Jump to content



Гергана окраде химна на Палестина


Препоръчани коментари

Гергана направи фурор обаче. Забрави се за нови песни, албуми и клипове вече трети ден насам. Клипчетата с интервюто в Сигнал едва зареждат. За добро или лошо, направи БУМ с това завръщане, да не изпуска момента като Магда. Нищо чудно и някоя голяма награда да вземе тая година, ако се стегне - певица, песен или пък клип, от нея си зависи единствено. С постоянство, хубави песни и т.н. Успех й пожелавам! Личи си, че тя това не го е искала. Дано наистина този път има успех, а Оцко .... :mf_surrender:

Мачка Гергана! Време е да получи тва, което винаги е заслужавала.

Някой по-близък до нея да и каже да не спира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега Кама си казва, "Ох защо аз не закупих тази песен, колко съм тъпа" :1000 (29):

 

Кога бре, кога коментар без Кама в него? :1000 (29): Да затваряме ли темата, че едни келеши в началото бурно призоваваха за това? :whistling:

 

А иначе тук не мога да разбера какво е това малоумие, да броите този срам за мачкане на нещо? Повредени глави има доста....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще почне едно масово преправяне на песни - тия, които в момента са поръчани и са им сложени вокали - така че тия, които са си планирали песен на Оцко като скорошен сингъл, ще я сложат по-нататък във времето според мен. Със сигурност има доста поръчани песни, така че тая година ще излязат още негови, но нови не знам дали ще продължават да поръчват и ако го правят, ще са много по-взискателни. Оцко няма да може да издържи на същото темпо като продукция, но да издава без заимстване, сигурно ще си вдигне цената, ще почне да работи по-бавно и ще има едно леко преориентиране към други композитори. Сигурно тия Пашев, Ганев и Драганински. Това ми е прогнозата.

 

 

Много точно.

 

Сега ще видим как мистично ще изчезне тенденцията с вокали в песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво да променят на песента като не става дума за семпъл - от този семпъл е открадната и музиката на припева. Манджа с грозде.

Скандалът е най-вече заради несъответствието между БГ текст и клип и това, което пее палестинката. Оцко си призна с 300 зора, че песента е кавър, сега да махне гласът на въпросната хип-хоп изпълнителка и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандалът е най-вече заради несъответствието между БГ текст и клип и това, което пее палестинката. Оцко си призна с 300 зора, че песента е кавър, сега да махне гласът на въпросната хип-хоп изпълнителка и това е.

Махането на семпъла няма да направи песента авторска, но поне няма да има недоразумение с арабския текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Махането на семпъла няма да направи песента авторска, но поне няма да има недоразумение с арабския текст.

Точно това имам предвид и аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък за "Боже, прости" ако е крадено, ще е върха на наглостта. Аранжимента е абсолютно същият, няма ама абсолютно никаква промяна.

 

 

 

 

0:43

 

Тука няма нищо крадено!Песента си е направена от пакет с семпли, който струва 30-40лева!Друг е въпроса вече дали се представя като ''вдъхновение'' или нещо от този род!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко е много тъпо парче.На нито един въпрос не е отговорил точно и ясно. :mf_surrender: :gun_bandana:

 

Голям скандал стана. :1000 (29):

 

https://www.facebook.com/video.php?v=769689983079095

 

Много бързо изписахте темата, за да не се види срама и на други, уж по-големи звезди от нея и масови любимци тук. Що така бре господа? Я вижте тоя линк пак. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога бре, кога коментар без Кама в него? :1000 (29): Да затваряме ли темата, че едни келеши в началото бурно призоваваха за това? :whistling:

 

А иначе тук не мога да разбера какво е това малоумие, да броите този срам за мачкане на нещо? Повредени глави има доста....

 

КОГА? ТОЧНО НИКОГА ! :whistling:

Дори позабравената Гергана успя да направи 7 страници и да има такъв интерес към нея..за

разлика от на твоята...Гергана винаги е била много пред нея, въпреки, че Камелия пикаеше газ, когато се появи Гергана и цяла България лудна по нея..

 

На Яница как толкова време не може да се разбере какъв е текста???

Link to comment
Сподели в други сайтове

КОГА? ТОЧНО НИКОГА ! :whistling:

Дори позабравената Гергана успя да направи 7 страници и да има такъв интерес към нея..за

разлика от на твоята...Гергана винаги е била много пред нея, въпреки, че Камелия пикаеше газ, когато се появи Гергана и цяла България лудна по нея..

 

На Яница как толкова време не може да се разбере какъв е текста???

 

Кой направи темата за Гелгана бре льольо "камелотски"? Я кажи сега Крум ли си, Коста ли си или един от педалите на Цветко, които бяха разгонени преди 2 години?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой направи темата за Гелгана бре льольо "камелотски"? Я кажи сега Крум ли си, Коста ли си или един от педалите на Цветко, които бяха разгонени преди 2 години?

 

Вече прекаляваш дъртак, нещо почва да ми писва от тебе и ония космат урод, колко пъти да ти повтарям, че не ме познаваш, малоумен ли си, какъв си?? Май пак ти трябва един БАН за неограничено време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече прекаляваш дъртак, нещо почва да ми писва от тебе и ония космат урод, колко пъти да ти повтарям, че не ме познаваш, малоумен ли си, какъв си?? Май пак ти трябва един БАН за неограничено време.

 

Виждаш ли, че не можеш да пишеш за нищо друго, освен за Кама? Кой бре ти е казал, че можеш да обиждаш наред и да искаш банове за други? Направих тема за Гергана, хората се вълнуват и пишат в нея, а такъв като теб това не го вълнува и троли за Кама и за мен, все едно заглавие не чете. Следващите нагли опити за се открехваш ще бъдат докладвани за санкция. Редно е да се култивираш, розовият ти период приключи. Така, че не ми мърси темата с малоумните си несвързани перверзии, а пиши за скандала, който снощи ти бе подсказан нали знаеш от кой?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, моля те, не сменяй темата на разговора и с онова I_N_P си разрешете проблемите на скайп, мерси.

 

Гергана да се стяга бързо и да пуска песен март-април някъде. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господари на ефира (Gospodari na efira) - Official Page

Sponsored ·

Текстът ли е по-важен или визията? Възможно ли е да пееш за война и убийства търкаляйки се по сутиен в леглото? Все важни въпроси, на които ще ви отговори Гергана / Gergana (official)!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господари на ефира (Gospodari na efira) - Official Page

Sponsored ·

Текстът ли е по-важен или визията? Възможно ли е да пееш за война и убийства търкаляйки се по сутиен в леглото? Все важни въпроси, на които ще ви отговори Гергана / Gergana (official)!

:ninja: :ar: :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господари на ефира (Gospodari na efira) - Official Page

Sponsored ·

Текстът ли е по-важен или визията? Възможно ли е да пееш за война и убийства търкаляйки се по сутиен в леглото? Все важни въпроси, на които ще ви отговори Гергана / Gergana (official)!

 

Еми жената разказва за "войните" и "убийствата" е една любовна двойка.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не се вдигна пушилка, когато Оцко по примера на Криско ползва готови семпли?!

КОЙ е изпълнителят подливащ вода на Гергана и каква заплаха е тя за него/нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не се вдигна пушилка, когато Оцко по примера на Криско ползва готови семпли?!

Заради значението на текста - пределно ясно е!

Никой не подлива вода на Гергана. Тя очаква при такова нещо хората нарочно да си мълчат ли? Умрял някой да подлива вода на отдавна удавената кариера на Гергана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga

преди 2 часа ·

 

I'm deeply shocked by the lyrics in Gergana's "Your words". All my thoughts and prayers are now with the Palestinians! xxx

 

Azis (Original)

преди 3 часа ·

 

Love y Gergana (Official). (kisses) Мисля, че един дует ще ни се отрази чудесно,защото си СТРАХОТНА! ОБИЧКАМ СИ ТЕ!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...