Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Скоро Преслава не е закривала и според мене това липсва на коцертите на Пайнер, трябва да закрие с едно железно пеене с микс от "АКо утре ме губиш", "Мойто слабо място" плюс "Лъжа е" и още някоя стара като "Като за финал или Неприлична" и просто ще струти залата с тея песни!

Галена има една "Хавана", която нищо не направи на РД, а Джена ако стане певица и излезе с тия неизвестни песни да закрива ще е голям цирк..

 

 

Фики предпоследен, Преслава последна и просто ще е най-добрия концерт евър....ще пометат наградите...Представям си Галин и Джена за крайни, дори само като го пиша ми звучи смешно.. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ама като почнете с клишета като.... "желязно закриване".... направо ще ме уморите от смях. Знаете, че тия награди са по 5 часа и всяка година се навивате като пружинки с някакви нереалистични очаквания. Не бе толкова отдавна миналогодишната церемония, когато чакахте чудеса от храброст и пометена тълпа от Галена само заради изявата и на РД 2 месеца преди това, а тя се задоволи само, да погледне Преслава и най-вече освиркващите и фенчетата така отвисоко, на една платформа, че да си задоволи егото, да я гледат там горе и да злобеят. А самата и изява не бе нищо особено така, както и предната година на Анелия. Въобще, това на такава дълга и умирителна церемония, последният да има сносен прием не е било от времето когато на Ивана дадоха "Мегазвезда".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама като почнете с клишета като.... "желязно закриване".... направо ще ме уморите от смях. Знаете, че тия награди са по 5 часа и всяка година се навивате като пружинки с някакви нереалистични очаквания. Не бе толкова отдавна миналогодишната церемония, когато чакахте чудеса от храброст и пометена тълпа от Галена само заради изявата и на РД 2 месеца преди това, а тя се задоволи само, да погледне Преслава и най-вече освиркващите и фенчетата така отвисоко, на една платформа, че да си задоволи егото, да я гледат там горе и да злобеят. А самата и изява не бе нищо особено така, както и предната година на Анелия. Въобще, това на такава дълга и умирителна церемония, последният да има сносен прием не е било от времето когато на Ивана дадоха "Мегазвезда".

За Галена и Анелия си прав, беше изключително вяло и изобщо не се разбираше, че закрива "певица на годината", но на Преслава не е било така никога...винаги като е излизала тя е имало голямо пеене....а това, че по 5 часа са концертите и публиката откача е друг въпрос...Ивана и Преслава са с най-добрия закривания...на Галена може би най-слаби..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро Преслава не е закривала и според мене това липсва на коцертите на Пайнер, трябва да закрие с едно железно пеене с микс от "АКо утре ме губиш", "Мойто слабо място" плюс "Лъжа е" и още някоя стара като "Като за финал или Неприлична" и просто ще струти залата с тея песни!

Галена има една "Хавана", която нищо не направи на РД, а Джена ако стане певица и излезе с тия неизвестни песни да закрива ще е голям цирк..

Фики предпоследен, Преслава последна и просто ще е най-добрия концерт евър....ще пометат наградите...Представям си Галин и Джена за крайни, дори само като го пиша ми звучи смешно.. :gun_bandana:

 

 

Точно Преслава ще закрива, защото тя ще е Идол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро Преслава не е закривала и според мене това липсва на коцертите на Пайнер, трябва да закрие с едно железно пеене с микс от "АКо утре ме губиш", "Мойто слабо място" плюс "Лъжа е" и още някоя стара като "Като за финал или Неприлична" и просто ще струти залата с тея песни!

Галена има една "Хавана", която нищо не направи на РД, а Джена ако стане певица и излезе с тия неизвестни песни да закрива ще е голям цирк..

 

 

Фики предпоследен, Преслава последна и просто ще е най-добрия концерт евър....ще пометат наградите...Представям си Галин и Джена за крайни, дори само като го пиша ми звучи смешно.. :gun_bandana:

 

Ако е така направо ще бъде един от най-добрите концерти.И Преслава да излезе с Фики,да изпеят "Горе-долу".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е така направо ще бъде един от най-добрите концерти.И Преслава да излезе с Фики,да изпеят "Горе-долу".

Това го има като идея но ако Преслава взима певица няма да е много удачно да излезе веднъж и после сама.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това го има като идея но ако Преслава взима певица няма да е много удачно да излезе веднъж и после сама.. :3fdb8960598fa63e:

Е, тя ако взима Балада, пак ще излиза по-рано.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя ако взима Балада, пак ще излиза по-рано.

 

Е, да, но едно е да излезеш само да прибереш награда, а съвсем друго да шзлезеш да пееш на сцената и след 5 минути да ти дадат Певица и пак да пееш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя ако взима Балада, пак ще излиза по-рано.

Да но ще е тъпо да излезе с Фики да изпеят Горе долу и веднага след това да и връчат наградата за певица на годината..

Link to comment
Сподели в други сайтове

решено...

 

Певица - Галена

Идол - Преслава :gun_bandana:

Песен: Моли се да не почна

Певец: Константин :gun_bandana:

Клип: Хавана

Певец няма да е Коцъо,а Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото беше най-успешният певец за 2014, с най-добрите и хитови песни.

Айде бе, не думай!

Смешно ще е, ако на този недоразвит индивид му дадат най-голямата награда и по този начин ощетят Гальо, който се потруди най-много. Вярно, ФикретЧУ сложи всички пеачки и пеаци в средния си джоб с ,,Горе-долу,, но годината като цяло бе на Галин. Ще го подкрепям до последно, защото е здраво стъпил на земята и знае какво иска и как да го направи. Не е като този фитнес тиранозавър, дето само знае да фъфля! Когато си оправи речника поне малко и се постави за себе си, направи няколко хита подред, тогава, повярвай ми, ще гласувам за него. Не отричам, че бе доста продуктивен и направи големи хитове, но не е достоен за тази награда все още. Догодина със сигурност може и да стане, знае ли човек!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде бе, не думай!

Смешно ще е, ако на този недоразвит индивид му дадат най-голямата награда и по този начин ощетят Гальо, който се потруди най-много. Вярно, ФикретЧУ сложи всички пеачки и пеаци в средния си джоб с ,,Горе-долу,, но годината като цяло бе на Галин. Ще го подкрепям до последно, защото е здраво стъпил на земята и знае какво иска и как да го направи. Не е като този фитнес тиранозавър, дето само знае да фъфля! Когато си оправи речника поне малко и се постави за себе си, направи няколко хита подреб, тогава, повярвай ми, ще гласувам за него. Не отричам, че бе доста продуктивен и направи големи хитове, но не е достоен за тази награда все още. Догодина със сигурност може и да стане, знае ли човек!

Галин ще е. Фикрет щом е в номинация за Дебют, няма да е Певец на годината.

Иначе чакаме дуета с Деса.....само да не е от Оцкооо, че Галин май само негови песни пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин ще е. Фикрет щом е в номинация за Дебют, няма да е Певец на годината.

Иначе чакаме дуета с Деса.....само да не е от Оцкооо, че Галин май само негови песни пее.

Галин ще помечтае за певец на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин ще е. Фикрет щом е в номинация за Дебют, няма да е Певец на годината.

Иначе чакаме дуета с Деса.....само да не е от Оцкооо, че Галин май само негови песни пее.

И аз така мисля, а за ,,Най-прогресиращ,, по тази логика би следвало да е Яница.

Това за дуета сега сериозно ли е?

Май е спрял работата си с Великомакедонец Оцко, защото ,,Само за минута,, и ,,С мене да вървиш,, са по негова музика. Или в тандем с Великомакедонеца да бяха?

 

Галин ще помечтае за певец на годината.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така мисля, а за ,,Най-прогресиращ,, по тази логика би следвало да е Яница.

Това за дуета сега сериозно ли е?

Май е спрял работата си с Великомакедонец Оцко, защото ,,Само за минута,, и ,,С мене да вървиш,, са по негова музика. Или в тандем с Великомакедонеца да бяха?

Само аранжор май им е, да.

 

За дуета май беше тайна :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аранжор май им е, да.

 

За дуета май беше тайна :1000 (29):

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Май, май си остана тайна, а? :1000 (29): Знаех, че се говори нещо, но доколкото ми е известно - нищо сериозно.

Иначе, ако този дует стане реалност, много бих се радвал, Гальо го харесвам по принцип, много свестен и трудолюбив изглежда. И двамата ще имат изгода, ако го направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Май, май си остана тайна, а? :1000 (29): Знаех, че се говори нещо, но доколкото ми е известно - нищо сериозно.

Иначе, ако този дует стане реалност, много бих се радвал, Гальо го харесвам по принцип, много свестен и трудолюбив изглежда. И двамата ще имат изгода, ако го направят.

И с още две актуални имена ще има...

 

-С Ивана ли?

-Не, не по-актуални!

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с още две актуални имена ще има...

 

-С Ивана ли?

-Не, не по-актуални!

:3fdb8960598fa63e:

 

Нали единият ще е с Галена, доколкото разбрах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...