Jump to content



Гергана окраде химна на Палестина


Препоръчани коментари

И сега какво? Като махнем взаимстваните песни с вокалите и еднаквите песни с онзи мазен отсвир... остават точно 2 авторски "творби" на Оцко в Пайнер. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно тези фрази могат да се тълкуват по много начини, това,че като ги чуете първо ви изниква полов акт в съзнанието е.съвсем друго.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

И за това Гергана ни дава жокер чрез видеото.

Определно не става въпрос за секс. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно тези фрази могат да се тълкуват по много начини, това,че като ги чуете първо ви изниква полов акт в съзнанието е.съвсем друго.

А то с тази секс бомба в клипа дето се въргаля в легло какво друго да ти изникне в съзнанието?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно тези фрази могат да се тълкуват по много начини, това,че като ги чуете първо ви изниква полов акт в съзнанието е.съвсем друго.

 

Няма друго. Точно това са имали предвид и нарочно са го написали така. Пък и с циците на Гергана във видеото кво да е. Я признавай истината и стига глупости! Не че има нещо лошо в секса, но вземането на чуждите вокали и превода им като ги сложиш до нашия текст и видео, бая тъпотия е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъде добри, този човек чука Кристияна, проявете снизходителност.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето интервю с Оцко - http://signal.bg/view_article.php?article_id=39291

Лицемер.

 

Убеден си, че тази ситуация е заради колега на Гергана или някой, който има антипатия към теб, за да ти навреди лично, така ли?

 

- Точно така! Е, не мога да го гарантирам на сто процента. Не мога да кажа точно кой и защо е.

 

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъде добри, този човек чука Кристияна, проявете снизходителност.

Кристияна е мега яката,не намирам смисъл да я намесваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристияна е мега яката,не намирам смисъл да я намесваш.

 

Кристияна е нелепо, бездарно и грозно същество.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристияна е мега яката,не намирам смисъл да я намесваш.

 

Какво ти има, че токова често защитаваш "някакви никакви". Или като изпълнители се дънят, или като хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ти има, че токова често защитаваш "някакви никакви". Или като изпълнители се дънят, или като хора.

Е,общата ни любимка не се е дънила.

Криса ме кефи,има си хитове,има си семейство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тя Гергана изкара една песен и стана голяма заплаха за актуалните.

Сън не са спали и са си изсмукали от пръстите този скандал и понеже Халваджиян е протеже на чалгарките - те са го използвали, за да си постигнат целите относно Гергана. :mf_surrender:

Да си признаят кои са? Преслава или Галена? Първо Жики, а сега и Гергана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега какво? Като махнем взаимстваните песни с вокалите и еднаквите песни с онзи мазен отсвир... остават точно 2 авторски "творби" на Оцко в Пайнер. :1000 (29):

 

И трите песни на Галена от него са си авторски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Представям ви дългоочаквания проект "Твоите думи", в който вложих цялото си сърце и душа! Надявам се да ви хареса и да се превърне в любимата ви песен! Искам да благодаря на целия екип, създал този проект - Йорданчо Василковски - Оцко / музика и аранжимент/, Станислава Василева - Стаси /текст/, Людмил Иларионов - Люси /режисьор/, Джулия Ангелова /грим/, Стоян Апостолов /стил/, Деси от FETISH и най-вече на моя колега и приятел Галин, който допринася за оригиналното звучене на песента с вокали"

 

- И все пак да разберем - това авторска песен ли е или кавър?

 

- Това е кавър, в което няма нищо лошо. За тези семпли аз съм говорил с моите приятели от Мароко.

Какво повече да кажа? В момента Оцко лъже и маже лайната, които изсра върху Гергана. Той краде нон стоп и като го хванаха, вече някой колега му виновен. Смешник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм потресен от това интервю. Какво е това поведение? Заклевам се толкова тъпо парче не съм предполагал, че съществува!

 

В такива моменти ме е срам, че я слушам тая музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че в Оцковите песни на Джена няма вокали, че да не умирам от срам. :1000 (29): :1000 (29): .

Приятели от Мароко не дава там вокал има, може атентат да предизвика

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво повече да кажа? В момента Оцко лъже и маже лайната, които изсра върху Гергана. Той краде нон стоп и като го хванаха, вече някой колега му виновен. Смешник.

Това пред Гергана е било представено за АВТОРСКО парче, а сега изведнъж става КАВЪР. Как така?! Мисля, че дължи обяснение и на Гергана и на публиката, но не такова "половинчато", което направи пред Емилия Стоянова. Страшно самочувствие..... при такава излагация. Не знам с какви очи ще я погледне тая Гергана, пък и тя заслужава хит и да е отново актуална, но дано следващото парче просто не е с някакви вокали или взаимствано по този начин.

 

Тема, която навярно ще ви е интересна: http://signal.bg/forum/viewtopic.php?f=459&t=53175

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пред Гергана е било представено за АВТОРСКО парче, а сега изведнъж става КАВЪР. Как така?! Мисля, че дължи обяснение и на Гергана и на публиката, но не такова "половинчато", което направи пред Емилия Стоянова.

Е, к'во ще й каже на Гергана? "Ъм, Герче,откраднах там някви вокалчета от черна палестинска хип-хопаджийка, сори, следващата песен е безплатна." :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, к'во ще й каже на Гергана? "Ъм, Герче,откраднах там някви вокалчета от черна палестинска хип-хопаджийка, сори, следващата песен е безплатна." :1000 (29):

По-интересно е дали след това тя ще продължи да работи с него.

Ами "Боже, прости" има друга версия даже и при нас от 2012. То проблема да е само това.... наистина това с вокалите е брутално.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък за "Боже, прости" ако е крадено, ще е върха на наглостта. Аранжимента е абсолютно същият, няма ама абсолютно никаква промяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-интересно е дали след това тя ще продължи да работи с него.

 

Мен ми е интересно кой изобщо ще продължи да работи с Оцко оттук нататък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...