Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Магда верно ли ще е водеща?

Де да беше! Миналата година това беше най-голямата награда на тия награди - МАГДА! :1000 (29):

Тази година да бяха поканили Гергана, Магда, Константин и Анелия за водещи! :1000 (6): :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Дискотечен хит на годината"- ФИКИ - "ГОРЕ - ДОЛУ"

"Дует на годината" - Галена и Фики - "Боже,прости"

"Видоклип на годината" - Галена - "Хавана Тропикана"

"Песен на годината"- Галин и Джена - "С мене да вървиш

"Певица на годината" - ПРЕСЛАВААА :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера бях на участие на Галена в Благоевград и тя се изпусна, че ще е певицата на годината, и след това се опита да замаже нещо, не знам защо, и каза нещо от сорта, че се бъзика, и че певицата щял да бъде Галин ?? :bn:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера бях на участие на Галена в Благоевград и тя се изпусна, че ще е певицата на годината, и след това се опита да замаже нещо, не знам защо, и каза нещо от сорта, че се бъзика, и че певицата щял да бъде Галин ?? :bn:

При нас ония ден каза "сега ще ви изпея моята дуетна песен с певеца на годината-Фики".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера бях на участие на Галена в Благоевград и тя се изпусна, че ще е певицата на годината, и след това се опита да замаже нещо, не знам защо, и каза нещо от сорта, че се бъзика, и че певицата щял да бъде Галин ?? :bn:

Тая пък що не го духа?Ще се умира от скука като излезе пък не знам. :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе като гледам как бясно навират Галин по ПЛАНЕТА и навсякъде, а са закътали Фикрет, защо ли ми се струва, че ПЕВЕЦ ще е Галин?

За ИДОЛ Преса ли гласят? Щото ако да... пълна трагедия... въобще не седи сериозно за тази статуетка. Джена и ГАлена...

Обективно... Преси не заслужава нищо тая година. Навсякъде има по-силни от нея.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе като гледам как бясно навират Галин по ПЛАНЕТА и навсякъде, а са закътали Фикрет, защо ли ми се струва, че ПЕВЕЦ ще е Галин?

 

За ИДОЛ Преса ли гласят? Щото ако да... пълна трагедия... въобще не седи сериозно за тази статуетка. Джена и ГАлена...

 

Обективно... Преси не заслужава нищо тая година. Навсякъде има по-силни от нея.

Недей да приказваш глупости, моля те. Точно на Преслава най-много стои - при нея името до толкова работи, че и най-голямата боза да изпее ще е хит, и без да снима клип пак има хит, и без балет и мултимедия да излезе ще е с бис + факта, че обществото си я приема на сериозно. За другите не може да се каже същото. Галена специално, ако няма цирков спектакъл на сцената, ще е гола вода, а масово хората не я имат за име от ранга на Преслава и ГИК. Джена пък не съм особено сигурен до колко е позната като име и песни сред по-големи възрастови групи.

 

И айде, ако в Певица/Идол има по-силни, в Балада няма .. така, че не "навсякъде" ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятели, не пропускайте концерта по случай раздаването на Годишните награди на "Планета" ТВ за 2014-та година, чието начало ще бъде поставено не от кой да е, а от Мегазвездата на "Планета" ТВ, ИВАНА! До края на концерта очаквайте и още изненади от певицата....! :)) Ще бъде интересно...! smile emoticon
Link to comment
Сподели в други сайтове

ИВАНА открива концерта.

 

Еее, трябваше да е по-късно, че да се избухва на ретро хитовете. В такъв случай не искам да пее "Нещо нетипично", да го остави за някой концерт, където ще е по-нататък в програмата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятели, не пропускайте концерта по случай раздаването на Годишните награди на "Планета" ТВ за 2014-та година, чието начало ще бъде поставено не от кой да е, а от Мегазвездата на "Планета" ТВ, ИВАНА! До края на концерта очаквайте и още изненади от певицата....! :)) Ще бъде интересно...! smile emoticon

С два рецитала ли ще е или ще пее дуета с Деса :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силния прием не зависи от това дали е първа, а от избора на песни.

В началото хората още се настаняват, миналата година Емилия като откриваше още се заемаха местата из публиката. Та и Фики да открива пак ще е вяло сигурно :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина за първи път няма сигурни награди... :1000 (29): Пайнер си изиграха картите правилно...

 

Не, не са играли правилно. Просто откакто Камелия напусна Пайнер, няма кой на Фокса да му снася информация. А принципно той казваше кой какво печели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...