!

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде..най-добрия прием на Андреа е това.

Как може да намразиш Андреа за един тъп дует, а думичка да не обелваш за незаслужената награда на кърлежа Преслава ?

Хубаво е че си вярваш , няма лошо ;)

 

Леле Анелия задълже да к.ипирва тая уникална песен - страшна е !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде..най-добрия прием на Андреа е това.

Как може да намразиш Андреа за един тъп дует, а думичка да не обелваш за незаслужената награда на кърлежа Преслава ?

 

Никога не съм твърдял, че не е заслужена, НО не може до преди месец да ревеш в национален ефир как при теб няма да е наградата и кой заслужавал да я вземе, а същевременно да заплашва, че ще напуска фирмата, ако не й се даде наградата. Все пак по-добре Преслава, отколкото Галена ! .. Ще го преживеем и тази година, пък догодина ще видим каква песен ще пеем. Винаги съм бил обективен относно наградите на Джена и тази безапелационно си беше нейна, но мал шанс

.. и защо не дадоха на Анелия идол-а , поне щеше да се пее на живо а и донякъде й стой добре.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм твърдял, че не е заслужена, НО не може до преди месец да ревеш в национален ефир как при теб няма да е наградата и кой заслужавал да я вземе, а същевременно да заплашва, че ще напуска фирмата, ако не й се даде наградата. Все пак по-добре Преслава, отколкото Галена !

.. и защо не дадоха на Анелия идол-а , поне щеше да се пее на живо а и донякъде й стой добре.

Е, Галена колкото и да е глуповата и отнесена заслужава всичко което получи, че и повече трябваше. Преслава не ми се връзва нито за балада, нито за Певица. Едното е за Цветелина с готиния и проект, а другото за Джена която имаше 10 пъти по-силна година. Кога ли ще се появи певица да измести тая гадина ? А си мислех че 2013 беше края...Язък че Анелия се изложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Галена колкото и да е глуповата и отнесена заслужава всичко което получи, че и повече трябваше. Преслава не ми се връзва нито за балада, нито за Певица. Едното е за Цветелина с готиния и проект, а другото за Джена която имаше 10 пъти по-силна година. Кога ли ще се появи певица да измести тая гадина ? А си мислех че 2013 беше края...Язък че Анелия се изложи.

В залата Преса изкърти, никой не го грее кой ква година има, там всички бяха в истерия на баладата и после за певица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В залата Преса изкърти, никой не го грее кой ква година има, там всички бяха в истерия на баладата и после за певица!

И като е изкъртила какво ? Това променя ли факта че Джена и Галена трябваше да си поделят големите награди ? На мен ми писна от 10 години едно и също. Щом Анелия която също е нахална я елиминираха веднага, не мога да си представя тва Преслава какво нещо е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава взе 2те най-незаслужени награди - тази за балада ( Която си бе за Янева , и концерта го доказа ) и тая за певица (Джена) . Как пе я беше срам , не спря да ламти за награди това животно ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава взе 2те най-незаслужени награди - тази за балада ( Която си бе за Янева , и концерта го доказа ) и тая за певица (Джена) . Как пе я беше срам , не спря да ламти за награди това животно ..

Сашо на Певица Преса помете при номинациите, за Джена не се викаше никак силно в тази категория. За балада също. Янева заслужаваше, но след миналогодишния резил тя сама не я е искала.

И като е изкъртила какво ? Това променя ли факта че Джена и Галена трябваше да си поделят големите награди ? На мен ми писна от 10 години едно и също. Щом Анелия която също е нахална я елиминираха веднага, не мога да си представя тва Преслава какво нещо е.

Само в Раманиа сме недоволни. На Пайнер-а не му е писнала явно, другите да успеят да го задължат да са те, пък да видим ще им се получи ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна може ли да е толкоз просто парче...........имаше възможност за адски добър прием...........баси малоумницата :mf_surrender:

 

С кое щеше да й е по-добър приема?!

 

При условие, че Пайнера не разрешил да пее микс или по-стара песен.

Варианта беше да пее отново "Лицемери"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

С кое щеше да й е по-добър приема?!

 

При условие, че Пайнера не разрешил да пее микс или по-стара песен.

Варианта беше да пее отново "Лицемери"...

Моляяяяяяя? Пак ли Пайнерът виновен..........Ти ме лъжеш най-добре не можеше ли да изпее?

Link to comment
Сподели в други сайтове

С кое щеше да й е по-добър приема?!

 

При условие, че Пайнера не разрешил да пее микс или по-стара песен.

Варианта беше да пее отново "Лицемери"...

Ако е да е ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...