Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

И аз това се зачудих...

Това няма как да е официален, защото по София-та не ги лепят с такъв размер.

To си пише, бе Жорка - билборд дизайн. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това няма как да е официален, защото по София-та не ги лепят с такъв размер.

To си пише, бе Жорка - билборд дизайн. :1000 (29):

Е билборд, де... Официален.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е билборд, де... Официален.

 

Постер беше написал ти. И никъде не пише официален, то остава и такъв да е, с тази трита снимка - за билборд си трябва резолюция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Постер беше написал ти. И никъде не пише официален, то остава и такъв да е, с тази трита снимка - за билборд си трябва резолюция.

Не можех да редактирам вече.

 

В неговата страница пише официален.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официален постер

 

Браво на Пешо!

 

12ce4204f5531f41.jpg

Без да се обиждат другите (най-вече фотошоп гуруто на Глория) това е първият постер, който ми харесва. Семпъл, изчистен и в същото време изглежда професионално. Еваларката. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да се обиждат другите (най-вече фотошоп гуруто на Глория) това е първият постер, който ми харесва. Семпъл, изчистен и в същото време изглежда професионално. Еваларката. :Vishenka_05:

Така е. Само не знам, защо Глория не му е дала снимката... :/

 

Иначе се е погрижил и за Facebook страницата й. Най-после изглежда адекватно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официален и се е налагало да взима снимката с надписите и да трие от нея? Глория не му е дала даже една снимка? Така ли да разбираме? :mf_surrender:

Иначе е къде къде по-сносен, освен сянката на микрофона, не го критикувам, това да триеш надписи от човек си е еб*ло майката.

 

 

Пачо, пишете пълни глупости!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав е този вариант. След часа обаче h не е необходим, особено пък с главна буква. И предната снимка с позата на Марая май беше по-яка...на тази е малко като физкултурничка :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав е този вариант. След часа обаче h не е необходим, особено пък с главна буква. И предната снимка с позата на Марая май беше по-яка...на тази е малко като физкултурничка :D

Перверзна е оная снимка... :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добро, признавам.

 

Един няколкосекунден силен лайф може да се вмъкне малко преди края, за да даде драматизъм :1000 (29):

Имаше такава идея, но аудиото не беше качествено на всички и не се получи както трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо, пишете пълни глупости!

 

Така ми изглежда, че е трито. Защо на сянката си микрофонът е крив? Може фотографът като е обработвал да е пипал и мазал, но така изглежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е смотан тоя клип. :mf_surrender: Но като ми откраднаха идеята се направиха по-добри. :gun_bandana:

Песента е мн хубава, вокалите на Магапаса са малко тип Джена ама стават :3fdb8960598fa63e: "В нова дреха" също е страхотна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Временен Топ 20 от анкетата :

 

 

Песен -> Брой гласове -> Проценти

 

Сбогом, адиос 63 37.1%

Откраднат миг 61 35.9%

Феникс 61 35.9%

Пясъчни кули 61 35.9%

Присъда 59 34.7%

Златна клетка 55 32.4%

Очакване 54 31.8%

Илюзия 53 31.2%

Приятелко, ти моя, най-добра 52 30.6%

Ангел с дяволска душа 51 30%

Крепост 50 29.4%

Ако бях се родила река 48 28.2%

Любовен дъжд 48 28.2%

Не заслужаваш 48 28.2%

Кръговрат / Ne ostavljaj me 47 27.6%

Не сме безгрешни 46 27.1%

Стопроцентова жена 45 26.5%

За добро или зло 44 25.9%

Уморих се от теб 43 25.3%

Ледена кралица 43 25.3%

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уоу, ако изпее тези песни грешка няма да има. Въпреки че искам да чуя поне още 20.

 

btw днес в главата ми се е настанила без никаква причина "Досаден ден", а изобщо не съм я слушал скоро. Някакъв гласец с "черна котка не е на добро, строши сееее на парченца огледалото". Прииска ми се и нея да изпее! :Vishenka_05: :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много песни липсват или има по-важни, но това пак си е субективно, де.

Хората като цяло гласуват за песни, повечето от които така или иначе ще бъдат изпълнени.

Но пък не можеш да гласуваш за песни, които хептен няма вариант да ги изпълни, като "Праволинеен мъж".

Много е трудно това с репортоара, особено в нейния случай с тия 200 песни и толкова хитове.

Накрая май ще пее каквото си е решила. Трябва да има някаква концепция като ритъм и градация, а не хаос като миналия път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз може би бих сменил "Кръговрат" с нещо друго, "За добро или зло" или "Бодигард" примерно, ама знам, че няма шанс за тях.

"За добро или зло" я пя през 2009. Не мисля, че ще й е проблем да я изпее и сега. Иначе аз се надявам да чуем и трите, хаха.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...