Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Момчето на 1:01 не е ли Силвестър Матеев?

Много се раздава тук! :D

 

Тук ги има на живо с бенда и "Сезони", "За първи път", "Плачи, земльо", "Не сме безгрешни". Много ъндърграунд звучене, много ме кефи тука, а и си беше пийнала май. :ддд Забравих да вметна това за духовата музика, пиши й го в събитието, дай линк с това да се сети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук ги има на живо с бенда и "Сезони", "За първи път", "Плачи, земльо", "Не сме безгрешни". Много ъндърграунд звучене, много ме кефи тука, а и си беше пийнала май. :ддд Забравих да вметна това за духовата музика, пиши й го в събитието, дай линк с това да се сети.

Е писах , май ... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не мога да повярвам как толкова грозни, грозни, до болка грозни клипове като "Дай ми" са на Глория.

После се сещам за "Целувай още" и ми минава.

 

Наща прима все си е имала някой странен фетиш с разрушени сгради и обекти. Мисля, че и "Свири виолино" е пак нещо такова заснето.

Бахти сбърканото мислене. :mf_surrender:

В "Дай ми" Глория е страхотна - дива, млада бунтарка, нищо общо с чалгата. Ако беше успяла да запази част от това поведение в годините след 2003... хората нямаше да я смятат за тъпа надута кифла, която само мята коса и чупи джуки и стойки.

"Целувай още" е безумен клип. Дори клип е доста силна дума за това нещо.

 

И според мен трябва да спрете да й спамите във фейса. Да, живите изпълнения в БИАД са страхотни, но тя няма да пее с оркестъра на БИАД, а с този на Дани Милев. И да, Гъмзата си е Гъмзата, но тя едва ли има пари да си го позволи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти сбърканото мислене. :mf_surrender:

В "Дай ми" Глория е страхотна - дива, млада бунтарка, нищо общо с чалгата. Ако беше успяла да запази част от това поведение в годините след 2003... хората нямаше да я смятат за тъпа надута кифла, която само мята коса и чупи джуки и стойки.

"Целувай още" е безумен клип. Дори клип е доста силна дума за това нещо.

 

И според мен трябва да спрете да й спамите във фейса. Да, живите изпълнения в БИАД са страхотни, но тя няма да пее с оркестъра на БИАД, а с този на Дани Милев. И да, Гъмзата си е Гъмзата, но тя едва ли има пари да си го позволи.

Гъмзата да не е звезда от ранга на Цеца или Джей Ло, че да не може да си го позволи ? :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, това е концерт за популярни песни, които хората ги знаят...Нелепено е да вадите някакви стари пълнежи по албумите, които дори самата Глория едвали помни..

Аз наистина искам да отида на концерта, но точно по това време ще съм в чужбина по работа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гъмзата да не е звезда от ранга на Цеца или Джей Ло, че да не може да си го позволи ? :1000 (29): :1000 (29):

 

Ку-Ку Бенд или който и да е от техните музиканти са изключително високоплатени за българските стандарти. Много ме съмнява Глория да се бръкне за такова нещо.

На Дани Милев бендът не е ли малко сухарски, какви инструменти имат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория да си плати първо правата на Илия Загоров и Димчо Делев, че хората чакат. Ама концерт ли да прави по-напред жената, песни ли, права ли да оправя на стари. "Пайнер" да вземат да се бръкнат вече. То колкото и да си коректен към автори, каквато Глория винаги е била, е редно продуцентът да си влезе в ролята на такъв, ша го е*а в селския тарикат.

Дани Милев ще е глътка свеж въздух за Гло, дано й докара по рок постановка. Писали сме в събитието идеи. Който има желание и акъл - ще види и оцени.

Най-лесната работа е да се пуснат синбеците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Георги Русев откъде е сигурен, че ще го пуснат в залата? Малко е злопаметна Глория. :1000 (29):

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Ще накара гост-изпълнителката си да го поздрави с тази песен, а Ана ще излезе за вокал да изпее:"Без КРИЛЕ остана откакто те блокнах, БЕ"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Георги Русев за signal.bg: "Глория не ме обича, а аз съм егати пича!"

Очаквайте скоро 4, 5 и 6-та част на интервюто.

 

 

Абе щом концертът е за фенове на Глория, значи дори да пее масово неизвестни и забравени песни, все пак въпросните фенове би трябвало да ги знаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти сбърканото мислене. :mf_surrender:

В "Дай ми" Глория е страхотна - дива, млада бунтарка, нищо общо с чалгата. Ако беше успяла да запази част от това поведение в годините след 2003... хората нямаше да я смятат за тъпа надута кифла, която само мята коса и чупи джуки и стойки.

"Целувай още" е безумен клип. Дори клип е доста силна дума за това нещо.

Е, добре виждаш, че не критикувам как изглежда или се държи тя, а самият клип колко е грозен на това място където са го заснели. Точно пък заради клипа ми се развали песента и не я слушам. Също както с "Целувай още", който и ти потвърди, че е "безумен клип". Отврътителен, по мое мнение, и само успя да развали песента.

 

Иначе при Глория това на последък се случва прекалено много. Добре, че поне с "Имам нужда от теб" си представи повечето нови песни без клипове, че после каквито небивалици изкара яд ме хваща.

 

Някои примери за които мога да се сетя са още "Женското сърце", много тъп клип, "Ненаситна", мога да кажа, че само веднъж съм го гледал защото не исках да ми развали песента, която толкова ми хареса преди да съм гледал клипа. "Остани тази нощ", "Криле", "Кралица", "Почти непознати" и със сигурност има още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, добре виждаш, че не критикувам как изглежда или се държи тя, а самият клип колко е грозен на това място където са го заснели. Точно пък заради клипа ми се развали песента и не я слушам. Също както с "Целувай още", който и ти потвърди, че е "безумен клип". Отврътителен, по мое мнение, и само успя да развали песента.

 

Ти виждаш ли се какво пишеш? Това са клипове от 1996, на другите от албума кое им е хубавото?

За тези години - толкова, освен да го беше снимала и него на фона на морското дъно. :mf_surrender:

От този период най-добрият клип е "Оставете ме на мира", след него е "Лъжец си беше ти".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти виждаш ли се какво пишеш? Това са клипове от 1996, на другите от албума кое им е хубавото?

За тези години - толкова, освен да го беше снимала и него на фона на морското дъно. :mf_surrender:

От този период най-добрият клип е "Оставете ме на мира", след него е "Лъжец си беше ти".

Хайде моля ти се, хем казваш за тези години - толкова, хем пък и посочваш добри клипове от периода. Много ясно, че не искам клипове тип "Крепост" или "Лабиринт" през 95-та, но между "Дай ми" и "Ангел с дяволска душа" има разлика от земята до небето. Хайде сега да не се правим на ударени и да я извиняваме, че такава била техниката и възможностите на времето, да не ти изрядам "За добро или зло", "Приятелко, ти моя най-добра", "За тебе, майко", "Пепеляшка", "Уморих се от теб", "Носталгия", "Откраднат миг" и т.н. Не е нужно да хвърля луди пари или супер комплексни ефекти и заснемане, понякога най-изчистеното и семпло е в пъти по-хубаво пред една "Кралица" или "Криле".

 

Просто Глория си я е мързи да снима клипове на моменти или да се занимава да ги обмисля и както може да направи най-изпипаните клипове като "Можеш ли да ме обичаш" или "Не мога без тебе", които пък са красиви от самосебе си без нахвърляне на излишни пари или пренасищане, така може и да изкара боклуци като "Остани тази нощ" или "Ех, море", които пък са перфектни примери как модерни ефекти за времето си, като видеостени в "Остани тази нощ" или зелена крома в "Ех, море", не ги правят по-качествени или красиви. Така, че техниката и способностите за времето си не я оправдават. Просто тя си мисли, че може да й мине номера ако скалъпи нещо на две на три.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На втората година от кариерата й очакваш хубави клипове? :mf_surrender:

От "Щастието е магия" кой е добър клип? Извинявай, но звучиш несериозно. То, дето трябва да се раздваме, че са имали някакви клипове изобщо тези песни, ти си правиш труда да ги критикуваш.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На втората година от кариерата й очакваш хубави клипове? :mf_surrender:

От "Щастието е магия" кой е добър клип? Извинявай, но звучиш несериозно. То, дето трябва да се раздваме, че са имали някакви клипове изобщо тези песни, ти си правиш труда да ги критикуваш.... :1000 (29):

 

Не само, че очаквам, ами тя и ги има. Това, че не си е сторила труда да направи хубави клипове към тия песни, които изброих, не може да се оправдае с това, че е била начинаеща тогава или, че техника или пари я нямала. Защото ти изброих и куп добри клипове, които има от този период, значи имало възможност и лошите да бъдат добри, след като има толкова много добри попадения. Те показват и че е могла да ги прави, но не й се е занимавало да си даде труда по тях. Същото прави и сега последните години с тези последните нейни клипове, които ти изброих. Да не би още да е начинаеща? Та това е Глория! Ако лошите й клипове ги оправдаваме както ти, че те са били през първите години от кариерата й, то как да оправдаем такива тъпотии като "Криле" и "Целувай още"?

 

Относно въпроса ти за "Щастието е магия", има добри попадения откъм клипове за това време като "Най-щастливата жена" и "Татко мой", дори да са заснети на две на три, пак са добри на фона на всичко друго от периода. Но не е същият случай с "Дай ми", "Ех, море", "Остани тази нощ" и "Женското сърце". Така, че оправданието ти, че защото са били първите й клипове можем да позволим да са лоши не важи. И да, радвам се, че имат клипове тия песни, такава е била практиката тогава за да се рекламират песните и клиповете не е нужно да са кой знае какво, но ето, че можело и качествени неща да се представят след като има добри клипове в целия период до 2000 г. Малкото лоши, които съм изброил, просто показват как Глора не й се работи понякога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не само, че очаквам, ами тя и ги има. Това, че не си е сторила труда да направи хубави клипове към тия песни, които изброих, не може да се оправдае с това, че е била начинаеща тогава или, че техника или пари я нямала. Защото ти изброих и куп добри клипове, които има от този период, значи имало възможност и лошите да бъдат добри, след като има толкова много добри попадения. Те показват и че е могла да ги прави, но не й се е занимавало да си даде труда по тях. Същото прави и сега последните години с тези последните нейни клипове, които ти изброих. Да не би още да е начинаеща? Та това е Глория! Ако лошите й клипове ги оправдаваме както ти, че те са били през първите години от кариерата й, то как да оправдаем такива тъпотии като "Криле" и "Целувай още"?

 

Относно въпроса ти за "Щастието е магия", има добри попадения откъм клипове за това време като "Най-щастливата жена" и "Татко мой", дори да са заснети на две на три, пак са добри на фона на всичко друго от периода. Но не е същият случай с "Дай ми", "Ех, море", "Остани тази нощ" и "Женското сърце". Така, че оправданието ти, че защото са били първите й клипове можем да позволим да са лоши не важи. И да, радвам се, че имат клипове тия песни, такава е била практиката тогава за да се рекламират песните и клиповете не е нужно да са кой знае какво, но ето, че можело и качествени неща да се представят след като има добри клипове в целия период до 2000 г. Малкото лоши, които съм изброил, просто показват как Глора не й се работи понякога.

Когато аз я попитах защо вече не виждаме перфектни проекти като еди-си-кои, тя отговори "Нима новите проекти не са?! За кой не са перфектни?! Само за Жоро... Ето "Двойна игра"... Ааа... (тук не успя да се сети за друг добър проект :D) Феновете ги харесват! Нима "Пясъчни кули" не е перфектен проект?!

 

И е права, де. Виновни са инфантилните й фенове, които възхваляват проекти като "Усещане за мъж", "Остани тази нощ", "Целувай още", "Обратно броене", "Криле"... И нашата вече си мисли, че са върха. Е да, ама не са!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Toва са клипове за видеокасета бе човек, какви ти попадения, какви ти добри клипове през 1994-1996? Вие добре ли сте. В "Щастието е магия" са снимани точно 7-8 сцени и всичките са разпределени по клиповете. :mf_surrender: Това не ти е било 2010 година, когато се снима специално клип на песен. Какво ги дъвчеш тези клипове от видеокасета.

 

Жоро, хората са различни, имат различни вкусове. "Обратно броене" няма място в тая графа със слаби песни и клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че трябва да пее само и единствено златните и най-големите хитове.

Няма смисъл от песни дето феновете харесват но си ги знаят само те.

Да си ги пуснат на лаптопа.

Хитове, хитове и само хитове.

На този концерт няма да бъдат само тея дето ходят на всяко нейно участие. Ще има хора дето сигурно не са я слушали от предишния концерт.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дискусията ви е абсурдна. Видеокасетите едно време се правиха главно за да имат видео версии песните и да видиш кой е изпълнителя. Просто едни ТВ версии, нищо повече.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дискусията ви е абсурдна. Видеокасетите едно време се правиха главно за да имат видео версии песните и да видиш кой е изпълнителя. Просто едни ТВ версии, нищо повече.

 

Едни, и то какви!!

Нима ТВ версии като "Изоставени момичета" или "Ангел с дяволска душа" са лоши попадения?

 

Когато тя го иска, го може. Но много пъти я е мързи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едни, и то какви!!

Нима ТВ версии като "Изоставени момичета" или "Ангел с дяволска душа" са лоши попадения?

 

Когато тя го иска, го може. Но много пъти я е мързи.

Не са лоши, но не са и попадения. :) Глория не влага идеи и артистизъм в клиповете си, затова не изпъква с тях. Каквото хубаво е имала, то се дължи на пари и чужди идеи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...