Jump to content



Гергана окраде химна на Палестина


Препоръчани коментари

Той изобщо каза ли нещо с това изказване... какъв ти цял свят, какви ти 5 лева - песен на български език.

Приятели в Мароко, а певицата е родена в Англия и си вади продукцията там. :mf_surrender:

И как смеси долния чалгарски секс текст с проблемите на един народ. Голям тъпан е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излишна тема,всяко чудо за 3.дни,другата седмица.изобщо няма.да се помни този изкуствено създаден скандал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На нито един въпроси не отговори конкретно. Увърта и бяга от темата. Определено умее да се прави на умряла лисица.

 

На снимката прилича на Риана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той изобщо каза ли нещо с това изказване... какъв ти цял свят, какви ти 5 лева - песен на български език.

Приятели в Мароко, а певицата е родена в Англия и си вади продукцията там. :mf_surrender:

И как смеси долния чалгарски секс текст с проблемите на един народ. Голям тъпан е.

Ти изобщо слушал ли си песента, за да казваш, че е със "секс текст" :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е бомба! Супер много ме кефи. Азис го осмиваха на световно ниво и пак нищо, та какво толкова шум вдигат за това, не мога да разбера.. :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Гергана сега трябва да си го съди по процедурата, но стойте и гледайте сеира на една чалга девойка, как ще му обира кирливите ризи. Защото тя сега става за смях, в заглавията пише Гергана, не Оцко.

Но как да го осъдят, като са нон стоп при него за нови "хитове". Аман от анадолските му и ориенталски семпли - окраде света.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С индийските мотиви в песента на Емилия, с Аллах в песента на Галин и Кристиана, сега това - тоя човек явно има доста приятели по цялото земно кълбо, с които се съветва що се отнася до "авторските" елементи в песните си... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти изобщо слушал ли си песента, за да казваш, че е със "секс текст" :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Не, не съм.

Не чух, че се пее за "мръсни погледи" и "с по-голям ли си", "лесни жени", "разбрах, че си в града". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо започваме да се отклоняваме от темата. Тези глупости изречени от Оцко са в пълен разрез, с репортажа на "Господари на ефира".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко е много тъпо парче.На нито един въпрос не е отговорил точно и ясно. :mf_surrender: :gun_bandana:

 

Голям скандал стана. :1000 (29):

 

https://www.facebook.com/video.php?v=769689983079095

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти изобщо слушал ли си песента, за да казваш, че е със "секс текст" :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

А ти слушал ли си песента, че да казваш, че не е? :mf_surrender: Не е нужно да ги защитаваш. Остави текста, ами видеото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко е много тъпо парче.На нито един въпрос не е отговорил точно и ясно. :mf_surrender: :gun_bandana:

 

Голям скандал стана. :1000 (29):

 

https://www.facebook.com/video.php?v=769689983079095

Олеле ... тва е прекалено ... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко е много тъпо парче.На нито един въпрос не е отговорил точно и ясно. :mf_surrender: :gun_bandana:

 

Голям скандал стана. :1000 (29):

 

https://www.facebook.com/video.php?v=769689983079095

 

Без проблем това може да стане следващата гореща новина. Да дам и линк във фейса на..... ? :scratch:

 

О, ама то и "Боже прости" било яко гепено? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбира къде проблем...Мои приятели в Мароко казва - ти взимаш песен наша, значи ти автор неин...Няма проблем, аз работи за мои колеги, аз автор, песента кавър....
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много нахален излезе този човечец. Прави хубави песни, слушаме ги, стават хитове, но това е прекалено.... и той се прави на ощипана госпожица и се оправдава. Какво ще рече пак "ПРИЯТЕЛИ от Мароко". Хайде, стига глупости!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми до какво да доведат тъп "композитор" и тъпи певици? Всичките се изредиха на опашката, виждат, че прави еднакви песни, които са изградени явно изцяло на чужди идеи, песни, които дори им е трудно после да изпеят на живо, и продължават. Оцко е нещо доста вредно за жанра, сега просто се разкриха нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти слушал ли си песента, че да казваш, че не е? :mf_surrender: Не е нужно да ги защитаваш. Остави текста, ами видеото?

И къде по-точно се пее.за секс в песента,освен с най-голям ли си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак след 569-тото задаване на въпроса "Авторска ли е песента или е кавър", реши да отговори... много е нагъл и си личи, че няма как да се оправдае и опира до най-елементарни ченгелчета. Ама то важно е да е хитово, да е успешно, хората се радват, дискотеките се взривяват..... а ценностите къде са, бре момко? Елементарно го раздава и това определено не му носи позитиви. Жалко и за Гергана, защото мисля, че е редно като включваш разни фрази, вокали, рапирания или каквото и да било и на какъвто и да е език в песните си, поне научи какво означават, как се превеждат, защото има хора, които ще го разберат този език и ще стои адски нелепо да слушат за воини, танкове, бомби, гранати и т.н, а като уж запее наш'та българка да слуша вдишвания, издишвания и стенания или най-големи, най-малки ли са ти... малко акъл да вкарат.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И къде по-точно се пее.за секс в песента,освен с най-голям ли си?

Е то това ти стига...ама тя пее дали е с най-голям портфейл :whistling:

Оцко е мега нагъл в интервюто.Ще се изкефя да го съдят авторите :feminist_en:

Е как съдят, те приятели, те казват Оци вземи песен, разпространи свят да чуе :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И къде по-точно се пее.за секс в песента,освен с най-голям ли си?

 

Или се пее направо, или нарочно е написано по начин, отключващ двусмислици. :mf_surrender:

 

"Чух, че си в града, знам, че няма да ми откажеш", "Влизам", "Влизаш много бавно и гледаш жадно", "(с?) най-голям ли си".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или се пее направо, или нарочно е написано по начин, отключващ двусмислици. :mf_surrender:

 

"Чух, че си в града, знам, че няма да ми откажеш", "Влизам", "Влизаш много бавно и гледаш жадно", "(с?) най-голям ли си".

Точно тези фрази могат да се тълкуват по много начини, това,че като ги чуете първо ви изниква полов акт в съзнанието е.съвсем друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А с "Боже прости" какво правим? :1000 (29): Аз сега разбрах от тоя фейсбук профил, че и тя е по "вдъхновение" правена. :happyppl:

 

п.п. Казаков, излишни усилия правиш. Това е загубена кауза, крали са яко и те така....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...