Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Вчера бях на участие на Галена в Благоевград и тя се изпусна, че ще е певицата на годината, и след това се опита да замаже нещо, не знам защо, и каза нещо от сорта, че се бъзика, и че певицата щял да бъде Галин ?? :bn:

За тези които не вярваха. Благодаря, че потвърди. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме ли залата да се срути по време на изпълнението на "Ако утре ме губиш" ... :3fdb8960598fa63e:

Очакваме Преса да пищи като луда и да вкара "шононо" върху частта с китарите :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С най-силен прием смятам, че ще са Преслава, Галин, Константин&Алисия, Джена и Фики. Сигурно и Галена.

"Ако утре ме губиш", "С мене да вървиш", "Горе-долу" и "Не си ти" очаквам да са сред най-добре приетите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятели, не пропускайте концерта по случай раздаването на Годишните награди на "Планета" ТВ за 2014-та година, чието начало ще бъде поставено не от кой да е, а от Мегазвездата на "Планета" ТВ, ИВАНА! До края на концерта очаквайте и още изненади от певицата....! :) ) Ще бъде интересно...! smile emoticon

 

Значи Преслава е Певица,така бе и на наградите за 2007-ма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава трябва да се представи с микс от "Лъжа е", "Феномен" и "Ако утре ме губиш", би било супер яко тематично представяне, ама тя не е много по такива идеи. :1000 (29): И отделно да включи и "Моето слабо място".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава трябва да се представи с микс от "Лъжа е", "Феномен" и "Ако утре ме губиш", би било супер яко тематично представяне, ама тя не е много по такива идеи. :1000 (29): И отделно да включи и "Моето слабо място".

 

Точно и в никакъв случай да не представя "Нокаут" сега.. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей да приказваш глупости, моля те. Точно на Преслава най-много стои - при нея името до толкова работи, че и най-голямата боза да изпее ще е хит, и без да снима клип пак има хит, и без балет и мултимедия да излезе ще е с бис + факта, че обществото си я приема на сериозно. За другите не може да се каже същото. Галена специално, ако няма цирков спектакъл на сцената, ще е гола вода, а масово хората не я имат за име от ранга на Преслава и ГИК. Джена пък не съм особено сигурен до колко е позната като име и песни сред по-големи възрастови групи.

 

И айде, ако в Певица/Идол има по-силни, в Балада няма .. така, че не "навсякъде" ;)

 

Дразниш ли се?

 

Ами никъде не е най-добрата. Единствено за ИДОЛ леко се връзва, но Галка е по-силна. Джена трябва да е ПЕВИЦА, както и ПЕСЕН. За Преси остава само балада, ако Цуретината не я е капарирала вече.

 

След толкова месеци, мисля, че ДУЕТ вярно трябва да отиде при Емилия и Бенеди. След като "Боже, прости" е шибан кавър.

 

Най-добрият прием ще е при... "Пантера" ако е на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След толкова месеци, мисля, че ДУЕТ вярно трябва да отиде при Емилия и Бенеди. След като "Боже, прости" е шибан кавър.

 

Боже прости не е кавър и двата варианта са на Оцко :)


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина тази година само гадаем, нищо не изглежда абсолютно сигурно. Може би само Клипа - Хавана и Дебюта - Фики.

 

Аз не мисля, че дебюта ще е Фики при положение, че го гласят за "Певец"


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже прости не е кавър и двата варианта са на Оцко :)

 

 

Ама нейният случай е същият като с песента на Гуци. 1:1 чопнато. Освен ако Оцко не е автор на чуждата песен. И да е с купени права, пак не важи. Прекалено много изцепки има.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че дебюта ще е Фики при положение, че го гласят за "Певец"

 

Принципно не се знае. Виж Галин колко пъти го пуснаха по ПЛАНЕТА. ТОй през ден и в тяхно предаване. Фики спря да говори за наградата и да се самоизтъква. Струва ми се, че тая година ще е Галин, колкото и невероятно да е. Въпреки, че с участията е по-напред и също има спонсори.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина тази година само гадаем, нищо не изглежда абсолютно сигурно. Може би само Клипа - Хавана и Дебюта - Фики.

 

Дебюта е за Кристиана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да е, спокойно. :1000 (29):

Да, май няма да представят "Нокаут" с Ваня сега. Самата тя беше казала, че не е още готова за самостоятелен концерт. Направо с клип предполагам, че ще излезе.

Преса най-добре да си изпее "Моето слабо място" и "Нашето любов е" в микс, "Лъжа е" и за финал "Ако утре ме губиш". Очаквам най-силен прием точно на нея!

Що?

Момичето мачкаше с хитове всеки сезон и имаше доста милиони гледания!

Мачкала тя. Гроздето в мазето! Реално дебюта трябва да отиде при Фикрет.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...