Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Андреа работи върху микс с Дидо Калпаков, ако въобще се появи на концерта. :1000 (29): Но може пак да не е чула за забраната за миксове и в последния момент като разбере и да се откаже. :roll1:

 

 

Дидо Калпаков? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нека Райна да скандализира и изпее ''Машала''.

Ще изкърти, аз лично бих се разцепил. :ДДД

 

Митев, следващия път идваш на участие на Райна. :Д Прави егати купона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа работи върху микс с Дидо Калпаков, ако въобще се появи на концерта. :1000 (29): Но може пак да не е чула за забраната за миксове и в последния момент като разбере и да се откаже. :roll1:

 

 

Тази жена тотално се е побъркала.Искам си старата Андреа,къв микс,к'ви 5 лева. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще изкърти, аз лично бих се разцепил. :ДДД

 

Митев, следващия идваш на участие на Райна. :Д Прави егати купона.

Ти и цялата зала.

Едни ще играят кючек, други хоро.

Прави жената.. Дано лятото има в Сф или Блг.

 

 

 

Минахме 100,000 гледания!!!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е тоя Дидо с който Андреа ще прави микс?

 

Негови са повечето песни на Татяна през последните години. Мисля, че аранжира и Кис ми бейби, Живее ми се и други кючеци.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е тоя Дидо с който Андреа ще прави микс?

"А уж не бях такава", "Побъркваш ме", "Ladies Night" на Татяна са негови. (Допинг вече си е на Калин Димитров изцяло) на Джина Стоева - "Добре дошъл в клуба" и "Животът те обича". На Теди Александрова и Джамайката и още няколко песни има.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"А уж не бях такава", "Побъркваш ме", "Ladies Night" на Татяна са негови. (Допинг вече си е на Калин Димитров изцяло) на Джина Стоева - "Добре дошъл в клуба" и "Животът те обича". На Теди Александрова и Джамайката и още няколко песни има.

:mf_surrender:

 

Тая жена яко се е побъркала. Какво ще и прави тоя ? Песен или ще комбинира песните в микс, защото нещо се плаша. :1000 (29): Не проумя че кючеци на нея не и ходят. Ейся ще се появи Биди и ще каже, че копира Татяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

 

Тая жена яко се е побъркала. Какво ще и прави тоя ? Песен или ще комбинира песните в микс, защото нещо се плаша. :1000 (29): Не проумя че кючеци на нея не и ходят. Ейся ще се появи Биди и ще каже, че копира Татяна.

 

Микса сигурно ще й прави,Анда с всеки ден пропада,не знам какво й стана.Пак да спомена искам си старата Андреа!!!! :ninja:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Два дни до наградите, а все още няма ясни победители, къде са ви информаторитео ?! Няма и постер с изпълнителите, това не е било никога.

Фокси, Камелия като не е в Пайнер и няма кой да ти снася неща от кухнята, нали ?

 

Магда верно ли ще е водеща?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...