Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

Ще рабереш на 26 февруари. :)

 

Кога ти го затвориха, че аз отдавна не съм го посещавала ?

По-добре не искай да разбираш коя съм, че опознаването няма да ти хареса! Селско е твоето поведение.

 

Емилия ще си вземе съвсем заслужено 2-те награди, които и се полагат, а твоята Дора ще си остане без нищо. Завиждай!

И ако не си разбрал не заради Ави, а заради Емилия песента стана такъв тотален хит :)

Хахаха ..плашиш ли ме нещо? Селско е твоето поведение,мила моя.Знаеш ли,през к*ра ми е Андреа какво ще вземе? Аз само казвам,че Емилия нищо не заслужава и точка по въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галин ще пее С мене да вървиш и Сменям ти адреса.

 

Иначе предполагам, че ще сложат Алисия и Коце някъде по средата и при тях ще е и първото избухване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залагам най-силни приеми на "Не си ти", "С мене да вървиш" и "Горе долу". От старите (зависи ако ги изпълнят) "Най-добрата", "Моли се да не почна", "Мястото" и това е май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залагам най-силни приеми на "Не си ти", "С мене да вървиш" и "Горе долу". От старите (зависи ако ги изпълнят) "Най-добрата", "Моли се да не почна", "Мястото" и това е май.

 

От старите "100 патрона" ще взриви1000%20(6).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото знам изпълнителят си плаща, а не продуцентът.

Е някой хора тук се правят на по-знаещи, ама то не може само да се хашираш по цял ден и да даваш акъли :mf_surrender:

Няма нужда иначе да я плаща, да плати "Грешна нощ" по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото знам изпълнителят си плаща, а не продуцентът.

 

Това изпълнител да плаща вместо продуцент за каквото и да е, е практика само в една музикална компатия на света - Пайнер! Във всички останали, които се занимават с такъв бизнес, с тези неща се занимава продуцентът. Кое в държавата ни е наред, че точно музикалният бизнес ще е като по белия свят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това изпълнител да плаща вместо продуцент за каквото и да е, е практика само в една музикална компатия на света - Пайнер! Във всички останали, които се занимават с такъв бизнес, с тези неща се занимава продуцентът. Кое в държавата ни е наред, че точно музикалният бизнес ще е като по белия свят?

Не винаги е било така в Пайнер...нали първите 5 год поемат всичко те...едно време не правеха ли всичко те?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не винаги е било така в Пайнер...нали първите 5 год поемат всичко те...едно време не правеха ли всичко те?

 

 

Поемат първата година или до първия албум, когато изпълнителят няма пачки и се оглежда страхливо като гърмян заек. Но като гледам как процедират в последните години няма да се учудя, ако след това си ги удържат. Виж, че още се говори за неплатените първи кавъри на Ивана, а Камелия трябваше да издаде "Проект 13", че да ги накара да уредят нейните. И те така ги уредиха, че 4 години я изнудваха някак да си приберат даденото кеш, през 2010 година. За мен няма съмнение, че това е причината, Кама и Пайнер да се разделят, но и двете страни няма да си го кажат. Ивана затова не настоява за същото. В момента не е в позиция да се дърви на Пайнер. Трябваше да го е направила поне преди 7-8 години, сега е късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна е в преговори да изпълни ретро балада на концерта! Дано всичко е успешно и след толкова години чуем на голяма сцена "Гасне пламък", "Не бях ли" или "Разделени". :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна е в преговори да изпълни ретро балада на концерта! Дано всичко е успешно и след толкова години чуем на голяма сцена "Гасне пламък", "Не бях ли" или "Разделени". :Vishenka_05:

Или "Гасне пламък", или в краен случай "Студени" - останалите масово не се помнят.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна е в преговори да изпълни ретро балада на концерта! Дано всичко е успешно и след толкова години чуем на голяма сцена "Гасне пламък", "Не бях ли" или "Разделени". :Vishenka_05:

И трите са кавъри, така че едва ли ще ги изпее!

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Или "Гасне пламък", или в краен случай "Студени" - останалите масово не се помнят.

 

И аз мислех така, докато не отидох на ретро участие на Райна и не видях как целия бар се дере на "Разделени".. Бях в шок..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна е в преговори да изпълни ретро балада на концерта! Дано всичко е успешно и след толкова години чуем на голяма сцена "Гасне пламък", "Не бях ли" или "Разделени". :Vishenka_05:

Платила ли си ги е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Платила ли си ги е?

 

Едва ли.. Може би наистина няма да чуем някоя от тях на концерта именно заради правата. Дано все пак избере подходяща балада..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли.. Може би наистина няма да чуем някоя от тях на концерта именно заради правата. Дано все пак избере подходяща балада..

Ако държи да има златен фонд от хитове да си ги плати. Иначе няма право да се тупа в гърдите. С поп чекиите си от последните години няма кого да трогне след време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако държи да има златен фонд от хитове да си ги плати. Иначе няма право да се тупа в гърдите. С поп чекиите си от последните години няма кого да трогне след време.

 

Прав си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така...подсказах на Джена какво и как да изпее на концерта-тя ми каза, че Пайнер решават всичко... :gun_bandana:

 

Това, кой и какво ще пее го решава изпълнителят, а не продуцента.... или поне така беше при Камелия. Ако и това вече решава Пайнер, значи нещата са много зле...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, кой и какво ще пее го решава изпълнителят, а не продуцента.... или поне така беше при Камелия. Ако и това вече решава Пайнер, значи нещата са много зле...

Явно се меси на определени имена и в определени моменти, нали към Глория също са имали претенции за РД...да пеела само 1 песен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е продуцента да се меси в това какво да се пее, защото и без това имаме куриозни случая с изпяване на тъпи песни по концерти...

 

 

Коя балада ще пее Райна?? И тя малко е скарана с подбора на песните...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...